BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
BARFne sklepy internetowe - informacje, opinie
Autor Wiadomość
Bellemere 


Barfuje od: 01.2014
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 14 Sie 2013
Posty: 42
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-02-19, 13:26   

Ja zamawiałam i mimo, że przy większości produktów była informacja o tych 10 dniach oczekiwania na towar, skompletowali i wysłali mi paczkę naprawdę błyskawicznie. Ja wiem, 3 lub 4 dni im to zajęło.

Za to znajoma z forum Miau zamawiała w Ekozwierzaku w grudniu i czekała na swoje zamówienie ponad miesiąc... I też z tego co pamiętam nie odpisywali, nie odbierali telefonów.
 
 
Silvena 
Ekspert


Barfuje od: 28.04.2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 18 Kwi 2013
Posty: 1216
Skąd: UK
Wysłany: 2014-02-19, 13:28   

To jest 10 dni ROBOCZYCH od momentu zmienienia statusu na "zamówienie w trakcie realizacji", na co mają chyba 1-2 dni. Myślę, że do końca tygodnia powinno Ci przyjść.
Ja zamawiałam 6 stycznia, miałam czas realizacji 7-14 dni. W rezultacie kurier był pd koniec miesiąca dopiero u mnie (czyli dobre 3 tygodnie minęły). Jak już napisałam maila (bo dodzwonić się nie mogłam), to dostałam odpowiedź, że moje produkty właśnie doszły i następnego dnia był kurier :-)
 
 
 
NSO 


Barfuje od: 24.01.2014
Dołączyła: 28 Sty 2014
Posty: 606
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-02-19, 13:44   

No to dzis mija 11 dzien roboczy :evil:
Poza tym widac ze sklep nie zawiesil dzialalnosci bo zorganizowal w miedzy czasie konkurs walentynkowy i zmienim czas oczekieania na maczke z malzy z 10dni na 2-3dni.
Najgorszy jest ten brak kontaktu. Mogliby odebrac, bo nie rozumiem poco tam jest podany numer tel i mail... szkoda ze nie jestem z miasta w ktorym miesci sie sklep bo przeszlabym sie osobiscie.
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-19, 14:51   

Ja zamawiam co jakiś czas w ekozwierzaku i jak czegoś nie ma to do mnie piszą e'mail. Czasem czekam dłużej, czasem krócej - w zależności ile czasu zajmuje skompletowanie paczki - ale paczka jest. Ostatnio jak realizowałam zamówienie, to nie było jednego towaru, paczkę dostałam bez niego a zwrot nadpłaty na konto.
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
dagnes 
Administrator


Barfuje od: 2008
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 4838
Wysłany: 2014-02-19, 14:56   

A kiedy ostatnio zamawiałaś w ekozwierzaku?
_________________
Aby dotrzeć do źródła, musisz iść pod prąd
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-19, 15:51   

Ostatnie zamówienie było realizowane 14 stycznia, niedługo będę znowu zamawiać. Wiem, że zmienili system sklepu i będę musiała się na nowo zarejestrować.
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
Sojuz 
Ekspert


Barfuje od: 09.2012
Pomógł: 10 razy
Wiek: 30
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1432
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-02-19, 17:40   

Też zamawiałem i też czekałem dłużej, ale to z winy dostawcy się przedłużyło. Także spokojnie, sklep nie ma problemów, ale po prostu pusty magazyn ;-)
_________________
Naturalne stało się sztuczne, a prawdę uznano za kłamstwo.
 
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2014-02-19, 18:22   

Zamawiam co jakiś czas w ekoziwerzaku. W tym miesiącu zamawialam olej z lososia. Jeszcze kontaktowalam sie z nimi mailowo w sprawie paczkomatow - odpisywali szybko. Nie bylo problemow ani z dostawa ani z kontaktem.
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
Aniek 


Barfuje od: 01.03.2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 416
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-19, 18:49   

Sojuz napisał/a:
Też zamawiałem i też czekałem dłużej, ale to z winy dostawcy się przedłużyło. Także spokojnie, sklep nie ma problemów, ale po prostu pusty magazyn ;-)


Ale to nie tłumaczy braku kontaktu. Chyba by mnie coś trafiło gdybym próbowała skontaktować się ze sklepem, a ten mnie olał.
 
 
NSO 


Barfuje od: 24.01.2014
Dołączyła: 28 Sty 2014
Posty: 606
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-02-19, 22:54   

Sojuz napisał/a:
Też zamawiałem i też czekałem dłużej, ale to z winy dostawcy się przedłużyło. Także spokojnie, sklep nie ma problemów, ale po prostu pusty magazyn ;-)

Może i tak, ale klienta mają w dupie, skoro od dawna otrzymali forsę i nią obracają, a nawet nie łaska odpisać na maila czy odebrać telefon.

Fajnie by było, gdyby banki wprowadziły opcję zamrożonych pieniędzy. Żeby sklep internetowy wiedział, że kasa jest przelana i czeka, ale dostanie ją "realnie" na konto dopiero jak wyśle towar, a klient go odbierze. Takie coś zapobiegłoby takim machlojkom. Zamawiałam wiele razy karmy czy zabawki w sklepach internetowych i kilka niefajnych sytuacji z przedłużaniem realizacji zamówienia było, ale aż takiego przedłużania i totalnego milczenia, to jeszcze nie miałam :-(
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2014-02-19, 23:03   

A nie tak dawno były......Pochwały Ekozwierzaka
  Zaproszone osoby: 2
 
NSO 


Barfuje od: 24.01.2014
Dołączyła: 28 Sty 2014
Posty: 606
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-02-19, 23:16   

Te pochwały to sprzed roku.
Może teraz na ferie sobie pojechali za moją kasę i raczą odpisać jak wrócą.
Oby tylko te cholerne suplementy dojechały jak najszybciej, bo jak mi pies w między czasie kuleć zacznie, to przysięgam że im zrobię rajbach na forach i FB. Kasa kasą, ale zdrowie psa jest najważniejsze.
 
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2014-02-19, 23:53   

Ja robiłam zakupy. 7.02... gdyby wyjechali to na stronie ekozwierzaka pojawilaby sie pewnie notka ,zawsze mieli jesli byla jakas przerwa...

A na pewno masz dobry nr telefonu? Aktualny?
Inne maile do ciebie docieraja? W sensie skrzynka sie nie przyciela?
Nie gryź - pytam bo w amoku czasem można nie pomyśleć o najprostszych przyczynach...
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
NSO 


Barfuje od: 24.01.2014
Dołączyła: 28 Sty 2014
Posty: 606
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-02-20, 07:48   

Numer mam z ich strony w zakładce kontakt... nie wiem czy jest aktualny? Jak dzwonię, sygnał normalnie jest. Dopiero po ok 4-5 sygnałach włącza się komunikat "ten abonent jest teraz niedostępny", tak jakby ktoś specjalnie mnie rozłączał.
A tak z ciekawości jakie zakupy robiłaś? Pytam, bo może zupełnie coś innego niż ja i jak mieli to na stanie, to od razu wysłali... U mnie był czas oczekiwania na przesyłkę do 10 dni... własnie ze względu na mączkę z małży. Ale mączka z małży już dostępna a paczki nadal ni widu, ni słychu. A co do maila, to też wzięłam go ze strony Ekozwierzak.pl, reklamy mi normalnie na maila przysyłają, więc chyba też jest wszystko ok.
 
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2014-02-20, 11:15   

Pisałam wyżej , że olej z łososia.
ALe chodzi o to, ze w tym czasie mailowałam z nimi kilkukrotnie w sprawie przesyłki a konkretniej paczkomatów, i kontakt był normalny... ba błyskawiczny. I wcześniej też nawet jak oczekiwałam aż zamówią coś bo nie było na stanie to nigdy problemów nie było... A jak robiłaś przelew nie machnęłaś się gdzieś w danych? Sprawdź może jeszcze raz. Lepiej posprawdzać wszystko na wszelki wypadek. No i chyba pozostaje tylko próbować dalej. ALe pisz maile - to jest korespondencja , którą masz namacalną w razie czego i której możesz później użyć. Ot choćby udowodnić , że próbowałaś się skontaktować( z konkretną data itp) i na wszelki wypadek zachowaj formę formalną;) Wiem, ze jesteś zdenerwowana, też bym była, ale próbuj... Sprawdź regulamin zakupów w sklepie. Może mają jakąś klauzule odnośnie jak długo mogą robić zamówienie, ile najdłużej może ono trwać...zapisz to sobie gdzieś. Jak już się skontaktujesz będziesz mieć punkt zaczepienia. Nie można łamać własnego regulaminu..
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne