BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witamy się :)
Autor Wiadomość
Cerduszko 

Barfuje od: zaczynam
Dołączyła: 16 Sty 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-01-16, 18:02   Witamy się :)

Witam się ja i moje 2 lisice, jedna 9-letnia i druga 4-letnia.
Jestem psiarzem pełną gębą już kilkanaście lat, ale od 10 dopiero wdrażamy się w świat szkoleń i psich sportów. Dotychczas moje psy jadały głównie suchą karmę, która w miarę możliwości im dobrze się przyswajała... ale no właśnie linie moich psic nie są idealnie czyste, a i z racji swojej wrażliwej natury często te psy potrafią mieć problemy jelitowe... moja starsza suka od młodości borykała się z biegunkami, przez jakieś pierwsze 3 lata, do sterylizacji, potem jej się to niby unormowało, ale od zeszłego roku znowu borykałyśmy się na przemian z biegunkami i zatwardzeniami... po badaniach okazało się, że starsza sucz ma chorą tarczycę i od 3 mies. jest na hormonach, za to od około miesiąca obie suki wiecznie pobudliwe, jęczące i bardzo wymagające i absorbujące, bo młodsza miała ciążę urojoną eh... zaczęłam je jak na zimę bardziej aktywizować, mimo iż zimą mamy lekkie zastoje, no i niby jest lepiej, ale znajomy mnie zaczął namawiać na barfa... no i ogólnie rozważałam barfowanie od jakiegoś 1,5 roku, ale no wiedziałam, że to dużo wiedzy i dużo miejsca potrzeba... no jednak postanowiłam na własną rękę, coś ogarnąć, na tyle, na ile mi możliwości pomieszczeniowe pozwolą, no i zobaczymy... chciałabym spróbować... póki co studiuję, ale wiedzy na temat barfa jest ogrom, no i pewnie zanim przez to wszystko przebrnę, to minie trochę czasu... na barfa planuję przejść jak skończą mi się obecne zasoby, czyli w okolicach 4-5 tygodni... dlatego od teraz się biorę za studiowanie.
 
 
traganek 


Barfuje od: 12.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 31 Mar 2015
Posty: 365
Wysłany: 2017-01-16, 21:26   

dzień dobry i życzę owocnego studiowania forum:-)
Fotki lisic mile widziane :)
 
 
IzabelaW 


Barfuje od: IX.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 996
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-01-17, 06:48   

Tak, tak, ja też chcę zobaczyć, co to za 2 lisice :-) Cześć na forum :kwiatek:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne