BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
"Dzień dobry, cześć i czołem! Pytacie, skąd się wziąłem
Autor Wiadomość
Hultajowa 

Wiek: 28
Dołączyła: 18 Lut 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-02-22, 13:56   "Dzień dobry, cześć i czołem! Pytacie, skąd się wziąłem

Witaj, BARFny Świecie!
Jestem pewna, że chcecie poznać moje zwierzaki - najpierw jednak napiszę krótko o sobie, wszak to moją obecność będziecie tutaj musieli znosić ;-) . Jestem Agata, mam 21 lat a moją życiową miłością i pasją są koty - tak to już bywa, kiedy ma się zadatki na starą pannę :lol:

O BARFie dowiedziałam się od mojej serdecznej przyjaciółki, która po stracie przyjaciela zagłębiła się w temat żywienia zwierząt. Ja planowałam wtedy przygarnięcie swojego pierwszego kotka - mojej największej w życiu miłości, Hultaja.
W międzyczasie zagościł u nas również młodszy kolega Hultaja, zabrany z ulicy kocur Gałgan. Od początku chciałam zapewnić im to, co najlepsze - kupowałam puszki z górnej półki, a w międzyczasie oswajając się z pojęciem BARFa, coraz bardziej przekonywałam się do tego sposobu żywienia.
Przekonywałam również mamę, która odgrywa wielką rolę w żywieniu naszych kotów, i ciocię - posiadaczkę kluskowatego, pociesznego pieska - Pusi. Obydwie dały się w końcu namówić na surowe mięsko - i tym sposobem trafiłam do Was :-) .

Miało być krótko, a wyszło jak zwykle... Przechodzę więc do zwierzyńca. Hultaj i Gałgan - dwa zbóje (jak sama nazwa wskazuje, he he), uwielbiają nocne gonitwy i obracanie mieszkania w perzynę. Hultaj to mój pierwszy kot, moja miłość, najlepszy towarzysz samotnych wieczorów i partner do rozmów na tematy wszelakie.
Gałgan przygarnięty rok później - kochany, głupkowaty młodzian, przy którym Hultaj zamienił się w Pana Hultaja.
Czas na psa - Pusia to nasza kochana, rodzinna kluska. Opiekujemy się nią na zmianę z ciocią - taka praca, psina byłaby za długo sama w domu.
Zadeklarowałam, że będę dla niej robić zdrowe jedzonko, zamiast faszerować bidulkę zbożową karmą - przydałoby jej się zrzucić parę kilogramów. Oczywiście wszystkie kochają mięsko, toteż nie zamierzam dłużej zwlekać i biorę się za BARFa! Poniżej wrzucam zdjęcia mojego mini zoo - to mój dziewiczy raz, więc proszę mnie nie bić, jeśli zrobię coś źle :lol:

Oto Pan Hultaj:


Świrus Gałgan:


Klucha-Pucha:



Serdecznie pozdrawiam caaaaały BARFny Świat - mam nadzieję, że wiele się tu nauczę, no i postaram się Was nie zanudzić - obiecuję!

Agata ;-)
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-22, 14:31   

miau, miau hau na forum :kwiatek:
Pan Hultaj - dystyngowany, elegancki kawaler (mógłby na rzeźbę kota robić), Gałgan ma ciekawskie, zawadiackie spojrzenie w stylu" no co tam mała, kto teraz gania kogo? " i wesoła roześmiana Pusia. Wszystkie zwierzaki piękne :love:
Forum to kopalnia barfnej wiedzy zarówno dla kotów jak i dla psów.
Powodzenia w zagłębianiu się w forum, ciekawa, pouczająca lektura :mrgreen:
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
yoashya 

Barfuje od: 11. 2011
Dołączyła: 16 Lis 2011
Posty: 137
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-23, 20:33   

Fajna czarna statuetka kota ;p
A Pusia powinna się nazywać Szelma-albo musisz koniecznie przygarnąć jakąś kandydatkę do tego imienia :)
Mnie się marzą np dwa papillony: właśnie Szelma i Szajka :))))
Póki co, pozdrawiają Was moje koty: Tosia, Xenia i Fiołek.
 
 
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2017-02-24, 18:03   

Hultaj jest NIEZIEMSKI :love: Dostojny koci posąg znający swoją wartość... :kciuk:
_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne