BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dzień dobry!
Autor Wiadomość
Renata Rene 

Barfuje od: Jeszcze nie
Wiek: 42
Dołączyła: 21 Wrz 2017
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-10-02, 11:54   Dzień dobry!

Cześć i czołem!

Bardzo dziękuję za przyjęcie do forum - trochę to trwało zanim nie doczytałam, że to z kontem gmail jest coś nie tak ale koniec końców udało się i jestem.

Od ponad półtora miesiąca jestem szcześliwą posiadaczką dwóch kotków - Lelka i Sky - dwóch kocurków rasy Ragdoll. W moim rodzinnym domu zwierzęta były zawsze, ale przez ostatnie ponad 15 lat życia w innym mieście, etapu małych dzieci, trochę obawiałam się zwierząt w bloku. W międzyczasie okazało się, że zwierzaki mają zbawienny wpływ na dwójkę moich dzieciaków - syna 7 i córkę 5 lat a rasą polecaną właśnie dla dzieci są ragdolle.
Wybrałam hodowlę, w międzyczasie dałam się namówić na wzięcie dwóch kotków zamiast jednego i tak właśnie się zaczęło :)
Od kilku tygodni nasze życie bardzo się wzbogaciło i urozmaiciło - dwa kochane kocurki wniosły do domu dużo zabawy, śmiechu i ogromne pokłady miłości.
Na początku karmilismy je tym co w hodowli więc też suchym. Teraz jestem na etapie puszek Mac'sa oraz dodatków w postaci surowizny i jajek. Namiętnie czytam forum oraz "Barfne Korepetycje" na FB i uznałam, że czas najwyższy już coś samej popróbować chociaż na sucho ale przynajmniej z kalkulatorem. Oczywiście obawiam się wszystkiego: ogromnej ilości supli, tego że kotki nie będą chciały tego jeść, zapachu (mąż się zgodził na te koty ale fanem nie jest więc muszę się liczyć też z jego zdaniem i nie podporządkowywać całego życia/domu kotom), przechowywania itp. itd Ale uznałam, że trzeba spróbować :)
Proszę trzymajcie za mnie kciuki!

Pozdrowienia dla wszystkich,
Renata
 
 
 
Renata Rene 

Barfuje od: Jeszcze nie
Wiek: 42
Dołączyła: 21 Wrz 2017
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-10-02, 11:58   

https://photos.app.goo.gl/RhBtjYa6DfBFG3iB3

A to nasz Lelek :)
Ostatnio zmieniony przez shana55 2017-10-04, 00:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Renata Rene 

Barfuje od: Jeszcze nie
Wiek: 42
Dołączyła: 21 Wrz 2017
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-10-02, 12:00   

https://photos.app.goo.gl/9ti46kF1bcQjRI3j2

Oraz Sky :)
 
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2017-10-04, 00:17   

Renata Rene :kwiatek:
Witamy serdecznie :mrgreen: Koteczki masz piękne :love: więcej zdjęć prosimy.
Czytaj Forum dużo dobrej wiedzy tu jest i Barfujcie owocnie dla zdrowia kociastych. :hura:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne