BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kącik wkurzonego barfera
Autor Wiadomość
Basiek 

Barfuje od: 2014
Udział BARFa: 50-75%
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2017-05-09, 21:46   

Królewna z charakterkiem. :mrgreen:

hysteria 

Barfuje od: 12.2014
Udział BARFa: 90-100%
Wysłany: 2017-05-14, 19:00   

wypowiedziałam się na fb odnośnie szkodliwości suchych karm, ale zostałam objechana :mrgreen:

ostatni post Pani broniącej chrupek w chorobach nerkowych, na którego juz nie odpowiadam, bo szkoda nerwów. ostatnie zdanie majstersztyk. oczywiście już wcześniej zostałam uprzedzona, że się nie znam, jestem z sekty w której sie coś rozpowszechnia, itd :mrgreen: ostatnio w ogóle strasznie zwątpiłam w ludzką inteligencję.
p.s. ja nawet nie wspomniałam o barfie :D tylko i wyłącznie o tym, że suche nie do końca ok :D

"piszesz coś co nie ma żadnego naukowego uzasadnienia. Jak mało lat 12 to poprzednik przeżył u mnie lat prawie 20. Załamuję się takimi postami. Bo piszą je często ludzie, którzy nie mają wiedzy z fizjologi zwierząt, ogólne z biologi i nie rozumieją co jest napisane na etykietach. Potem poglądy o szkodliwości suchych karm ruszają w świat i potem jak kot takiej wymaga z racji swoich schorzeń to właścicele albo prawie płaczą i trzeba ich przekonywać i to może bardziej kłopotliwa ale bardziej bezpieczna opcja. Gorzej jak nie słuchają zaleceń tylko sami kombinują i potem jest płacz bo kot zamiast lepiej to duużo gorzej. O karmach bytowych nie będę dyskutowała ale co do diet to jedynie produkcja przemysłowa umożliwia zbilansowanie"

shana55 
Moderator

Barfuje od: 08.2012
Pomogła: 9 razy
Wysłany: 2017-05-15, 00:21   

hysteria :kwiatek:
A na jakiej grupie takimi tekstami walą?? Może trzeba nagonkę zrobić :mrgreen: wyśmiać i naukowo skomentować...wiadomo drapieżniki chrupki łowią..

hysteria 

Barfuje od: 12.2014
Wysłany: 2017-05-15, 13:15   

najśmieszniejsze, że grupa niezwiązana z kotami :mrgreen: "śmieciarka jedzie" :lol: ktoś po prostu oddawał suchą karmę dla kotów nerkowych i stąd się dyskusja wywiązała.

ale już naprawdę nie wypowiadam się w internecie, ani na temat żywienia ludzi ani zwierząt, ludzie nie chcą słuchać.

shana55 
Moderator

Barfuje od: 08.2012
Pomogła: 9 razy
Wysłany: 2017-05-15, 20:37   

Prawda, nie chcą :-( Wydaje mi się, że trzeba tym bardziej trzymać się własnego zdania i dobrej wiedzy, łatwiej wtedy atak odeprzeć. :kwiatek:

Odpowiedz do tematu