BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kraków i okolice - dyskusja o BARFnym zaopatrzeniu
Autor Wiadomość
angel 

Dołączyła: 29 Cze 2014
Posty: 55
Wysłany: 2015-10-08, 07:24   

Gdyby kogoś interesowało to raz w miesiącu przyjeżdża do Krakowa transport z ecokarmy oraz z aspolu i można coś zamówić nie płacąc kosztów wysyłki.
 
 
Fiklabreeze 

Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-11-04, 22:34   Wadowice i okolice - dyskusja o BARFnym zaopatrzeniu

Coś ktoś wie, gdzie można zakupić świeże mięsko w okolicach Wadowic? Byłabym wdzięczna. :love:
 
 
Sushi 


Barfuje od: 1.10.2015
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 33
Dołączyła: 19 Wrz 2015
Posty: 58
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-12-08, 15:23   

Mam dostęp do świeżej krwi wieprzowej, bez dodatków, odwirowanej w cenie 5 zł za litr oraz do treści żwaczy wołowych (sama treść, bez mięśnia!) też za 5 zł za kg.

Jeśli ktoś chce, to we wtorek jadę po rzeczy dla siebie, więc mogę wziąć więcej, tylko trzeba to ode mnie odebrać od razu we wtorek, bo nie mam jak zamrozić. Mogę w lodówce przechować jedynie.

Następnym razem popytam o jakieś dziwne podroby typu mózg, nery, śledziona i inne penisy :food:
 
 
Rustie 

Wiek: 44
Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-04-14, 11:29   Piwniczna małopolskie - tuszki jagnięce - 19,50 zł/kg

Wrzucam na prośbę znajomego.
Włoscy odbiorcy zawalili i nie odebrali swojej tradycyjnej świątecznej jagnięciny.
Okoliczni hodowcy są w czarnej d.... bo zostali ze stadami jagniątek, z którymi nie mają co zrobić.

Sprzedaż na tuszki/półtuszki, martwe i oskórowane oczywiście, przy detalu odbiór osobisty, przy większej ilości można się dogadać z transportem. Waga jednej tuszy 12-14 kg.

Możliwy późniejszy odbiór - na razie się pasą...

Tel. na priv
 
 
k_nieek 

Dołączyła: 29 Lut 2016
Posty: 5
Wysłany: 2017-04-20, 08:44   Kraków - pomoc przy zakupie mięska ;)

Witam serdecznie, czy ktoś z mieszkańców Krakowa wybiera się w weekend do jakiegoś magicznego krakowskiego mięsnego sklepu w celu zapełnienia psiej zamrażarki? Pytam, gdyż przyjeżdżam na weekend do Krakowa i dogadałabym się z taką osóbką w celu wspólnych zakupów :) Czekam na odpowiedź ;)
 
 
Aga777 

Barfuje od: Maja 2017
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 09 Maj 2017
Posty: 14
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-17, 08:21   

Cześć!
Dowiedziałam się wczoraj, że sklep zoologiczny Panda przy ul. Lea 24 nawiązuje współpracę z firmą Pokusa (producentem suplementów). Będzie można u nich zamawiać suplementy, nie wiem jak cenowo, ale może będzie się opłacać bardziej niż przesyłka, zwłaszcza gdy chodzi o jedno opakowanie. Mają poza tym trochę dobrych mokrych karm na miejscu (jeżeli ktoś byłby zainteresowany), są też chętni do zamawiania konkretnych produktów.
 
 
Nul 

Dołączyła: 28 Gru 2016
Posty: 208
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-18, 14:26   

O, dzięki, dobrze wiedzieć.
 
 
migimom 

Dołączyła: 11 Sty 2019
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-01-12, 13:59   

Cześć wszystkim!

Potrzebuję zakupić wątroby i serca królicze na barf dla kotka.

Czy ma ktoś z was może sprawdzonego hodowcę królików lub sam jest hodowcą w okolicach Krakowa?

Z tego co się na ten moment zorientowałam, w sklepach mięsnych stacjonarnych muszę polować, gdyż nie pojawiają się tak często. Oczywiście zadzwonię sobie do sklepów w poniedziałek z pytaniem jak wygląda zamawianie takich specjałów i dam znać w wątku dla przyszłych zainteresowanych. Jednak jeśli ktoś byłby chętny odsprzedać takie specjały, proszę o wiadomość.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne