BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ściana chwały :)
Autor Wiadomość
scarletmara 


Barfuje od: 01.11.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 1419
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2014-12-19, 00:26   Ściana chwały :)

W związku z ostatnimi wpisami w "Receptariuszu" wpadłam na pomysł żeby założyć taki wątek, w którym każdy będzie mógł serdecznie podziękować słowem, wierszem, emotką, obrazkiem, laurką i w każdy inny sposób jaki komu do łba przyjdzie innym forumowiczom za wszelkiej maści pomoc. Optymistycznych wątków nigdy za wiele, wiec liczę na całe stadko przepięknych laurek itp. Wyżyjmy się artystycznie i sprawmy miły prezent wszystkim tym, którzy współtworzą to forum i pomagają nam dbać o nasze zwierzaki :)
 
 
scarletmara 


Barfuje od: 01.11.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 1419
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2014-12-19, 00:39   

a więc tak na dobry początek:

Wielkie brawa dla Dagnes za stworzenie i prowadzenie tego forum oraz propagowanie BARFa.
Jesli ktoś jeszcze nie wie to Dagnes jest prekursorką BARFa w Polsce a dokładniej jako pierwsza zaczęła pisać w necie o BARfnej diecie po polsku. Przed erą Dagnes w necie o BARFie można było przeczytać artykuły tylko w obcych językach. Tak więc Dagnes to nasz BARFny Mikołaj Rej

DAGNES stokrotne
i milion :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
 
 
scarletmara 


Barfuje od: 01.11.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 1419
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2014-12-19, 00:48   

Sihaya:

to dla Ciebie i na Twoja cześć: od moich futer, które dzieki Tobie od dwóch lat mogę uszczęśliwiać najzdrowszym jedzonkiem na świecie, a od kilku miesięcy również najpyszniejszymi pod słońcem kurczaczkami i przepióreczkami.
I za to tysiąc buziaków:
 
 
Verano
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-19, 01:32   

Ale wazelina... No dobra, jak smarować to smarować :faja: Mimo, że mam kompletnie odmienną wizję ekonomiczną świata oraz "cieknących jelit "od Dagnes to jednak przyznaję, że jest nieocenionym źródłem wiedzy i zawsze warto jej posty przeczytać. Nawet jeżeli nie do końca się z nimi zgadzamy, to zmuszają nas do refleksji i pomagają właściwie artykułować własne wątpliwości. I co by nie mówić babka ma klasę , bo nawet jak wbija czasem szpilę :twisted: to z fasonem i za to ją cenię niezmiernie. Co jednakowoż nie oznacza, że nie zamierzam z nią wchodzić w dyskusje w przyszłości, a wręcz przeciwnie! :twisted: Bo te dyskusje są zawsze dla mnie źródłem pociechy, czasem osobistej porażki, ale niezmiennie ubogacają.
No przyznaj sama Dagnes, że takich ambiwalentnych komplementów dawno nie słyszałaś :mrgreen:
Co do Shany to już wyraziłam swoje zdanie, robiąc przy okazji totalny OT w Receptariuszu dla kotów, ale pal to licho! Póki nie skasowali jest dobrze :-P Tak czy owak, jest to świetna babka i każdy kto na nią podniesie rękę, ma u mnie wirtualne bęcki :evil:
I jeszcze chcę podziękować Sne za jej porady behawioralne i ciekawe informacje oraz teorie na temat wilków i udomowienia psa.
Oraz last but not least naszej ostatnio nieudzielającej się cioci-młotek, która powala swoim zdroworozsądkowym podejściem do zajść wszelakich.

To mówiłam ja: Jarząbek. Tffu, Verano ;-)
 
 
scarletmara 


Barfuje od: 01.11.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 1419
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2014-12-19, 01:39   

O przepraszam Verano to nie żadna wazelina tylko najprawdziwsza prawda. Co jak co ale ja pustych komplementów prawić nawet nie potrafię choćbym chciała wszyscy moi znajomi i rodzina o tym doskonale wiedzą i cierpią w milczeniu :lol: więc proszę mi tu bez takich. A Dagnes się ode mnie laurka jak najbardziej należała bo jak do tej pory częściej się z nią ścierałam ze względu na różnice zdań na wiele tematów niż cokolwiek miłego napisałam, więc postanowiłam to naprawić troszeczkę :-P równowaga w przyrodzie musi być !
 
 
dagnes 
Administrator


Barfuje od: 2008
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 4837
Wysłany: 2014-12-21, 09:39   

Łooo, ale temat :-D :oops: . Dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa (także za te ambiwalentne ;-) ). Nie miałam chyba dotąd okazji tego napisać, ale ja naprawdę bardzo cenię i szanuję dyskutantów, którzy potrafią spierać się ze mną na argumenty, bez zbędnych złośliwości, ironii czy wycieczek osobistych. Dyskusje z Wami zawsze są dla mnie źdródłem wiedzy i zmuszają mnie do większego ruszania mózgownicą, co mózgownicy dobrze robi :-D . Staram się brać pod uwagę każdy Wasz argument, który niejednokrotnie uświadamia mi, że czegoś nie wiem i muszę poszukać wiedzy głębiej. W związku z tym, ja również bardzo Wam dziękuję za te dyskusje :kwiatek: :kiss: .

Dziękuję także tym wszystkim Forumowiczom, których rzeczowe, merytoryczne wypowiedzi w dyskusjach (nie tylko ze mną oczywiście) są dla mnie nieustającym źródłem inspiracji i wiedzy :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: .
_________________
Aby dotrzeć do źródła, musisz iść pod prąd
 
 
dagnes 
Administrator


Barfuje od: 2008
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 4837
Wysłany: 2014-12-21, 09:52   

Aby nie utonęły gdzieś w gąszczu Receptariusza, wstawię tu także wypowiedzi, których właściwe miejsce jest moim zdaniem właśnie tutaj:

Verano napisał/a:
naprawdę uważam, że shana55 zasługuje na jakieś specjalne wyróżnienie. Jak patrzę na licznik "pomogła 5 razy" to aż mi się nie chce wierzyć. Podglądam kocie wątki regularnie i normalnie zazdrość aż bierze. W nocy o północy shana zawsze "na dyżurze". Dziewczyno! Sama nie korzystam, bo kota u mnie niet (na razie :-P ), ale zasługujesz na samo najlepsze. Ode mnie dostajesz chociaż wirtualny "bukiecik" :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:


Verano napisał/a:
niezależnie od "suchych statystyk" shana zasługuje na uznanie, bo najzwyczajniej w świecie i zupełnie bezinteresownie robi tutaj świetną robotę :!: Ja ciągle marzę o kocurze z mojego dzieciństwa (czarnym jak smoła) i jak mi się zdarzy takowy (albo każdy inny )to marzę również, że shana będzie trwać na posterunku żeby mnie oświecić w kwestiach kotno-barfnych :kwiatek:


Sandra napisał/a:
Ludzie mają zwyczaj zauważania raczej nasze potkniecia, aniżeli sukcesy, a tutaj :kwiatek: ..jak miło sie czyta takie kfiatki
Więc i ja dokładam sie do bukietu dla naszej Forumowej Ochmistrzyni :kwiatek: :)


karakalek napisał/a:
uważam, że trzeba chwalić publicznie nie tylko za dobrze wykonaną pracę, ale i za postawę. Shanie chciałbym podziękować za to, że jest osobą uprzejmą i życzliwą, mającą niewyczerpane pokłady cierpliwości dla Pytaczy ;-) :kwiatek:
_________________
Aby dotrzeć do źródła, musisz iść pod prąd
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne