BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gaston
Autor Wiadomość
Tessarvo 

Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-09-30, 22:09   Gaston

Dobry, chcieliśmy się z Gastonem przywitać :)

Gaston to jest około 4-miesięczny kot przygarnięty ze schroniska.
Jako miesięczny znaleziony przy drodze poszedł do rodziny, która go znalazła na miesiąc, a potem został przekazany do schroniska, skąd trafił do mnie.

Jest szarobury, ma lekkiego zeza i niestety trochę choruje :-( Je dosłownie wszystko, każdy rodzaj karmy, kwiatki i muchy ale potem przy sprzątaniu dopiero się okazuje co powinien a co nie powinien :/ Z tego powodu trochę już karm przeżył. Aktualnie staram się przerzucić go na barfa ale póki się nie dokształcę (i nauczę się gospodarować dobrze środkami wydawanymi na niego, bo jego wyżywienie i co gorsza weterynarze na prawdę sporo kosztują) będzie musiał przeżyć trochę na suchej trochę na mokrej :/

Jest straaasznie mądry, kuwety się nauczył pierwszego dnia bez problemu :) Po zawołaniu w 70% przypadków przychodzi, na blat kuchni wskakuje w nocy jak nikt nie widzi i nie słyszy ;-) Przy czym jest na prawdę towarzyski, siedzi tam gdzie siedzą ludzie, nienawidzi być samotny, lubi mieć kogoś w zasięgu wzroku :)

Mimo że jest u mnie od niedawna bardzo zdążyłem się przywiązać do psociarza, gdyby tylko chociaż tyle nie chorował, strasznie mnie to martwi :(

 
 
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2016-09-30, 23:30   

Witaj na forum :kwiatek:

Mając na uwadze wiek i pochodzenie Gastona to doskonały model do przyjęcia BARF-a (póki się jeszcze nie zdegenerował chrupkami), tylko ktoś oczywiście będzie musiał tego BARF-a zrobić :mrgreen: Ale skoro Pańcio zameldował się na forum to domniemywam, że nie będzie z tym problemu. Jakby co, to na naszym forum śmiało można pytać i zawsze znajdzie się ktoś, kto pomoże :kciuk:

Ja co prawda mam wszystkie koty z hodowli ale tak na zdrowy rozsądek to mając na uwadze przeszłość Gastona to nie dziwi mnie, że może być wszystkożerny i w tak młodym wieku mieć problemy zdrowotne :-( Jak napisałeś w swoim poście weterynarze i wyżywienie kota niestety kosztują, ale pocieszę Cię, że na BARF-nym papu na moje 3 koty (prawie 15 kg żywej wagi) wydaję dziennie ok. 5 zł. :mrgreen: I myślę, że to znacznie taniej i znacznie zdrowiej niż kupować Whiskasy, RC i tym podobne reklamowane karmy dla kotów. Tak że na pewno trafiłeś pod właściwy adres :kciuk:

Gaston jest prześliczny (a propos - czy można prosić więcej fotek ?) Ogonek pręgowany jak u mojego Skippiego :mrgreen:
Zaś tak na marginesie - mając na uwadze to, co napisałeś, czyli że Gaston jest towarzyski i nienawidzi być samotny - nie sądzisz, że przydałoby mu się kocie towarzystwo ? Mówię to z autopsji - człowiek niestety nie jest w stanie zapewnić kotu towarzystwa takiego, jak drugi kot. No chyba, że Gaston jest jakimś wybitnym indywidualistą - takie jednostki czasami się zdarzają.
U mnie w tej chwili posiadane trzy koty bawią się na całego - w mieszkaniu jest po prostu tornado :mrgreen:
_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
 
 
Basiek 

Barfuje od: 2014
Udział BARFa: 50-75%
Pomogła: 4 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 14 Cze 2016
Posty: 421
Skąd: Konin
Wysłany: 2016-10-01, 00:49   

Serdecznie witamy :kwiatek:
Gaston jest piękny :love: :love: :love: . Takie tygryski są najmądrzejszymi kociakami :mrgreen: . Na co choruje to piękne maleństwo :-(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne