BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Forum - uwagi, propozycje zmian i ulepszeń
Autor Wiadomość
dagnes 
Administrator

Barfuje od: 2008
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Wysłany: 2016-12-06, 12:08   

Próbując rozwiązać powyższy problem jeszcze z innej strony, założyłam specjalne wątki "śmietniskowe", w których będą lądować wszystkie te pytania, które były już wcześniej "wałkowane" na Forum, i na które odpowiedź można znaleźć przy pomocy wyszukiwarki. Jeden wątek jest w dziale kocim, drugi w dziale psim i do nich będą na bieżąco przenoszone pojawiające się posty tam pasujące oraz w czasie porządkowania wątków merytorycznych będę przenosić tam wcześniejsze posty, które niepotrzebnie zaśmiecają tematy. Mam nadzieję, że to trochę pomoże i oczyści Forum z bałaganu (a jednocześnie zmobilizuje osoby, których posty tam trafią, do uruchomienia wyszukiwarki przed zadaniem kolejnych pytań) :
http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=6653
http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=6654

doradora 

Barfuje od: 09.2014
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2016-12-06, 12:16   

i to jest bardzo dobry pomysł!!

Szary 

Udział BARFa: 50-75%
Wysłany: 2017-08-31, 13:15   

Forum jest naprawde swietne. Chce wyrazic swoja wdziecznosc i :kwiatek: - tak, tak - podziw - dla Autorow i Administratorow. Opracowanie Forum kosztowalo mase czasu, wymagalo wiedzy, takze specjalistycznej. Widac, ze Autorzy wlozyli w prace nad nim serce. Niezwykle to cenie.
Pomysl zastosowania wyszukiwarki z operatorami logicznymi jest bardzo trafny; pozwala w sposob istotny zaoszczedzic czas.

Mam jedna sugestie: moze warto byloby stworzyc pewna liczbe tematow przyklejonych, zawierajacych odpowiedzi na najczesciej zadawane pytania, zwlaszcza zupelnie "zielonych" barfowcow. Bowiem pomimo doskonalej, jak mowilam, wyszukiwarki, pewne tematy uparcie "ukrywaja sie". Pozwole sobie zaproponowac przyklejenie nastepujacych: przeliczniki wagowo-objetosciowe suplementow, linki do najtanszych sklepow z dobrej jakosci produktami, liste pokarmow toksycznych (niewskazanych) dla kotow (psow).
Przy okazji chcialabym poprosic cie, Dagnes (serdeczne pozdrowienia! :love: ) o dopisanie w dziale "jarzynowym" informacji o tym, czy lepsze sa dla kotow warzywa surowe, czy gotowane. Zamiescilas ja w jednym ze swoich postow.

Odpowiedz do tematu