BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Mazowieckie - opinie, uwagi, informacje
Autor Wiadomość
Bianka 4 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 12/2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1067
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-07-28, 21:47   

Traganek, trudno polecić jakąś lecznicę 24H bo wszystko zależy od tego kto ma dyżur w momencie kiedy potrzebujemy pomocy... Dobrzy lekarze są na Ursynowie w http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ Polecam dr Kamillę Łabasiewicz, Dominikę Łukasz i Justynę Koziak. Wiem, że Justyna czasami ma nocne dyżury. Reszty lekarzy nie znam...
_________________
Mieszkałem z kilkoma mistrzami Zen. Wszyscy byli kotami - Eckhart Tolle
 
 
 
małga 


Barfuje od: 11.2014
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 839
Skąd: znad morza/W-wa
Wysłany: 2016-07-29, 00:21   

pomoc w nagłym przypadku w całodobowej zależy też od sytuacji, mi nie mogli pomóc w Elwecie bo mieli już pacjenta z nagłym a lekarz jest jeden dyżurny jakby nie było, na szczęście dojechaliśmy do Multiwetu i trafiliśmy na super opiekę. Niczyja wina, dobrze mieć numery telefonów i w drodze mimo wszystko dzwonić by oszczędzić cenne minuty. Na gagarina pomocne jest laboratorium z szybkimi wynikami.
 
 
traganek 


Barfuje od: 12.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 31 Mar 2015
Posty: 365
Wysłany: 2016-07-29, 17:54   

Bianka 4, małga, Dziękuje :kwiatek: :kwiatek:
Może mi się to nie trafi i nie będę zmuszona szukać w nocy weta- ale wole zminimalizować ryzyko.
Rzeczywiście z wetami jak i lekarzami na nocnym dyżurze różnie bywa. Czasem można trafić na geniusza a czasem nie. Pospisywałam sobie nr. tefelonów i dziękuje Wam jeszcze raz za rady i info :)
 
 
anna_g 

Barfuje od: 11/2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 27 Maj 2016
Posty: 49
Wysłany: 2016-07-30, 14:06   

traganek Dziewczyny mają rację, że "skuteczność" kliniki zależy od tego kto ma akurat dyżur, ale ta na Gagarina jest niezła. Mają przede wszystkim sprzęt.

W Konstancinie jest też WetMedyka24. Również zależy na jakiego trafisz lekarza (i ja mam też niestety wrażenie że klinika wymagałaby lekkiego odświeżenia, albo przynajmniej porządnego sprzątania), ale mają np. tomograf.

Natomiast my mamy po prostu nr telefonu do naszej Pani Doktor (takiej ogólnej) i w razie czego jest ona nam w stanie otworzyć swój gabinet o każdej porze dnia i nocy. Ma usg i aparaturę do analizy krwi. Przyjeżdża też do domu. Oczywiście nie pomoże w każdym przypadku, ale zawsze coś.
 
 
ismena 

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 74
Wysłany: 2016-10-20, 06:16   

immortal napisał/a:

Ja polecam Panią Kowalik z przychodni na Zwycięzców - Wetmedic.

Potwierdzam. Wielkie zaangażowanie i wiedza. Moje zwierzaki znają ją już z 6 lat, od kiedy zaczęła pracować w.Wetmedic.
 
 
Orsifoxi 


Dołączyła: 11 Sie 2016
Posty: 6
Wysłany: 2016-11-06, 02:45   

Czy można prosić o przybliżenie tematu sterylizacji u suczek? Przede wszystkim gdzie w Warszawie - jaki gabinet i który wet? Czy lecznica na Różanej i dr.Ratajska to dobry wybór? A jeśli nie to jaki inny wet o gdzie w Warszawie? Narkozę wziewną chciałabym dla suni, bo jak rozumiem ta narkoza jest bardziej oszczędzająca sunię. Na co mam zwrócić uwagę przed zabiegiem i wszystko co jest z tym tematem związane u suczek.
Albo nie doczytałam ale głównie widzę, że piszą kociarze, a może coś w tej kwestii podpowiedzą psiarze?
_________________
Orsi, Foxi i Aga pozdrawiają :)
 
 
Bianka 4 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 12/2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1067
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-06, 10:08   

Polecam dr Janusza Gawlińskiego - chirurga i dr Karolinę Pilak - anestezjolog z przychodni Bokserska http://bokserska.waw.pl/ Na stronie masz wskazówki jak przygotować pacjenta do operacji. Wydaje mi się, że warto zrobić badania krwi. U nich wszystkie operacje przeprowadzane są w narkozie wziewnej.
_________________
Mieszkałem z kilkoma mistrzami Zen. Wszyscy byli kotami - Eckhart Tolle
 
 
 
Orsifoxi 


Dołączyła: 11 Sie 2016
Posty: 6
Wysłany: 2016-11-06, 11:47   

Dziękuję za informacje :kwiatek:
_________________
Orsi, Foxi i Aga pozdrawiają :)
 
 
hysteria 


Barfuje od: 12.2014
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 11 Gru 2014
Posty: 203
Wysłany: 2016-12-30, 14:40   

Bianka (lub ktoś inny :kwiatek: ), czy wiesz może jak w bokserskiej patrzą na barfa?

sterylizowałam tam kotkę i byłam zadowolona, ale chcę po nowym roku iść z obiema moimi kociczkami na "przegląd", a w szczególności by ktoś obejrzał jednej dziąsła. i nie chcę by ktokolwiek próbował mi wcisnąć suchą karmę, co mi się raz w jednej przychodni zdarzyło. :-)
 
 
Bianka 4 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 12/2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1067
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-30, 14:57   

Byłam na Bokserskiej, u dr. Karoliny Pilak, na początku listopada z jednym z moich maluchów. Jego stan byl dość poważny i dość długo nie można było postawić diagnozy... Po informacji o sposobie zywienia moich zwierzaków, zapytała tylko czy odpowiednio suplementuję zwłaszcza w taurynę. Postaraj się do niej trafić. Reszty lekarzy tam pracujących nie znam od tej strony.
_________________
Mieszkałem z kilkoma mistrzami Zen. Wszyscy byli kotami - Eckhart Tolle
Ostatnio zmieniony przez Bianka 4 2016-12-30, 15:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
hysteria 


Barfuje od: 12.2014
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 11 Gru 2014
Posty: 203
Wysłany: 2016-12-30, 15:18   

super, dzięki wielkie :kwiatek: :kwiatek:
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-31, 18:26   

hysteria napisał/a:
a w szczególności by ktoś obejrzał jednej dziąsła.
to może do stomatolog dr. Jodkowskiej? Fajna doktor, ja byłam ze swoimi kotami.
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
hysteria 


Barfuje od: 12.2014
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 11 Gru 2014
Posty: 203
Wysłany: 2017-01-09, 16:22   

zobaczymy chyba najpierw u "normalnego" weta, jako że dr Jodkowska widzę przyjmuje na drugim końcu Warszawy, a problem raczej nie jest poważny. chyba że się okaże inaczej. ale dzięki za podpowiedź, na pewno zapamiętam :kwiatek:
 
 
Laidee 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Paź 2014
Posty: 180
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-01-17, 18:56   

Kasia Jodkowska przyjmuje w różnych miejscach, wiem o Bemowie, Ursynowie (SGGW) i Pradze Północ. O ile pamiętam przyjmuje też w Radości.
 
 
hysteria 


Barfuje od: 12.2014
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 11 Gru 2014
Posty: 203
Wysłany: 2017-10-26, 09:03   

w bokserskiej zaczęła pracować (albo miałam szczęście na nią nie trafić wcześniej) okropna pani na recepcji - ma na imię Katarzyna. wczoraj przeszła samą siebie. kompletnie nie ogarnia zachowania kotów, robiła nam kroplówkę i szły teksty w stylu "takiego cyrku jescze nie miałam", "no ja nie mogę.. no nie wytrzymam" :shock: i kazała trzymać głowe kota "bo ją ugryzie". generalnie cały czas się boi że któryś kot ją ugryzie :-o

a chodziło tylko o to że jedna nasza kicia ma mnóstwo energii i dwa razy wypięła się z kroplówki. nie drapała, nie fuczała, tylko to jest kot któremu bardzo ciężko usiedzieć w miejscu bo się po prostu nudzi. a ta kobieta jeszcze na tego kota naskoczyła, my się zestresowaliśmy tymi tekstami, koty się zestresowały.. szkoda gadać :( druga kotka, która jest zawsze w pełni obsługiwalna i siedziała grzecznie z igłą na karku, zaczęła buczeć. ona buczy tylko jak druga kotka jest niespokojna.

tak mi szkoda, bo generalnie fajna lecznica, mają dobrą narkozę, pięknie uporali się z ząbkami, bo moje koty mimo że młode (2 i 3 lata), miały mnóstwo kamienia i mają do tego skłonności, ale przez #@%$#$% z recepcji będziemy musieli szukać nowego weta. a to była tylko wczorajsza historia, bo byliśmy ostatnio ze 4 razy w tej lecznicy w związku z czyszczeniem zębów i za każdym razem mogłabym coś opowiedzieć co ta pani wyprawia..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne