BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ahoj!
Autor Wiadomość
Lifthrasir 

Dołączyła: 21 Maj 2017
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-31, 00:23   Ahoj!

Witamy się kocio-psio z okolic Torunia ;)
Obecnie mieszkają z nami cztery koty, wszystkie przybłędy (w tym trzy z nich to już koci emeryci, jeden jest nerkowcem, najmłodsza kotka za to astmatykiem) i dwuletnia suka w typie husky z przewlekłym zapaleniem trzustki i silną alergią, tzw. ciężki przypadek - adoptowana, zabrana od matki w wieku niecałych 5 (do tego czasu wychowana bez żadnego kontaktu z człowiekiem), z chowu wsobnego, z silnymi stanami lękowymi.

Nie będę ukrywać, że zarejestrowałam się na forum w sporej części ze względu na psa, dlatego że po dwóch latach męczarni w końcu dostaliśmy diagnozę - i wychodzimy właśnie powoli z zaostrzenia zapalenia trzustki, a to wiąże się z koniecznością ścisłego pilnowania diety, a także paradoksalnie daje nam nowe możliwości. Wcześniej próbowaliśmy barfować, ale niestety od 4 miesiąca życia walczyliśmy ciągle z brakiem apetytu, więc w końcu porzuciliśmy te ambitne plany i cieszyliśmy się nawet jak suka zjadła suchą karmę (bo potrafiła nie jeść nic dwa tygodnie, a morfologia leciała w dół). Od niedawna wiemy, że przyczyną tego stanu były problemy z trzustką i teraz dopiero możemy zacząć działać.
Koty to już niestety nie za bardzo zależna ode mnie sprawa. Największą szansę na zmiany mam u najmłodszej kotki, która obecnie jest głównie na puszkach, czasem dostaje surowe mięso. Ironia losu jest taka, że jak miała kilka miesięcy, też przygotowywaliśmy się do przejścia na BARF - ale pojawiły się problemy gastryczne i mięso odpadło na dłuższy czas.
Ale potencjał zdecydowanie ma: TUTAJ FILMIK

A tu całe towarzystwo:


Proszę nie bić za to, że koty wychodzące - niestety nie na wszystko mam wpływ, ale walczę jak lwica w słusznych sprawach ;-)
 
 
aksamitka 

Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 81
Wysłany: 2017-05-31, 08:32   

witaj :)
 
 
traganek 


Barfuje od: 12.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2015
Posty: 365
Wysłany: 2017-05-31, 23:04   

Dzień dobry na forum. :-)

Jaka śliczna jest Twoja sunia. :love: Jak ma ma imię.
Czy jej stany lękowe próbujecie łagodzić?

ps. kotka na filmie to niezły łakomczuch:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne