BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Cześć
Autor Wiadomość
Natalia Majewic 

Dołączyła: 21 Paź 2017
Posty: 2
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 2017-10-22, 11:12   Cześć

Z tej strony Natalia i dwie brytyjskie dziewczyny Suri lat 4 i Baby 2 lata. Nasze kotki karmione są do tej pory karmą puszkową (Animonda, GranataPet) i MIĘSEM za którym przepadają. Suche też jest dostępne (Acana). O BARFie słyszłam już dawno. Wydawała mi sie ta dieta bardzo skomplikowana, ale im wiecej czytam tym bardziej stwierdzam, że moje kotki sa na najlepszej drodze do płynnego przejścia na BARF. Ja będę spokojna,że daje im wszystko czego potrzebują i że długo pozostaną w zdrowiu i dobrej formie, a kotełki będą szamać swoje ukochane mięsko ;-)
_________________
Natalia M.
 
 
dagnes 
Administrator


Barfuje od: 2008
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 4837
Wysłany: 2017-12-12, 20:32   

Cześć Natalio :kwiatek:
I jak idzie wam wprowadzanie BARFa? Poza tym konieczne jest pokazanie nam przynajmniej po jednej fotce kotek, inaczej z barfem będzie trudniej :-P :mrgreen: .

Widzę, że mieszasz wszystkie możliwe rodzaje pokarmów - to niedobrze, bo możesz spowodować u kotów problemy trawienne. Na forum zostało juz wiele napisane na ten temat, mam nadzieję, że wciąż czytasz intensywnie i dotrzesz także i do tych informacji. Radziłabym podawać tylko jeden gatunek pożywienia (najlepiej BARF :-D ) ale jeśli już musisz dawać więcej, to skoro podajesz surowe mięso, to z nim ewentualnie najbardziej "kompatybilne" będzie mokre jedzenie gotowe (puszki, saszetki).
_________________
Aby dotrzeć do źródła, musisz iść pod prąd
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne