BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
BARFne sklepy internetowe - informacje, opinie
Autor Wiadomość
Retriver 


Barfuje od: 01.07.2014
Udział BARFa: 50-75%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Lip 2014
Posty: 708
Skąd: lubelszczyzna
Wysłany: 2014-08-07, 12:47   

jestem nie miło zaskoczona krakvetem, korzystałam z ich usług kilka lat, nigdy nie było kłopotu z dostarczeniem zamówionego towaru i jego jakością czy terminem dostawy, przeczytałam nie tak dawno o warunkach w jakich była przechowywana karma w szklarniach w pełnym słońcu. Przecież istnieje w Polsce Inspekcja Handlowa lun organ nadzorujący sprzedaż artykułów żywnościowych dla zwierząt. Zdjęcia powyżej masakra, nie kupiłabym u nich już karmy, tylko czy w innych punktach jest lepiej :?:
_________________
Retriver
 
 
motyleqq 


Barfuje od: 3,5 roku
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 425
Skąd: Łuków/Warszawa
Wysłany: 2014-08-07, 15:40   

Nina_Brzeg napisał/a:
Ja krakvet omijam z kilku powodów - złe traktowanie pracowników, problemy z przesyłkami (uszkadzane nie tylko przez kurierów) i w mojej okolicy ich firma kurierska zatrudnia idiotów.
Każda paczka jaką od nich dostałam była uszkodzona. Jak można żwirek wysłać bez dodatkowego zapakowania go?! W zooplusie zawsze jest w kartonie a z krakvetu dostawałam sam worek, porwany.


oni chyba korzystają z firmy kex... gorzej być nie może, to dlatego :mrgreen:
_________________
"ludzie, którzy patrzą na relację z psem przez pryzmat siły, i tak zobaczą tylko to, co chcą. szkolenie to nie pole bitwy. po prostu ucz swojego psa"
 
 
doradora 

Barfuje od: 09.2014
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Cze 2014
Posty: 1593
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2014-08-07, 15:53   

do mnie ostatnio po raz kolejny paczka z zooplusa przyszła rozerwana (żwirek na szczęście cały) i z pogiętymi puszkami
na szczęście wyjaśniłam sobie wszystko mailowo z zooplusem i jestem usatysfakcjonowana

następnym razem nie pozwolę kurierowi zostawić paczki u portiera tylko się osobiście pofatyguję i spiszę protokół szkody
 
 
psy-i-koty 

Wiek: 50
Dołączyła: 11 Lut 2014
Posty: 809
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2014-08-07, 16:12   

zooplus ostatnio wysłał mi paczkę z odkręconym olejem z łososia. Po otwarciu o mało co nie zeszłam na zawał... Dobrze, że była tam jeszcze tylko mokra dla kotów karma. Zadzwoniłam do nich i bez problemu uznali reklamację przez telefon. Oddali kasę na konto. Generalnie paczki od nich przychodzą szybko, a ostatnio wprowadzili możliwość płatności do 14 dni po otrzymaniu towaru. :->
Krakvet był dobry 5 lat temu, a potem już totalna porażka pod względem szybkości wysyłki, dostępności towaru ze strony w magazynie oraz kontaktu z klientem. Odradzam ten sklep.
 
 
Nina_Brzeg 


Barfuje od: 10.2013r
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 33
Dołączyła: 26 Wrz 2013
Posty: 862
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2014-08-07, 17:58   

psy-i-koty napisał/a:

Krakvet był dobry 5 lat temu, a potem już totalna porażka pod względem szybkości wysyłki, dostępności towaru ze strony w magazynie oraz kontaktu z klientem.

Przypomniałaś mi o najlepszym!
Pierwszy żwirek z krakvetu przyszedł do mnie rozerwany, ubyło ze 4kg, z worka nadal się sypało i był oklejony taśmą k-exa. Powiedziałam, że go nie przyjmę a kurier do mnie, żeby mu listę podpisała a on skoczy na dół po protokół szkody. Żebym mu podpisała odbiór nieuszkodzonego towaru! Głąb myślał, że podpiszę. Za chwilę wrócił z drugim, starszym kolegą, bez protokołu bo 'nie mają druku'. Obaj mega niemili, opryskliwi. Że oni mi te kilka zł oddadzą ale żebym paczkę przyjęła bo będą musieli znowu nosić i wozić a tak w ogóle to z tego worka się nic nie wysypało (ale ścieżka na schodach została, dziwne).
Od razu zadzwoniłam do krakvetu, powiedziałam jak sprawa wygląda. Upewnili mnie, że się tym zajmą. Po 3 dniach odbieram telefon ze sklepu, że kurier im doniósł, że nie chciałam odebrać paczki (opłaconej z góry!) i czy ja ją w ogóle chcę :shock: Powiedziałam, że już w tej sprawie dzwoniłam i że owszem, chcę paczkę ale CAŁĄ a nie uszkodzoną jak poprzednim razem. 3 dni później paczka dotarła, kolejna niezapakowana i kolejna uszkodzona, z innym kurierem. Stwierdziłam, że mam dosyć zabaw z tym sklepem i ją przyjęłam, obiecując sobie, że nigdy więcej nic u nich nie kupię.
_________________
Ze mną Brzeskie Koty Mięsożerne: Mefisto, Mia, Manga, Bambo, Nyks, Hades i Gizmo. [*] Maura [*][*Mocca[*]
Tymczaski: Krówka, Odra i Bruno.
Fundacja Brzeskie Koty
 
 
scarletmara 


Barfuje od: 01.11.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 1419
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2014-08-08, 14:08   

Hmm... ja w krakvecie kupuję żwirek i nigdy jeszcze nie przyszedł uszkodzony mimo, że tak jak piszecie nie jest zapakowany w żaden dodatkowy karton tylko owinięty folią bąbelkową i oklejony taśmą. Kupuję te największe worki, które są najbardziej podatne na uszkodzenia ale przychodzą nieuszkodzone. Za to z zooplusa w zeszłym roku wszystkie przesyłki, które zamówiłam przyszły zgniecione mimo, ze zapakowane w karton były. W tym roku już jest OK, bo chyba teraz mają lepsze wytrzymalsze kartony.
 
 
Nina_Brzeg 


Barfuje od: 10.2013r
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 33
Dołączyła: 26 Wrz 2013
Posty: 862
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2014-08-08, 17:38   

scarletmara, u mnie żwirek nie był nawet folią owinięty, nic.

W zooplusie zawsze w kartonach dostaje. Karton czasem jest porwany w miejscu opasek plastikowych, ale przy wadze jaką zamawiam to chyba nieuniknione (kupujemy głównie wielkogabarytowe rzeczy - żwirek, karmę dla psów). Zawartość nigdy nie była uszkodzona.
_________________
Ze mną Brzeskie Koty Mięsożerne: Mefisto, Mia, Manga, Bambo, Nyks, Hades i Gizmo. [*] Maura [*][*Mocca[*]
Tymczaski: Krówka, Odra i Bruno.
Fundacja Brzeskie Koty
 
 
scarletmara 


Barfuje od: 01.11.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 1419
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2014-08-08, 20:56   

Moje kartony z zooplusa były zwykle na tyle mocno zgniecione/uszkodzone, że się zastanawiałam zawsze czy na pewno je przyjąć bo było wysokie prawdopodobieństwo, ze coś w środku się uszkodziło i raz coś tam rzeczywiście ucierpiało ale to jakiś drobiazg był. Moje kartony zawsze leciutkie były i może dlatego używali do pakowania gorszych pudełek, które się psuły łatwo. Ale fakt, ze z zooplusa nie boję się takich problemów bo mam świadomość, że jakby co to oni reklamację rozpatrzą pozytywnie w trymiga nawet jak protokołu szkody nie spiszę, wiec jest luz.
 
 
Ines 
BARFny Hodowca
Ekspert


Barfuje od: 12.12.13r
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 2660
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-08-09, 21:33   

Do mnie zawsze wszystko przychodzi z zooplusa w stanie idealnym i ostatnio bardzo szybko (zwykle na drugi dzień, lub po 2 dniach).
_________________
Instrukcja obsługi Kalkulatora
  Zaproszone osoby: 187
 
Bianka 4 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 12/2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1067
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-08-09, 22:26   

Do mnie też z Zooplusa dochodzi w stanie nienaruszonym i dość szybko (od 1 do 4 dni). Ostatnio jednak doznałam szoku... zamówiłam 2 worki żwirku orzechowego, 2 opakowania karmy dla świnek morskich i podstawkę pod miski z kotem Simona. Pierw zdziwiłam się, że dostanę 2 paczki... całość ważyła ok. 17 kg więc spokojnie mogła być wysłana jedną paczką. Jak dotarła do mnie pierwsza paczka to umarłam... ze śmiechu... karton o rozmiarach 47 cm długości na 31 cm szerokości na 21 cm wysokości zawierał tylko podkładkę pod miski kotów... :roll:
Natomiast z usług Krakvetu korzystałam jakieś 3-4 lata temu i mam niestety tylko złe doświadczenia. Nigdy nie było na stanie tego co zamawiałam...
_________________
Mieszkałem z kilkoma mistrzami Zen. Wszyscy byli kotami - Eckhart Tolle
 
 
 
Nina_Brzeg 


Barfuje od: 10.2013r
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 33
Dołączyła: 26 Wrz 2013
Posty: 862
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2014-08-11, 07:51   

Bianka 4, zooplus ma kilka magazynów w całym kraju więc pewnie podkładki nie mieli w tym samym co resztę zamówienia :-P
Ja wczoraj zrobiłam duże zamówienie (15kg żarcia dla psów, największy Benek, największy cat's best, pakiet animondy 12x800g i kilka drobiazgów). Czekam na 3 paczki :lol:
Śmiesznie, bo wyjątkowo wzięłam za pobraniem więc muszę 3 razy płacić. Mamy genialnego kuriera, już słyszę jego śmiech przy drugiej paczce :lol:
_________________
Ze mną Brzeskie Koty Mięsożerne: Mefisto, Mia, Manga, Bambo, Nyks, Hades i Gizmo. [*] Maura [*][*Mocca[*]
Tymczaski: Krówka, Odra i Bruno.
Fundacja Brzeskie Koty
 
 
zenia 
BARFny Hodowca


Udział BARFa: 25-50%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 1134
Wysłany: 2014-08-11, 08:18   

scarletmara napisał/a:
Moje kartony z zooplusa były zwykle na tyle mocno zgniecione/uszkodzone, że się zastanawiałam zawsze czy na pewno je przyjąć bo było wysokie prawdopodobieństwo, ze coś w środku się uszkodziło i raz coś tam rzeczywiście ucierpiało ale to jakiś drobiazg był. Moje kartony zawsze leciutkie były i może dlatego używali do pakowania gorszych pudełek, które się psuły łatwo. Ale fakt, ze z zooplusa nie boję się takich problemów bo mam świadomość, że jakby co to oni reklamację rozpatrzą pozytywnie w trymiga nawet jak protokołu szkody nie spiszę, wiec jest luz.



mi jeden jedyny raz z zooplusa(ostatnio)
przyszła paczka w jakims zdezelowanym luznym kartonisku
jednej puszki brakowało :evil:
 
 
SWAN8 

Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 3
Skąd: Opole
Wysłany: 2014-08-11, 16:47   Sklep Ecokarma

Uwaga na sklep Ecokarma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dostałam śmierdzącą wołowinę, koleżanka również. Nie wiem czy to taka partia czy ktoś o to w ogóle nie dba.
Wcześniej brałam kostki, wołowina musiała być mieszana z wieprzowiną bo mój pies jest uczulony na wieprzowinę.
Generalnie ja osobiście nie polecam i już nigdy nie skorzystam z ich usług
 
 
Bianka 4 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 12/2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1067
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-08-11, 19:44   

Nina_Brzeg napisał/a:
Bianka 4, zooplus ma kilka magazynów w całym kraju więc pewnie podkładki nie mieli w tym samym co resztę zamówienia :-P

Nina, ale mnie nie chodziło o to, że została wysłana osobno. Tylko, że była zapakowana w wielkie pudło, do którego zmieściłyby się 15kg żwirek...
_________________
Mieszkałem z kilkoma mistrzami Zen. Wszyscy byli kotami - Eckhart Tolle
 
 
 
Nina_Brzeg 


Barfuje od: 10.2013r
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 33
Dołączyła: 26 Wrz 2013
Posty: 862
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2014-08-12, 19:28   

Aaaaa. Pewnie mniejszego nie mieli :lol:
Ja dzisiaj dostałam swoje zamówienie. Wielkie. Biedny kurier, zasapał się a i tak miły i uśmiechnięty jak zawsze.
_________________
Ze mną Brzeskie Koty Mięsożerne: Mefisto, Mia, Manga, Bambo, Nyks, Hades i Gizmo. [*] Maura [*][*Mocca[*]
Tymczaski: Krówka, Odra i Bruno.
Fundacja Brzeskie Koty
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne