BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
LoveLorien
Autor Wiadomość
Ines 
BARFny Hodowca
Ekspert


Barfuje od: 12.12.13r
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 2660
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-06-16, 15:05   

Komanko, zgadza się! BoysBend osiągnął w poniedziałek "letniość", podobnie jak wczoraj Kotę. Tydzień wcześniej urodziny miała Tula - czerwiec zdecydowanie mija pod znakiem kocich imprez :-D

A poza tym to serio dzieje się u nas jedno wielkie NIC. Nudy. Jakbym żyła z czterema kastratami ;-) czasem wyskoczymy na jakąś wystawę, nawet nie zawsze z kotem. A koty zajmują się tymi wszystkimi swoimi ważnymi kocimi sprawami - tu poleżą, tam poleżą. Tu kupę wyniesioną na portkach zostawią, tam szczurze bebechy rozwleką. Wodę z bagna rozchlapią. Pomarudzą, bo w misce za stare więc niedobre (ewentualnie za nowe więc też niedobre). Kotę podniesie alarm bo: a) się zgubił w dwupokojowym mieszkaniu, b) skorzystał z kuwety i wszyscy muszą się dowiedzieć, c) miłość jego życia, Tula, weszła na drapak i nie umie zejść a jej honor nie pozwala w tak błahej sprawie podnosić głosu. Aurelka zaciągnęła się do Straży Przybrzeżnej i pilnuje coby się nikt nie utopił w wannie. Arda dwoi się i troi by być wszędzie tam, gdzie coś się dzieję i każdego dokładnie zmierzyć oceniającym spojrzeniem. Oceniającym zdecydowanie na minus, żeby nie było wątpliwości.

A żeby nie było, że zdjęcia to tylko Kotę i Kotę, to Panie też pokażę ;-)

Tak jak wyżej wspomniałam, Królowa Małpa, tzn Matka, skończyła właśnie cztery lata i prezentuje się tak:



A zanim się rozebrała do bikini było tak:















W duecie klasycznym, z Aurelką:



Aurelka solo:







I Mam-Jeszcze-Czas-Na-Macierzyństwo-Arda:













(Tak, zgadza się - to ona siedzi tam gdzie nie wolno i tak, zgadza się - karci mnie spojrzeniem za to, że nie pozwalam.)
_________________
Instrukcja obsługi Kalkulatora
  Zaproszone osoby: 187
 
Arora 

Barfuje od: 24.03.2016
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Lut 2016
Posty: 419
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-06-17, 11:13   

cudne, cudne te Twoje kociaki a powieść o kocim nudnym życiu mnie powaliła ;-)
 
 
IzabelaW 


Barfuje od: IX.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 996
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-06-20, 07:25   

Gdybym mogła mieć więcej kotów poza tym jednym, którego mam, to drugi byłby długowłosy, to pewne :love:
 
 
purr 

Dołączyła: 31 Sty 2014
Posty: 176
Wysłany: 2016-06-29, 14:01   

Ines, czy ja dobrze wyczytałam na fb, że będą kluski? Piękny Beren zostanie tatą? :mrgreen:
_________________
"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego - zasługuje w ogóle na miano domu?"
Mark Twain
 
 
Ines 
BARFny Hodowca
Ekspert


Barfuje od: 12.12.13r
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 2660
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-06-29, 14:05   

Zgadza się - dziś odwiedził nas nasz wet z usg i potwierdził, że Beren tym razem wykazał się stuprocentową skutecznością. Zaliczył obie panie i wciąż ma nadzieję na hat tricka z udziałem cnotliwej Aurelki ;-) panie mają wysypać się na początku sierpnia. Trzymajcie kciuki, zapowiadają się liczne mioty :kciuk:
_________________
Instrukcja obsługi Kalkulatora
  Zaproszone osoby: 187
 
Komanka 


Barfuje od: 03.11.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 663
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-06-29, 18:33   

Ale wieści! Beren się rozhasał podwójnie :-D
Będziesz mieć pięęękny żłobek w domu, tyle klusek do ogarnięcia :love:
 
 
Bianka 4 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 12/2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1067
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-06-29, 19:37   

Kochana, trzymam kciuki :kciuk: I już Ci współczuję... Ja ma w tej chwili 3 mioty, które właśnie zaczynają mnie zjadać... O niczym innym nie myślę tylko, że trzeba kolejną mieszankę zrobić... :twisted:
_________________
Mieszkałem z kilkoma mistrzami Zen. Wszyscy byli kotami - Eckhart Tolle
 
 
 
Potwora 


Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 06 Paź 2015
Posty: 257
Wysłany: 2016-06-29, 22:14   

Ines,
Nie mogę się już doczekać fali zdjęć kociaków (chociaż nie wiem, czy przy takiej gromadzie znajdziesz jeszcze czas na bieganie z aparatem. No i chyba faktycznie przyda się betoniarka na mięcho :-P ), bo losy Twojej hodowli śledzę z zainteresowaniem i dotychczas wszystkie oglądałam z niemałą przyjemnością. I mam nadzieję, że kiedyś jednak uda mi się kupić od Ciebie kocię. Co miot to ładniejszy :love:
 
 
purr 

Dołączyła: 31 Sty 2014
Posty: 176
Wysłany: 2016-07-02, 17:56   

Trzymam i czekam niecierpliwie na fotki :love:
_________________
"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego - zasługuje w ogóle na miano domu?"
Mark Twain
 
 
Ines 
BARFny Hodowca
Ekspert


Barfuje od: 12.12.13r
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 2660
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-07-06, 06:44   

Bianka 4, to w takim razie ja trzymam kciuki za Ciebie, żebyś się nie zgubiła w tych tonach mięsa :-D

Przy takiej gromadzie nie obejdzie się bez urlopów, więc mam nadzieję, że między mieszanką a mieszanką czas na foty znajdę ;-)
_________________
Instrukcja obsługi Kalkulatora
  Zaproszone osoby: 187
 
doradora 

Barfuje od: 09.2014
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Cze 2014
Posty: 1593
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2016-07-06, 07:26   

Ines, możesz podsumować jak to jest mieszkać z płodnym kocurem?
 
 
Ines 
BARFny Hodowca
Ekspert


Barfuje od: 12.12.13r
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 2660
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-07-06, 07:54   

Nie wiem czy podsumować to dobre słowo i czy to będzie miało jakąś szerzej pojętą wartość merytoryczną, bo mieszkam z tylko jednym i to dopiero niecały rok :-D

I też trochę inaczej podchodzę do kwestii kotów hodowlanych. Dla mnie to są przede wszystkim i po prostu moje koty, a że każdy z nich ma inne, specyficzne potrzeby - no bywa, Aurelka jest kastratką i też takie ma ;-)

Z Berenem żyje się jak to z kotem - no ok, nieco natarczywym i absorbującym kotem, ale to może raczej kwestia jego charakteru? Z kocurzych spraw - jak kotki mają ruję to trzeba znosić śpiewy, ale z drugiej strony kotki też śpiewają. Mocz czuć - ale Beren ma kuwetę w każdym pomieszczeniu, w nich sobie beztrosko znaczy i (odpukać) nikt go jeszcze nie oświecił, że bywają kocury co siurają w nieprzeznaczonych do tego miejscach. Kotki kocha wszystkie, zwłaszcza jak mu hormony uderzą w czerep - one nie zawsze w satysfakcjonującym Berena stopniu tą miłość odwzajemniają, ale zazwyczaj są wyrozumiałe, a jak nie są, to Kotę szybko przyjmuje do wiadomości, że się zagalopował.
_________________
Instrukcja obsługi Kalkulatora
  Zaproszone osoby: 187
 
Ines 
BARFny Hodowca
Ekspert


Barfuje od: 12.12.13r
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 2660
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-07-31, 15:24   

Już są, już są! :hura: :love:



Beren za przeproszeniem g... się zna na genetyce - same minki zmajstrował :mrgreen:
_________________
Instrukcja obsługi Kalkulatora
  Zaproszone osoby: 187
 
sliver_87 

Barfuje od: XI.2010
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 395
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2016-07-31, 15:36   

Cudowne kluseczki!
Oby rosły zdrowo i nie spedzały snu z powiek z powodu jakichś problemów.
A jak mamusia sie czuje?:)
_________________
 
 
Ines 
BARFny Hodowca
Ekspert


Barfuje od: 12.12.13r
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 2660
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-07-31, 15:41   

Mama jak mama - babcia tak się wczuła w poród, że się chyba nim zmęczyła bardziej niż córa ;-) a tak na poważnie, kociaki mimo że urodziły się minimalnie przed terminem, to były bardzo wypasione i Arda musiała konkretnie się napracować, żeby je wydobyć na świat. Szczęście w nieszczęściu, że Tula czuwała nad córą od pierwszego skurczu i z wielkim zaangażowaniem (momentami zbyt wielkim - jak każda babcia najwyraźniej lepiej wie, jak wychowywać swoje wnuki) pomaga Ardzie i samą Ardę też z wielkim oddaniem pielęgnuje. Mam nadzieję, że nie umknie jej w tym wszystkim fakt, że sama lada dzień ma rodzić :->
_________________
Instrukcja obsługi Kalkulatora
  Zaproszone osoby: 187
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne