BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
BARFne sklepy internetowe - informacje, opinie
Autor Wiadomość
motyleqq 


Barfuje od: 3,5 roku
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 425
Skąd: Łuków/Warszawa
Wysłany: 2014-02-20, 11:20   

hm, my też ostatnio zamawialiśmy, też było że 10 dni oczekiwania, ale normalnie przyszło po tych 10 dniach. zadzwoń z innego numeru ;)
_________________
"ludzie, którzy patrzą na relację z psem przez pryzmat siły, i tak zobaczą tylko to, co chcą. szkolenie to nie pole bitwy. po prostu ucz swojego psa"
 
 
zenia 
BARFny Hodowca


Udział BARFa: 25-50%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 1134
Wysłany: 2014-02-20, 11:37   

ale w ekozwierzaku nie wszystko mają "na magazynie"
ja trez nieraz czekam,bo i oni czekają na dostawę
i dopiero wtedy wysyłaja

nie wiem jak teraz
po zmianie grafiki i w ogole www sklepu :?:
_________________
 
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2014-02-20, 11:52   

Zenia , zmieniony zostal wygląd strony, a nie forma dostawy produktu. jedyna zmienia to to, że dodali program lojalnościowy.

NSO a jaką formę dostawy wybrałaś? I kiedcy robiłaś przelew - oni liczą te dni robocze ktore maja na dostawe od dnia kiedy przelew wpłynie do nich na konto, a nie od kiedy ty go wyślesz.
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
vivienne 

Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 82
Skąd: Wodzisław Śl.
Wysłany: 2014-02-20, 12:46   

Ja ostatnie zamówienie robiłam w poniedziałek 27 stycznia. Kontakt był bardzo dobry, wręcz błyskawiczny. Aż sobie sprawdziłam pocztę - 5 minut po złożeniu przeze mnie zamówienia dostałam maila z informacją, że nie u importera brakuje puszek Ziwi Peak z dziczyzny. Odpisałam, że może być inny smak i znowu kilka minut później dostałam informację, że przyjdzie jagnięcina. Paczka wysłana w piątek 31 stycznia, dotarła do mnie w poniedziałek.

Może coś im się popsuło przy zmianie systemu? Może nawala im skrzynka pocztowa i nie dostają wiadomości od klientów? Zawsze wszystko było w porządku...
 
 
NSO 


Barfuje od: 24.01.2014
Dołączyła: 28 Sty 2014
Posty: 606
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-02-20, 15:06   

Alleluja, odebrali!!!
Właśnie przed chwilą się dodzwoniłam, a jak ktoś odebrał to aż się zaczęłam pytać czy dobrze się dodzwoniłam, bo w pierwszej chwili nie uwierzyłam w swoje szczęście :shock:
Okazało się że mączka z małży w gramaturze którą zamówiłam nie dojechała z poprzednią dostawą, która była niedawno i pani musiała od nowa robić zamówienie na pozostałe gramatury. I że przesyłka z Lunderland do nich już jedzie i że u nich powinna być w poniedziałek, czyli u mnie najpóźniej w środę za tydzień.
Ufff, dobrze że się wszystko wyjaśniło. Pani powiedziała że dopiero dziś odczytała mojego maila napisanego w poniedziałek, a telefonów nie słyszy bo pakuje paczki :-?
No mniejsza o to, najważniejsze że chociaż już cokolwiek wiem. Zatem czekam do przyszłej środy na paczkę.
PS. Pani ostrzegła że ponoć nie będą mieli przez dłuższy czas olei z łososia bo Lunderland zaprzestał produkcji czy coś takiego, więc jak potrzebujecie to wykupujcie, bo pewnie niedługo nie będzie.
 
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2014-02-20, 15:17   

No i dobrze, że wszystko się wyjaśniło
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
Sojuz 
Ekspert


Barfuje od: 09.2012
Pomógł: 10 razy
Wiek: 30
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1432
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-02-20, 16:14   

Faktycznie, sklep dostawcy nie ma oleju z łososia.
Lunderland.de napisał/a:
Dieser Artikel ist z. Zt. leider ausverkauft.
Frische Ware erwarten wir Ende Februar 2014.

Ta pozycja jest obecnie wyprzedana. Kolejnej partii oczekujemy pod koniec lutego 2014.

Ponadto sam ekozwierzak zamieścił informację.
_________________
Naturalne stało się sztuczne, a prawdę uznano za kłamstwo.
 
 
koniczynka 
Ekspert


Barfuje od: 3 lata
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 887
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-02, 20:00   

Witajcie, chciałabym na wstępie przeprosić wszystkich Tych, co czekali długo na swoje zamówienia. Producentowi zdarzyło się w nowym roku kilka wpadek stąd to zamieszanie i opóźnienia.

Serdecznie chciałabym przeprosić NSO za zaistniałą sytuację z telefonem i mailem i rozumiem Twoje zdenerwowanie. Zwykle od razu staramy się odpisywać i odbierać (z telefonem bywa czasami różnie, bo gdy przyjdzie dostawa, albo pakuję paczki no to wtedy nie za bardzo mam jak podejść, albo nie zdążę na czas wtedy proszę o sms). Obiecuję, że to się poprawi. Ostatnio wiele się działo stąd moja taka długaśna nieobecność na forum itd., ale od tego miesiąca wracam :)
 
 
radunia 

Barfuje od: 10-05-2014
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 05 Maj 2014
Posty: 9
Skąd: (prawie)Wrocław
Wysłany: 2014-05-09, 22:08   

Pochwalę ekozwierzaka - kupiłam tam easyBarf i cytrynian wapnia, oba produkty były na stronie "dostępne". Zamówienie złożyłam 5.05, a 7.05 już było do odbioru w paczkomacie.
:kwiatek:
 
 
Bushido 

Barfuje od: 06.2012
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 25 Maj 2012
Posty: 66
Skąd: W-wa
Wysłany: 2014-07-25, 09:07   

czy ktoś wie co się dzieje z ekozwierzaczkiem? widzę na gmailu, że są online, a mój mail pozostaje bez odpowiedzi... :-?
czy może powstał jakiś alternatywny sklep barfowy? potrzebuję porady w sprawie supli wapnia i szybkiej wysyłki, a z tego co widzę w tym wątku co raz z tym ciężej...

edit: ok, już znalazłam info o urlopie :)
 
 
tracershy 

Udział BARFa: do 25%
Wiek: 40
Dołączył: 03 Lip 2014
Posty: 23
Wysłany: 2014-08-05, 15:56   

Ja mam złe doświadczenia z krakvetem. Jak zamawiałem tam karmy zawsze było coś nie tak. Albo dostałem dziurawy worek, albo karna była po terminie. Ale chce u nich teraz zamówić orijena dla psa i dla bezdomnego kota. Mają niesamowicie niskie ceny w porównaniu z innymi sklepami. Mam nadzieję, że się poprawili.
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-08-05, 17:13   

ja zamawiam od ponad roku i nigdy nie miałam problemów. Kilka razy zdarzyło się, że worek był troszkę rozerwany ale to wina kuriera nie ich. Można zareklamować :mrgreen:
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
Nina_Brzeg 


Barfuje od: 10.2013r
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 33
Dołączyła: 26 Wrz 2013
Posty: 862
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2014-08-06, 19:12   

Ja krakvet omijam z kilku powodów - złe traktowanie pracowników, problemy z przesyłkami (uszkadzane nie tylko przez kurierów) i w mojej okolicy ich firma kurierska zatrudnia idiotów.
Każda paczka jaką od nich dostałam była uszkodzona. Jak można żwirek wysłać bez dodatkowego zapakowania go?! W zooplusie zawsze jest w kartonie a z krakvetu dostawałam sam worek, porwany.
_________________
Ze mną Brzeskie Koty Mięsożerne: Mefisto, Mia, Manga, Bambo, Nyks, Hades i Gizmo. [*] Maura [*][*Mocca[*]
Tymczaski: Krówka, Odra i Bruno.
Fundacja Brzeskie Koty
 
 
Ines 
BARFny Hodowca
Ekspert


Barfuje od: 12.12.13r
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 2660
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-08-07, 10:36   

Z przechowywaniem produktów to też różnie bywało. Teraz wszystkie wpisy na ten temat z internetu zniknęły, ale na forach można jeszcze znaleźć zdjęcia:



_________________
Instrukcja obsługi Kalkulatora
  Zaproszone osoby: 187
 
zenia 
BARFny Hodowca


Udział BARFa: 25-50%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 1134
Wysłany: 2014-08-07, 10:42   

tak,takie wielkie sklepy,magazyny,tak moga wygladać
nie wiemy jak to wyglada gdzie indziej

do mnie jak przyszła pierwsza przesyłka karmy pewnej
Pani pzredstawicielka firmy,wysłała mi z klubu hodowcy
to wory smierdziały kocurzym moczem
byłam w szoku :niewiem:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne