BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Poznajmy się :kwiatek:
Autor Wiadomość
Anitsa 

Dołączyła: 24 Sie 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-08-26, 12:20   Poznajmy się :kwiatek:

Bacznie poczytuje forum od dobrych kilku tygodni 🙂 Przyszedł teraz czas na dołączenie do społeczności 8-)
W takim razie cześć wszystkim :kiss: i krótka/długa historia o moich pupilach ;-)

Na co dzień jestem szczęśliwa posiadaczka psa labradora (lat 9) i kota europejskiego (lat 5) 😍
Do niedawna wydawało mi się, ze dbam o swoje pociechy znakomicie, bez zarzutu. Nawet nigdy nie słyszałam o czymś takim jak BARF :banghead:
Tak jak napisałam wydawało mi się...
pewnego wieczora wiozłam swojego kota całego zesztywnialego na nocny dyżur... okazało się, ze to wątroba. Wysoka bilirubina, odwodnienie...cała seria kroplówek, zastrzyków , specjalistyczna karma(polecona przez weterynarza). Wyniki są teraz w normie, w najbliższym czasie czeka nas usg. Okres ten był dla nas mega ciężki, ale tez intensywny jeżeli chodzi o poszukiwania najlepszego rozwiązania żywieniowego. Zawsze uważałam, ze kot to drapieżnik i musi jeść mięso- przed choroba dostawał karmy bezzbozowe, plus mokre średniej jakości, czasem filet z kurczaka. W trakcie rekonwalwscencji natrafiłam na Wasze forum, które zaczęłam "studiować" 🙂Wiem, ze poza miłością barf to najlepsze co mogę "dać" swoim zwierzakom.
Na chwile obecna jesteśmy z kotem na etapie całkowitego wyrzucenia suchego, je dobre puszki rekomendowane na forum plus surowe trzy razy w tygodniu, żółtka w normalnej postaci nie tyka. Przejście na całkowity koci barf to kwestia najbliższych tygodni, gromadzę suplementy i chce zacząć uczyć się kalkulatora. Po usg wątroby będziemy robić podstawowe badania potrzebne do zdrowego barfowania 🙂
Pies będzie następny do kolekcji 🙂 Jednak wątek o psach jest trochę mniej rozbudowany i wymaga przeze mnie bardzo sporego wgłębienia do tematu. Zaczęliśmy od kota, bo u niego jako pierwszego zaczęły się problemy zdrowotne. Poza tym wydaje mi się, ze z moim wiecznie głodnym labkiem problemów nie będzie 😅
Pozdrawiam wszystkich i liczę na Wasza pomoc :love:
[img][/URL][/img]
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2017-08-26, 22:37   

Witamy Was serdecznie na Forum :kwiatek:
Cieszymy się że do nas trafiliście, jest tu faktycznie duzo dobrej wiedzy i sprawnie działa pomoc forumowiczów. Czytaj dalej, zbieraj wiadomości, poproś o dostęp do kalkulatora i do dzieła :mrgreen:
Mocno trzymamy kciuki :kciuk: :kciuk:
 
 
Basiek 

Barfuje od: 2014
Udział BARFa: 50-75%
Pomogła: 4 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 14 Cze 2016
Posty: 421
Skąd: Konin
Wysłany: 2017-08-27, 20:20   

Dzień dobry piękny duecie. :kwiatek:
Jak mają na imię te dwa cudeńka? :hmm:
 
 
IzabelaW 


Barfuje od: IX.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 996
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-08-28, 06:49   

I ja mówię dzień dobry, i zdrówka kotu (no właśnie - jak ma na imię?) życzę :kwiatek:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne