BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Powitanie i "do widzenia"
Autor Wiadomość
Sabulina 
BARFny Hodowca

Barfuje od: 2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Wrz 2013
Posty: 57
Wysłany: 2013-11-04, 16:43   Powitanie i "do widzenia"

Całkiem niedawno pojawiłam się na forum w pewnym sensie aktywnie - bo od dłuższego czasu czytałam albo poczytywałam różne posty.
Moje psy sa na BARFie od dłuższego czasu, odchowałam małe na BARF'ie, myślałam, że na tym forum spotkam "bratnie" barfowe dusze, i ja pozyskam wiedzę, i inni będą mogli wiedze pozyskać ode mnie (bo nie ma takiego człowieka, który by wiedział wszystko).
Poza tym mam kontakty z barfiarzami również w innych państwach, jestem wielojęzyczna, zawsze mogłabym jakos dać też wartość dodana do grupy barfiarzy w Polsce (w końcu w naszym kraju BARF nie jest tak popularny i znany jak w USA, Australii, Francji czy Niemczech).

Chciałam też umieścic informację o możliwości pozyskania zaopatrzenia już gotowego dla tych, co tego potrzebują - bo wiem jak to jest, jak się gotowych barfowych produktów szuka. Wielu moich znajomych szukało lub szuka, ja sama kiedyś tez szukałam, dopóki nie znalazłam tego co chciałam.

Zauważyłam jednak, że mimo, że czasami wpisuje sie w postach, że jest to forum publiczne, tak naprawdę ono publicznym nie jest - informacje sa filtrowane i niektóre posty wyrzucane przez administratorów/moderatorów. Taka sytuacja miała miejsce w dniu dzisiejszym, kiedy umieściłam informację w celu pomocy jednemu forumowiczowi, który potrzebował towaru dziś, tam gdzie zwykle nabywa go nie ma, a ja znam miejsce, gdzie ten towar jest (mam zrzuty ekranowe, tak, żeby nie być uznaną za gołosłowną, ale ich nie będę umieszczać, bo niby po co) - otóż mój post został wyrzucony, bo nie był on "wsmak" określonemu forumowiczowi/forumowiczom. A w poście tym umieściłam informację, która jest informacja prawdziwą i mogłaby być użyteczna dla innych forumowiczów.
Zatem zdecydowałam, że na tym forum przez jakis czas nie będę aktywna, bo to po prostu nie ma sensu.

Ale oczywiście zapraszam wszystkich chętnych do zaglądania na moja stronę internetową hodowli, jesli ktoś chciałby od czasu do czasu nacieszyć swoje oko zdjęciami berneńczyków - jesli oczywiście ktoś tę rasę lubi.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich barfiarzy.
 
 
ciocia_mlotek 
Ekspert


Barfuje od: 25.07.12
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 01 Sie 2012
Posty: 4452
Skąd: góry Szkocji
Wysłany: 2013-11-04, 17:52   

Sabulina, rejestrując się na forum akceptujesz regulamin.

Cytat:
7. Użytkownicy mają prawo do zamieszczania w swoich postach opisów ofert komercyjnych oraz linków do tych ofert jedynie w celach informacyjnych, zgodnych z tematyką Forum. Zabronione jest linkowanie jako forma reklamy oraz jakakolwiek reklama własnej lub cudzej oferty komercyjnej.

W przypadku linkowania swojej własnej strony, na której prowadzona jest sprzedaż, jest to reklama.
Była ci wcześniej na to zwracana uwaga. Jest różnica pomiędzy klientem znającym i polecajacym sklep, umieszczaqjącym informację o danym sklepie (z linkiem) a włascicielem (czy małżonkiem właściciela) sklepu robiącym to samo. Gdybyś w usuniętym dziś poście naprowadziła osobę, której chciałaś pomóc pisząć np "poszukaj dystrybutorów primex lub aspol w Warszawie w google" - to byłaby informacja. Podając link do sklepu swojego męża - prowadzisz reklamę.
Zamiast reklamować swój niedawno otwarty sklep w ten sposób, zwyczajnie poprosiłabyś o umieszczenie linku w odpowiednim miejscu (jest takie miejsce na forum) - wszyscy byliby zadowoleni
_________________
Taz i Cu sith na surowo
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-04, 18:10   

Sabulina napisał/a:
Taka sytuacja miała miejsce w dniu dzisiejszym, kiedy umieściłam informację w celu pomocy jednemu forumowiczowi, który potrzebował towaru dziś, tam gdzie zwykle nabywa go nie ma, a ja znam miejsce, gdzie ten towar jest

mogłaś mu na pw wysłać taką informację.
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2013-11-04, 18:55   

Sabulina napisał/a:
Zatem zdecydowałam, że na tym forum przez jakis czas nie będę aktywna, bo to po prostu nie ma sensu.

Wszystko da się załatwić polubownie gdy intencją obu stron to jest.
Przejrzałam wszystkie Twoje posty.
Obficie piszesz i widziałam potencjał w obecności Twojej na BŚ.
Niekorzystnym jest zawsze dla obu stron gdy rozstaja się w nieporozumieniu.
...i to byłoby bez sensu :kwiatek:
  Zaproszone osoby: 2
 
isabelle30 
Ekspert

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 2612
Wysłany: 2013-11-04, 19:24   

Sabulinko - już dwa razy pisałam Ci dlaczego nie mozesz reklamować swojego sklepu. I wciąż próbujesz to robić... niestety.
Juz raz na Twoje zarzuty ze to forum to pywatny folwark odpisałam Ci - jeżeli twój sklep zaistnieje to być moze doczeka się komentarzy użytkownikó i tu, na tym forum.
To ja wyrzuciłąm Twój post - wyłąpałam go tylko dlatego, że w pracy cały zcas mam włączone powiadomienia. I nie był to pierwszy raz...
Wszyscy jesteśmy zobowiązani do przestrzegania regulaminu, bez wyjątku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne