BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gotowa karma Katkin Wielka Brytania
Autor Wiadomość
Hator 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Lut 2022
Posty: 6
Skąd: DONCASTER
Wysłany: 2022-02-11, 20:05   Gotowa karma Katkin Wielka Brytania

Za dwa tygodnia nasza Hator bedzie z nami. Chce sie do wszystkiego dobrze przygotować. Poradnik jak przejść na barf wydrukowany💪
Hodowca karmi ja mokra karma Felix kitten.Nie jestem tak bardzo jeszcze w temacie wszystkich niezbędnych składników ale na pierwszy rzut oka widać że jest to koci fast food.
Szukałam na początek mokrej dobre karmy i chyba na próbę zdecyduje się wziąć catz finefood.Ale błądząc tak po internecie znalazłam ową KATKIN bardzo popularna w Anglii

https://join.katkin.club/katkin-recipes?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=Search_|_Brand_|_Pure&utm_adgroup=Brand_|_Exact_-_Phrase&gclid=Cj0KCQiAr5iQBhCsARIsAPcwROOdGhaGr4giEYjcOGjne6clhnlYjn5JkvY8W4LwQ-JwJ9klYVjCj60aAsZuEALw_wcB


Tak jak mówię oswajam się z ta cala wiedza i tak jak patrzę na skład wydaje się być dobry.Co o tym myślicie?

Analytical constituents (%):
Protein 18%
Fat content 6.1%
Crude ash 1.8%
Crude fibre 0.1%
Moisture 73.3%
Nutritional additives (per kg):


KatKin Nutrient Mix:
vitamin A 3844 IU, vitamin D3 120 IU, Zinc (zinc chelate of methionine) 26 mg, iron (iron chelate of glycine, hydrate) 21 mg, manganese (manganese chelate of glycine, hydrate) 3mg, copper (copper sulphate pentahydrate) 2mg, iodine (potassium iodide) 0.683 mg, taurine 1111 mg

Composition: Fresh Chicken (100% Thigh, Liver, Heart), Minerals
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne