BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
BARF w chorobach serca
Autor Wiadomość
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2013-05-26, 09:18   

aleksandrachm napisał/a:
Ale nie wzielam calej zaslugi dla siebie, powiedzialam ze Wy pomoglyscie mi opracowac mieszanke dla Skutera :kwiatek: :kiss:

Współpraca i zaufanie na tym Forum to podstawa.
Dziewczyny tylko radziły, ale Ty słuchałaś i słyszałaś i co do joty, a nawet więcej robiłaś....dokładałaś do tego szczyptę miłości i efekt jest znakomity.
Serce się raduje i nadzieja powraca. :love:
  Zaproszone osoby: 2
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2013-06-04, 13:45   

aleksandrachm :kwiatek:

Co tam słychać u Was :-) jak Skuterek?? Nic nie piszesz :-(
 
 
monika 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Paź 2011
Posty: 200
Skąd: małopolskie
Wysłany: 2013-06-08, 11:21   

Jestem wlasnie u Oli, a raczej u kotow :-P .

Skuter wyglada swietnie. Nie widac po nim choroby. Chce sie bawic, jej wesoly, nosi w zebach wedke i warczy. Porcje barfa wciaga w 10 sekund :mrgreen: . Widac, ze dieta mu sluzy :hura: .
 
 
 
aleksandrachm 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 167
Skąd: Dublin
Wysłany: 2013-06-09, 21:16   

Shana - czas szybko leci i ciagle mam braki czasowe, ostatnio malo siedze na kompie. Faktycznie nie zagladalam tu jakis czas.

Jak Monika napisala - Skuterek czuje sie dobrze, chce sie bawic, apetyt mu dopisuje.

Bianka
- Skuterek jest wycalowany i wytarmoszony przez Monike na conajmniej kilka lat hi hi (pozostale koty zreszta tez) :lol:
 
 
Bianka 4 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 12/2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1068
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-09, 21:31   

No to bardzo się cieszę :kciuk: Olu, jak Monika wyjedzie to też Skuterkowi i reszcie futer zapewnij buziaki od forumowych ciotek :mrgreen:
 
 
 
aleksandrachm 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 167
Skąd: Dublin
Wysłany: 2013-06-10, 11:52   

Bianka - postaram sie cos wcisnac miedzy olbrzymia iloscia buziakow i mizianek ode mnie ;-)
 
 
aleksandrachm 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 167
Skąd: Dublin
Wysłany: 2013-06-12, 17:32   

Shana jak dlugo moge ciagnac na tej mieszance? Przez 2 dni podawalam Skuterowi mieszanke na kurczaku ale powiem szczerze nie jadl tego chetnie (zalecenie vetki). To co Wy opracowalyscie bardzo mu smakuje, pewnie dlatego ze uwielbia krolika i jagniecine.

Pozostale koty tez to jedza.

Czy przy takim przepisie gdzie mam jagniecine, krolika i kurczaka (i serca owcze) musze kombinowac z kilkoma przepisami?

Zrobilam dla Cycka inny przepis (z listy gotowych) i do tej pory mam go w zamrazalniku bo nie chcial jesc (jedyne co pamietam ze bylo tam troche lososia), Rusia tez nie a dla Skutera wiadomo nie nadawal sie.

Monika wyczerpala baterie moich kotow (jednego dnia bawila sie z nimi 7 godzin!!!), teraz sie regeneruja, dzisiaj wystarczylo 10 minut zabawy i padly :lol:
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2013-06-12, 18:09   

aleksandrachm :-)
Myślę, że stale mogą ją jeść jak lubią :-D była dobrana tak żeby nie szkodzić, jeśli trzeba cały czas uważać na Skuterka a mieszanka mu smakuje to niech je tak długo jak chce. Można spróbować coś nowego, ale nie bardzo zmienionego, najwyżej proporcje tego mniej a tego więcej. Pomyśl coś ze zmienionymi proporcjami, policzymy przedyskutujemy :-D
 
 
aleksandrachm 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 167
Skąd: Dublin
Wysłany: 2013-06-12, 18:59   

dzieki Shana

wlasnie nie widze potrzeby zmieniac bo one naprawde lubia jagniecine (serca owcze tak samodzielnie kawaleczek jako przysmak to tylko Skuter) i krolika, za wolowina juz tak nie przepadaja, za samym kurczakiem tez nie. W tej mieszance przewaza jagniecina a to jest ich ulubione miesko (a najlepiej karczek)

Jakby trzeba bylo to wymyslalabym co tydzien cos ale jak one to lubia, jest w miare roznorodnie miesnie i nie ma problemu z jedzeniem to uszczesliwianie ich na sile jakos mi nie pasuje ;-)
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2013-06-12, 20:10   

No dokładnie :-D Będziemy się zastanawiać jak się im znudzi. Ciesz się, że Twoje kotecki jedzą jedną mieszankę długo i bez grymaszenia. Moje to tak, tydzień jedzą jedną, potem lekka zmiana na następny tydzień i znowu i po miesiącu wracamy do pierwszej :-D Mam ich 5 szt i każde lubi co innego wymyślacze :mrgreen:
 
 
aleksandrachm 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 167
Skąd: Dublin
Wysłany: 2013-06-13, 10:46   

Oj to mysle ze to dlugo potrwa, Skuter bardzo lubi mieszanke, Monika im 2 czy 3 razy dala jesc to sie zdziwila jak Skuter szybko je, mamy zwyczaj ze najpierw dostaja talerzyki Skuter i Cy jednoczesnie i jak oni juz jedza (bo zabieraja sie zaraz jak talerzyk dotnie podlogi) to bierze sie trzeci talerzyk dla Rusi, jak Monika sie wyprostowala po polozeniu na podlodze talerzyka dla Rusi to Skuter juz skonczyl :lol:
_________________
www.catsandsecrets.blogspot.ie
 
 
aleksandrachm 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 167
Skąd: Dublin
Wysłany: 2013-06-22, 22:37   

Hej Dziewczyny

Maly update o zdrowiu Skutera - maly bo wszystko bez zmian.

Skuter bierze leki, je barfa, dodatkowo pare suplementow, futerko po badaniu odroslo i teraz nikt nie widzi juz w nim chorego kota. No bo on nie zachowuje sie jak chory kot :-)

W tej chwili czekamy na ziolka chinskie na serce ktore beda dla Skutera skomponowane i mam nadzieje ze moge to napisac - Sihaya to dla nas zalatwia (za co bardzo, bardzo dziekuje).

teraz sobie spokojnie czekamy do kontroli w sierpniu, zrobimy badanie krwi zeby zobaczyc czy wszystko ok, rozwazamy tez ponowny ultrasound serca.
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2013-06-22, 22:40   

Super !!! :-D I tak trzymać :-D
 
 
aleksandrachm 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 167
Skąd: Dublin
Wysłany: 2013-07-08, 21:05   

Hej :kwiatek:

Jakos doba mi sie skurczyla ostatnio ale donosze ze Skuterek czuje sie dobrze. Biega jak zdrowy kot, przy zabawie szybciej sie zasapie ale odpoczywa chwilke i znow chce, zawsze jak sie dlugo pobawimy to potem chodzi za mna prawie przyklejony do nogi :lol:

ladnie zjada barfa, tabletki, suplementy, jakby wiedzial ze od tego zalezy jego zycie

a tak spi ze mna (na moja facjate nie patrzec :-P maz akurat nie patrzy jak wygladam a bardzo go fascynuje jak tak mozna z kotem spac i lapie za komorke albo aparat :roll: ), ja na to mowie komfortowy wypoczynek - oklad z kota na glowe i nogi (w nogach Cycek)

http://imgur.com/a/nQda9

pozdrawiam
 
 
gerda 


Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1576
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2013-07-08, 21:10   

Ale super :mrgreen: Mój przychodzi pod kołdrę, ale pobędzie chwilę (jeśli jest głaskany), czasem śpi obok - ale nie tak :evil:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne