BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dzień dobry :) witamy się razem Zuzą :)
Autor Wiadomość
MagdaSo 

Wiek: 32
Dołączyła: 11 Lip 2017
Posty: 1
Skąd: Jastrzębie
Wysłany: 2017-07-12, 02:40   Dzień dobry :) witamy się razem Zuzą :)

O samym barfie dowiedziałam się już kilka lat temu jednak jakoś nigdy specjalnie mnie to nie zainteresowało. Myślałam że mnie i mojego kota to nie dotyczy bo przecież je najlepszą i najdroższa karmę więc po co? O ironio... z wykształcenia jestem technikiem weterynarii a na zajęciach nikt nie poświęcił nawet 5min na zdrowe odżywianie zwierząt. Wszystko obracało się wokół gotowych karm... przeważnie suchych. Aż jakiś miesiąc temu trafilam na artykuł o szkodliwosci suchej karmy... no i się zaczęło. Przez 3 tygodnie walczymy już z dobrymi mięsnymi puszkami i wprowadzamy mięso. Suche odstawione z dnia na dzień. Niezadowolona Zuza, spoglądajaca na mnie spod byka i moja burza mózgu na temat żywienia, barfa i tego że przez 7 lat robiłam jej krzywdę. No nic... zabieram się za dalszą naukę i mam nadzieję że za miesiąc, maks dwa będziemy ładnie jadły barfa ;) pozdrawiamy razem z Zuza
 
 
apple 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 24 Lip 2013
Posty: 433
Skąd: warszawa
Wysłany: 2017-07-16, 21:45   

Dzień dobry :-)

Zdaje się, że żywienie zwierząt jest traktowane po macoszemu nie tylko w technikum weterynaryjnym, ale także na studiach.
Dobrze, że jest forum Barfny Świat - kopalnia wiedzy na temat żywienia naszych zwierzaków (choć nie tylko, ludzi trochę też ;-) )
W procesie przestawiania kota na mięso pomaga zupełne odstawienie chrupek - kot wie, że nic innego nie dostanie więc chcąc nie chcąc coś musi jeść.

Sukcesów w Barf'owaniu i miłej lektury forum :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne