BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
BARF a weterynarze
Autor Wiadomość
małga 

Barfuje od: 11.2014
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2016-09-16, 15:30   

przykro mi :-( ważne że chociaż trochę już wiadomo.
Napisz jeszcze w temacie "wielkopolska - opinie..." którego miejsca nie polecasz.

Skipper 

Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2016-09-16, 20:28   

Kocia Ciocia - tak z autopsji - ciężko trafić na dobrego weta. Ale kasę rżnąć potrafią, jak najbardziej :evil:
Moje koty są na BARF-ie od lat czterech (no jeden od 2,5 bo młodszy :twisted: ), ale na wizyty jeżdżę do weta 160 km do Warszawy - raz w roku, żeby zrobić profilaktycznie badania (jeden z kotów ma PNN i stąd między innymi zaczęła się moja dbałość o kocie zdrowie). Na szczęście oprócz biegunki u Skippera i Rico 2 lata temu bodajże, którą załatwiłam przy pomocy glinki kaolinowej (i bez pomocy weta) oraz przeziębienia u Tośka rok temu (co zostało załatwione za radą jednej z moderatorek naszego forum antybiotykiem, którego tabletkę użyczyli mi sąsiedzi) absolutnie żadnych problemów z kotami nie mam :mrgreen:

IzabelaW 

Barfuje od: IX.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2016-09-19, 06:35   

Mnie coraz bardziej przeraża ignorancja weterynarzy (lekarzy zresztą też) :-( Od lat się z nią borykam, wcześniej przy okazji leczenia szczurów, legwana, teraz kota. Mieszkam w Lublinie, mieście wojewódzkim, uniwersyteckim, a do weterynarza jeżdżę do Warszawy! :-| W swojej naiwności wierzyłam, że szczurów i jaszczurek odpowiednio prowadzić weci lubelscy nie umieją, ale z kotem sobie poradzą. Niestety, jeszcze nie znalazłam takiego. Chyba, że mam za duże wymagania? Bo chcę, by mój kot jak najdłużej był w dobrej kondycji? :roll:

Odpowiedz do tematu