BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Cat Commando - Skipper ma kumpla
Autor Wiadomość
zenia 
BARFny Hodowca


Udział BARFa: 25-50%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 1134
Wysłany: 2012-12-06, 07:19   

o rany
jest zarąbisty :lol:
 
 
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2012-12-06, 17:28   

zenia napisał/a:
o rany
jest zarąbisty :lol:


Zeniu, skoro tak Ci się podobają scottish foldy zawsze można dołączyć jeden egzemplarz do stadka :mrgreen:
Długowłosa wersja też jest ;-)
_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
 
 
zenia 
BARFny Hodowca


Udział BARFa: 25-50%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 1134
Wysłany: 2012-12-06, 17:42   

nie nie
długowłosy to juz nie to

tylko taki jak Skipper
i jeśli juz to tyko pet,nie bede zagłębiać nowej rasy :->
 
 
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2012-12-06, 17:49   

zenia napisał/a:
nie nie
długowłosy to juz nie to

tylko taki jak Skipper
i jeśli juz to tyko pet,nie bede zagłębiać nowej rasy :->


Zenia, ja nie taka biegła w kotach jak Ty ;-) O co chodzi z tym "i jeśli już to tylko pet" ???
Tak na marginesie ja mówiłam o pojedynczej sztuce a nie całym stadku :lol:
_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
 
 
zenia 
BARFny Hodowca


Udział BARFa: 25-50%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 1134
Wysłany: 2012-12-06, 20:00   

pet czyli na kolanka-nie do hodowli
 
 
yoashya 

Barfuje od: 11. 2011
Dołączyła: 16 Lis 2011
Posty: 137
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-12, 21:31   

Jestem oczarowana !
I tym jaki uroczy ten Rico i tym, że tak świetnie się wizualnie prezentują razem wedle barwy a uszy w te, uszy wewte heheh, i tym , że się dogadują i ...czego chyba nikt nie pochwalił- Twoim niewątpliwym talentem ciekawego, pełnego humoru opisywania równie efektownych zdjęć. Super! Domagam się stanowczo wiecej zdjęć i komentarzy z życia srebrzystych chłopaków!
Pozdrowienia od moich szylkretowo-colourpointowych futer.
 
 
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2012-12-15, 01:40   

yoashya napisał/a:
Jestem oczarowana !
I tym jaki uroczy ten Rico i tym, że tak świetnie się wizualnie prezentują razem wedle barwy a uszy w te, uszy wewte heheh, i tym , że się dogadują i ...czego chyba nikt nie pochwalił- Twoim niewątpliwym talentem ciekawego, pełnego humoru opisywania równie efektownych zdjęć. Super! Domagam się stanowczo wiecej zdjęć i komentarzy z życia srebrzystych chłopaków!
Pozdrowienia od moich szylkretowo-colourpointowych futer.


Dziękuję w imieniu chłopaków :kwiatek:
Było nie było Rico ma bardzo utytułowanych przodków, urodę najwyraźniej po nich odziedziczył, z rozumem chyba trochę gorzej :lol:
Ale może z wiekiem się poprawi ;-)
Jakkolwiek sprytu mu nie brakuje - Skippi siedzi w kuwecie i stęka (a zawsze chowa się w końcu kuwety) - Rico wskakuje jak rakieta, nasika mu pod nosem i zwiewa. Skipper pracowicie sprząta po sobie i po nim.
Skippi budzi się i robi oczywiście od razu toaletę (a wtedy jest w stanie wylizać wszystko co ma w zasięgu jęzora) - Rico błyskawicznie wskakuje na fotel i podstawia swój zadek do wylizania :lol:
Przykłady można mnożyć :mrgreen:
Ale rzeczywiście dogadują się wyśmienicie - dzisiaj zostałam wyrwana o godzinie 23.10 z głębokiej drzemki i pierwsza myśl - skąd się wzięło tyle kotów (wydawało mi się, że jest co najmniej cztery :shock: )
A to chłopaki TYLKO grali w berka :mrgreen:

Pozdrawiamy szylkretowo-colourpointowych :kwiatek:

Fotki w okolicach Świąt pewnie jakieś będą (teraz nie bardzo mam czas), nie wiem czy nie założę im konta na YouTube :roll:
_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
Ostatnio zmieniony przez Skipper 2012-12-15, 02:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2012-12-15, 01:52   

zenia napisał/a:
pet czyli na kolanka-nie do hodowli


Zeniu, jeśli trafiłoby Ci się coś o charakterze Skippiego, nie wiem czy Twoje stadko nie byłoby o niego zazdrosne - jak pisałam toto stworzone do pieszczot i jednorazowe pogłaskanie może spowodować silne uzależnienie ;-)

Skippi był dzisiaj u weta i oczywiście tradycyjnie pławił się w blasku swej chwały - wystarczyło, że w poczekalni wylazł z transporterka i nonszalancko przespacerował się po parapecie :mrgreen:
Uszka, jedwabistość błyszczącego srebrnego futra i ten elegancki pręgowany ogon wzbudziły aplauz oczekujacych :love:

Niestety Skippi przez uprawianie kocich zapasów z Rico zrobił się nadzwyczaj zwinny i w razie konieczności wykonania jakichś zabiegów ciężko go utrzymać :-P
Na szczęście nie używa przy tym zębów i pazurów; dobrze, że weterynarz ma pomoc w gabinecie :confused:
_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
 
 
zenia 
BARFny Hodowca


Udział BARFa: 25-50%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 1134
Wysłany: 2012-12-15, 08:15   

:kwiatek:

nie dziwie sie że tylu wielbicieli miał u weta
pewnie zdaje sobie sprawe ze jest taki przystojny :-P
 
 
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2012-12-15, 19:32   

zenia napisał/a:
:kwiatek:

nie dziwie sie że tylu wielbicieli miał u weta
pewnie zdaje sobie sprawe ze jest taki przystojny :-P


Zgadza się, on doskonale wie, jak wykorzystać swoje walory...
W szczególności do swoich celów ;-)
_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
 
 
yoashya 

Barfuje od: 11. 2011
Dołączyła: 16 Lis 2011
Posty: 137
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-13, 16:53   

Pozdrowienia dla śliczniastych sreberek!
Mój Fiołek świeżo po kastracji..... ale już czas był po temu, w klinice nawet tak się zsiusiał, że "zapaszek" piwnicy pełnej kocurów to przy jego wyczynie pestka, nie pachniało "fiołkami", heheh. Pewnie niedługo wasza kolej, boście młodsi;)
 
 
Solarie 


Barfuje od: 18/08/2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 114
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2013-01-14, 23:17   

Kiedyś oglądałam w telewizji program Cats 101 i akurat omawiali rasę american curl - cudne są te koty. :love: Te jego futerko kosmate i oczywiście uszka - cud, miód i malina!
Skipper zresztą nie mniej piękny, a oryginalnej urody i jemu odmówić nie można. :-)
_________________
Jesteśmy tu.
Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
 
 
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2013-01-19, 10:39   

yoashya napisał/a:
Pozdrowienia dla śliczniastych sreberek!
Mój Fiołek świeżo po kastracji..... ale już czas był po temu, w klinice nawet tak się zsiusiał, że "zapaszek" piwnicy pełnej kocurów to przy jego wyczynie pestka, nie pachniało "fiołkami", heheh. Pewnie niedługo wasza kolej, boście młodsi;)


Sreberka dziękują i pozdrawiają szylkretowo - colourpointowe futra :kwiatek: :kwiatek:

Skipper skończył niedawno 8 miesięcy i zaczynam się przymierzać do wizyty u weta, chociaż na razie nie wykazuje żadnych oznak ani chęci znaczenia terenu itp. Na razie robi za "kocią mamkę" ;-)
Tak na marginesie - gdzie kastrowałaś Fiołka i jaką wet zastosował narkozę ?
Zastanawiam się, czy nie zrobić kotom :-D wycieczki weekendowej do Wa-wy (w sumie mam niedaleko, a Skippi który już poznał smak samotności bez Rico jest bardzo nieszczęśliwy :cry: ) i przy okazji poddać go gruntownej diagnostyce i kastracji :roll:

A to ostatnie fotki moich chłopaków :love: :love:

W oczekiwaniu do śniadanie...


a po śniadaniu kocie zapasy - tracimy kalorie... ;-)
_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
 
 
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2013-01-19, 11:37   

Solarie napisał/a:
Kiedyś oglądałam w telewizji program Cats 101 i akurat omawiali rasę american curl - cudne są te koty. :love: Te jego futerko kosmate i oczywiście uszka - cud, miód i malina!


Dziękuję :kwiatek:

Po 2 miesiącach posiadania curla mogę śmiało powiedzieć, że to kocia arystokracja :mrgreen:
Rico niedawno skończył 5 miesięcy i wyrasta na prześlicznego kota :love:
Uszy - skręt idealny 180* i piękny bardzo długi pierzasty ogon.
Chodzi jak żołnierz na defiladzie - łeb do góry, dostojny krok na wyprostowanych długich łapach i ogon postawiony jak maszt z nastroszonym dłuuugim futrem (włos na ogonie jest dużo dłuższy niż na tułowiu). Nawet jak siada (co widać na fotce przy TV) to zachowuje odpowiednią postawę :lol:
Tego kota trzeba po prostu zobaczyć w realu.

Niestety bardzo ciężko go dobrze sfotografować, bo strasznie się kręci jak widzi aparat (Skippi po prostu spokojnie siada i pozuje :mrgreen: a jak widzi, że uganiam się z aparatem za Rico to przychodzi i sam daje znać, że teraz jego kolej :-D ).

Lubię przesiadywać przez telewizorem (oglądać też ;-) )


chwila relaksu na mojej ulubionej wieży, którą podkradłem pierwszego dnia Skkiperowi...


niedawno wstałem.... i trzeba się trochę przeciąąągnąć...


...a potem z odpowiedniej wysokości dokładnie zlustrować otoczenie...

_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
 
 
zenia 
BARFny Hodowca


Udział BARFa: 25-50%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 1134
Wysłany: 2013-01-20, 08:37   

ale on rzeczywiście ma fest wywinięte te uszka
i jak wyrósł :love:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne