BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Koty kochają suplementy
Autor Wiadomość
Terhie 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 402
Wysłany: 2011-11-21, 19:59   Koty kochają suplementy

Tyle narzekamy, że bestie nie chcą pożerać suplementów, a przecież zdarza się, że je lubią, nawet bardzo. Stąd wątek :-)

Oba moje ogony zakochały się w drożdżach. Miłość, niestety jak to bywa, przerodziła się w uzależnienie. Dziś nieopatrznie zostawiłam rano podręczne drożdżowe pudełko. Bestie PRZEGRYZŁY. Zrozumiałabym, gdyby je strąciły, otworzyły... ale wygryźć dziurę w plastiku i pożreć połowę zawartości?!

Teraz sprawdzam, czy witaminę B można przedawkować i czekam na żołądkowe rewolucje. :roll: I piją teraz jak ogłupiałe, chyba je proszek przesuszył.

Mam nadzieję, że po tym "przedawkowaniu" miłość im nie minie, bo używałam drożdży jako "dosmaczacza" do niektórych niejadalnych mieszanek (np. z kaczką - absolutnie niejadalna). Sama chyba zacznę je jeść, tylko smak okropny (dla mnie, nie dla złodziejskich kotów).
 
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2011-11-21, 20:05   

U mnie to samo . Miłość do drożdży ujawniła się u Starszej Kisiel. Przegryzła woreczek w którym miałam odrobine drożdży których używałam i odłożyłam na chwilę i zaczęła je wyjadać. Bestia jedna. Teraz są w szklanym słoiczku xD tego nie rpzegryzie ;)))


Tran z wątroby dorsza nawet chętnie lizały , tak ze spodeczka, albo miseczki. Nie wiem jak z olejem z łososia będzie ale mała kocha wszystko co da się zjeść xDDD
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
hipoteza 


Barfuje od: 07/2011
Udział BARFa: 50-75%
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 226
Skąd: Legnica
Wysłany: 2011-11-21, 23:23   

Zuzia wprost przepada za spiruliną, ale na drożdże też reaguje bardzo pozytywnie. Z kolei suszona krew wołowa od Sihayi sprawiła swego czasu, że obrzydliwy kurczak i jeszcze wstrętniejszy indyk zamieniły się w całkiem smaczne kąski :food: No i właśnie pierwsza mieszanka z tymi naturalnymi suplementami w miejsce FC wchodzi jak złoto.
W ciągu najbliższego tygodnia czy dwóch zamierzam przetestować to jeszcze na kotach mojej mamy. Dwa co prawda myszkę zjedzą chętnie, ale już mięsa z FC nie chciały nawet liznąć, zaś książę Józek myszy nie łapie, a surowizną się brzydzi. A nóż widelec okaże się, że wystarczy trochę smakowych suplementów, aby złamać zatwardziałe kocie podniebienia ;-)
_________________
Mam kota na gorącym dachu mojej głowy...
 
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2011-11-22, 05:47   

No i przechwaliłam.
Aktualizuje DROŻDZE są bardzo mniam!!!
Skoro nie da sie przegryc przez sloiczek mozna go zawsze zrzucic z szafki. Sloiczek przetrwal . Ofiara stał sie mój ulubiony kubek ;(((
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
monikasan 


Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 11 Lis 2013
Posty: 269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-08-06, 22:12   

Rudolf,na początku suchożerca,w ogóle nie chciał mięsa,nawet mokrych karm.Teraz je Barfa-ze wszystkimi suplementami-samo mięso nadal jest be... :lol: jego najukochańszy suplement to drożdże :food:
 
 
 
Ines 
BARFny Hodowca
Ekspert


Barfuje od: 12.12.13r
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 2660
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-08-07, 10:25   

Moje koty lubią wszystkie suplementy. Czy też może raczej: żaden suplement im nie przeszkadza. Obie kotki przepadają za drożdżami. A Aurelka mały wampek uwielbia suszoną krew. Jak przychodzi mi nowy worek to muszę go strzec jak oka w głowie zanim przesypię do puszki, bo mały krwiopijca śledzi każdy mój ruch. A jak już worek jest pusty, to wampek włazi do niego i wylizuje pozostałe okruszki - oczywiście pod moim czujnym okiem i wygląda potem makabrycznie, cała ubabrana we krwi... ale za to jaka jest szczęśliwa :-D
_________________
Instrukcja obsługi Kalkulatora
  Zaproszone osoby: 187
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne