BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gotowy BARF (mrożonki mięsno-kostne)
Autor Wiadomość
Ines 
BARFny Hodowca
Ekspert


Barfuje od: 12.12.13r
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 2660
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-08-20, 20:28   

Dokładnie, bo na ten moment wygląda na to, że firma wysyła nadpsute mięso i nikt nie narzeka - bo to przecież dla psa. Błędne koło.
_________________
Instrukcja obsługi Kalkulatora
  Zaproszone osoby: 187
 
bodzio 

Barfuje od: 02-2012
Udział BARFa: 90-100%
Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-08-21, 15:00   

Wysłałem dzisiaj maila z informacją o złej jakości produktów z ostaniego zamówienia i zobaczę jaka bedzie reakcja.

[ Dodano: 2014-08-26, 08:16 ]
Aspol zainteresował się moją informacją o złej jakości produktów. Otrzymałem telefon z przeprosinami oraz propozycją rekompensaty w postaci gratisowych produktów przy następnym zamówieniu. Jestem tym mile zaskoczony i chyba pozostanę klientem tej firmy. Być może była to jednorazowa "wpadka" i na ostateczną ocenę jakości poczekam do następnego zamówienia.
 
 
barbabella 
BARFny Hodowca

Barfuje od: 2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Sty 2014
Posty: 104
Wysłany: 2014-09-09, 21:05   

nie przesadzajcie z nagonka jacy to wszyscy producenci sa be. Żeby utrzymac cene produkują swoje mrozonki z odpadów porozbiorowych i mięsa gorszych kategorii na koncówkach przydatności to chyba powinno byc oczywiste i nie jest rzeczą naganna o ile mieso nie jest zepsute i o ile jest wlasciwie zamrożone. Kontrola produkcji jest bardzo wazna, jednak trudno kontrolowac kazda paczke. Dbałość firmy o klienta poznaje sie po tym jak rozpatruje reklamacje. Przy tak małym rynku każdy klient jest wązny i rozsądne firmy nie moga sobie pozwolić na planowe wciskanie klientom syfu bo doskonale wiedza, że barferzy sa bardzo świadomym klientem.
 
 
bodzio 

Barfuje od: 02-2012
Udział BARFa: 90-100%
Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-09-10, 09:48   

Wszystko się zgadza oprócz ceny. Skoro to ma być mięso z odpadów to cena jego powinna być co najmniej niższa o połowę. Za pieniądze, które każą sobie płacić za te odpady, ewentualnie przy małej dopłacie, to się dostanie towar o dużo wyższej jakości, a przede wszystkim nadający sie do spożycia przez zwierzęta jak i przez ludzi.
A skoro pies nie chce jeść tych odpadów a zapach delikatnie mówiąc jest też nie do przyjęcia to po prostu mięso jest zepsute, a takiego nie chcę nawet za darmo.
 
 
Retriver 


Barfuje od: 01.07.2014
Udział BARFa: 50-75%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Lip 2014
Posty: 708
Skąd: lubelszczyzna
Wysłany: 2014-09-10, 10:13   

bodzio, święte słowa, za cenę Primexa czy As-polu kupujesz mięso ogólnego spożycia i człowiek i pies i kot zadowolony. :kwiatek:
_________________
Retriver
 
 
adgamma 


Dołączyła: 03 Wrz 2014
Posty: 18
Wysłany: 2014-09-10, 12:17   

Ja zamowilam wolowina+indyk z kością 3 kg aż i strasznie żałuję bo Homer tego nie bardzo chce jeść a jak w końcu zjadł to miał dziwną kupę ;/ Ostatni raz to kupiłam...
 
 
bodzio 

Barfuje od: 02-2012
Udział BARFa: 90-100%
Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-09-10, 14:37   

adgamma, Proponuję napisać maila do producenta w tej sprawie. Niech wiedzą, jakim badziewiem chcą karmić nasze zwierzaki.
 
 
psy-i-koty 

Wiek: 50
Dołączyła: 11 Lut 2014
Posty: 809
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2014-09-10, 15:16   

Kurcze, ja chciałam konine i dziczyzny i baranie kupić w październiku. Mówicie, że lepiej nie ryzykować?
 
 
NSO 


Barfuje od: 24.01.2014
Dołączyła: 28 Sty 2014
Posty: 606
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-09-10, 16:40   

Konine ponoc as pol ma dobra jak na razie sa tu tylko pozytywne opinie co do ich koniny.
 
 
immortal 

Dołączyła: 04 Kwi 2013
Posty: 453
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-09-10, 17:02   

konina w kawałkach i serca w całości są super
 
 
Verano
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-10, 20:47   

Kupiłam dzisiaj na próbę kostki z Primexu wołowina+indyk (z kością ponoć 30%). Kostka po rozmrożeniu na pierwszy rzut oka wygląda jak konserwa turystyczna :-D , zapach neutralny. W palcach daje się wyczuć chrząstki i kawałeczki kości. Młoda trochę się zdziwiła na początku co to za dziwo w misce, ale zjadła bardzo ładnie. Zobaczymy jak zareaguje na nowość drugi koniec psa :-P
Skusiłam się też na kostki mięso+warzywa- zobaczę jutro jak to wygląda i też dam do spróbowania. Do tego jeszcze wzięłam 1kg cielęcego delikatesu, bo bardzo zachęcająco wyglądał.
Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona, a jak będzie z psem to się okaże niebawem...
 
 
barbabella 
BARFny Hodowca

Barfuje od: 2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Sty 2014
Posty: 104
Wysłany: 2014-09-10, 22:15   

bodzio napisał/a:
Wszystko się zgadza oprócz ceny. Skoro to ma być mięso z odpadów to cena jego powinna być co najmniej niższa o połowę. Za pieniądze, które każą sobie płacić za te odpady, ewentualnie przy małej dopłacie, to się dostanie towar o dużo wyższej jakości, a przede wszystkim nadający sie do spożycia przez zwierzęta jak i przez ludzi.
A skoro pies nie chce jeść tych odpadów a zapach delikatnie mówiąc jest też nie do przyjęcia to po prostu mięso jest zepsute, a takiego nie chcę nawet za darmo.


wpisz sobie w google trimming wołowy sprzedam, policzki wołowe sprzedam i inne takie, popatrz na ceny hurtowe. Nie szerzcie mitów na temat nie wiadomo jakich zysków i cen, Widze jakośc aspolowych mielonek bez kosci czy miesa w kawałkach (policzki) i nie ma szans w moim miescie na podobny produkt za takie pieniądze. Moze w innych częsciach kraju sa miejsca gdzie mieso mozna kupić w takiej cenie jak aspolowe - mówie o dziczyznie, wolowinie, koninie i baraninie. W Szczecinie jedyne co mozna kupic za porównywalne pieniądze to drób. Byle jaka wolowina bez kości kosztuje w promocji 15-16 zł za kg.
 
 
bodzio 

Barfuje od: 02-2012
Udział BARFa: 90-100%
Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-09-11, 07:53   

Wolę zapłacić nawet nieco więcej ale jestem pewny że pies to zje a płacąc podobne sumy za gotowce i później martwić się czy psiak to zje albo mu nie zaszkopdzi to dla mnie jest nieopłacalny biznes. Za 5 kg indyka z kością w Aspolu płacę 37,50 + 21 zł za przesyłkę = 58,50 czyli wychodzi 11,70 zł/kg. A teraz podam ceny indyka w sklepach: szyje - 6,49; porcje rosołowe - 7,49; golonka indycza - 8,99. To był tylko jeden rodzaj mięsa, pozostałe kształtują się podobnie. Nasuwa się pytanie: za co płacę wiecej?

[ Dodano: 2014-09-11, 08:03 ]
barbabella, tu nie chodzi o szerzenie mitów jakichkolwiek tylko o czysty rachunek ekonomiczny. W Aspolu zapłacisz za kg wolowiny 22,20 przy zamówieniu 5 kg a ta "byle jaka" za 15-16 zł jest napewno lepszej jakości.
 
 
barbabella 
BARFny Hodowca

Barfuje od: 2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Sty 2014
Posty: 104
Wysłany: 2014-09-11, 09:30   

Własnie o czysty rachunek ekonomiczny chodzi. przeciez napisalam, ze porównywalna jest cena drobiu i jego kupuję w miesnych a co do wołowiny zamów sobie policzki wołowe w aspolu za 12 zł kg i porównaj, zapewniam Cie że i za 18 zł nie znajdziesz mięsa takiej jakosci przynajmniej w moim miescie albo mieloną wołowine super za 9 zł - teraz jest na nia promocja. W przypadku wiekszej ilosci psów nieco więcej zaczyna miec znaczenie a w tym przypadku to ładnych kilka złotych na kilogramie. Każdy kupuje co i za ile uważa za stosowne. Tego rodzaju produkty stanowią jednak całkiem niezłą alternatywę oczywiscie z pewnymi minusami , ze w mielonce nie wiesz dokladnie ile czego jest. Natomiast na mieso w kawałkach nie ma żadnego argumentu przeciw. Po prostu proszę o rzetelność.
 
 
doradora 

Barfuje od: 09.2014
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Cze 2014
Posty: 1593
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2014-09-11, 09:39   

co to jest trimming wołowy?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne