BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam wszystkich :)
Autor Wiadomość
olenaa 

Dołączyła: 20 Gru 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-12-20, 17:36   Witam wszystkich :)

Jestem Ola i mam zaszczyt być na tym forum przedstawicielem dostojnego kota Składaka :)
Nasz wspólna historia zaczęła się we wrześniu tego roku, kiedy to małe, porzucone kocię przypałętało się w okolice Wesołego Miasteczka w Chorzowie, gdzie pracowałam :) Jako wychudzone i słaniające się stworzonko poruszył do głębi moje serce i ja, dotychczas zapalona fanka psów i koni, stałam się także kociarą! I tak sobie żyjemy, Składak dorasta i staje się majestatycznym i dumnym panem domu, a ja dwoję się i troję, żeby mu zapewnić jak najlepsze warunki.
Od września przechodzę intensywny kurs na temat żywienia kotów, czytając co się tylko da i postanowiłam, że kolejnym stopniem wtajemniczenia będzie wprowadzenie BARFnej diety dla mojego kotka. Kot pewnie będzie zadowolony, bo surowe mięsko to coś co lubi najbardziej, za wołowinkę albo serduszko albo kurczaczka mógłby zrobić niemal wszytko (gotowe karmy i suche je, bo musi), a ja zyskam spokój, że mogę mu zapewnić zdrową i zbilansowaną dietę drapieżnika :)
Także witam wszystkich serdecznie, czytam, czytam, czytam i mam nadzieję, że z Waszą pomocą moje słodkie kocie wyrośnie na prawdziwego, silnego, domowego tygrysa!

A tutaj zdjęcie Składaka i jego burego przyjaciela Gucia vel Grubego (kot mojej mamy).
 
 
gerda 


Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1576
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2014-12-20, 19:14   

Oba koty piękne i widać, że szczęśliwe :mrgreen: Witamy !
 
 
Komanka 


Barfuje od: 03.11.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 663
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-12-20, 21:01   

Witay kolejnego barfera in spe ;-) Jak dobrze się składa, że Składak trafił na dom, gdzie będzie jadł jak natura przykazała. :-D
 
 
Malinowa1991 


Barfuje od: ....
Wiek: 32
Dołączyła: 18 Gru 2014
Posty: 29
Skąd: Ozorków
Wysłany: 2014-12-23, 09:37   

auu :love: śliczne! Chociaż i tak wolę psy :P Powodzenia :)
Witamy ;)
_________________
;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne