BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Koty i psy na wystawach
Autor Wiadomość
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2012-02-26, 18:14   Koty i psy na wystawach

Bianka 4 napisał/a:
.....bo wybieramy się na wystawę.

A gdzie odbędzie się wystawa ?


Temat wydzieliłam z wątku aurinko "BARFne tornado"
dagnes
Ostatnio zmieniony przez dagnes 2013-11-10, 13:54, w całości zmieniany 3 razy  
  Zaproszone osoby: 2
 
aurinko 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 05/2010
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 168
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-02-26, 18:17   

Też jestem ciekawa :-)

My jedziemy do Wałbrzycha, ale tylko z mamusią, dzieciaki zostają w domu
_________________
 
 
Bianka 4 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 12/2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1067
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-26, 19:08   

A my jedziemy do Rygi :mrgreen: To nasza pierwsza zagraniczna wystawa.... Dałam się namówić naszej forumowej znajomej... Stwierdziłam, że dobrze mi zrobi taki wyjazd, oderwę się od remontu i przeprowadzki, ale przyznam szczerze, że już mam reise fieber (nie wiem czy dobrze napisałam :oops: ) Mam tylko nadzieję, że i Bianeczka i Angus (niebieski MCO) zrobią na tej wystawie Interchampiona. Dla Bianeczki to pewnie będzie ostatnia wystawa, bo kiepsko to znosi, a szkoda... A z Angusem zobaczymy, pewnie jego hodowczyni będzie chciała iść dalej - a ja nie wiem, czy podołam przygotowaniom tego kota na wystawy, jego futro jest koszmarne w utrzymaniu...
 
 
 
aurinko 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 05/2010
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 168
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-02-27, 15:24   

Niebieskie futro MCO podobno tak ma, nie sprawdzałam (brat mojego kocura jest niebieski, więc znam tylko z opowieści)

My właśnie kończymy Intera z kotką, kocur potrzebuje dwóch różnych krajów i kończy Supreme. Tyle, że kocur ma takie futro, że jego na dobrą sprawę nawet kąpać by nie trzeba było, gdyby nie ogon. Z kotką tak dobrze nie ma, na białym widac wszystko :-) No i jakość futra jest taka sobie, chociaż i tak o niebo lepsza niż wtedy kiedy do nas przyszła. A na dodatek to jedyny mój kot, który mięsa nie rusza w ogóle (i tak już sukces, bo chociaż puszkowe potrafi zjeść). Może biale tak mają :lol:

Powodzenia na wystawie :-)
_________________
 
 
Bianka 4 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 12/2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1067
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-27, 16:42   

Niebieskie i kremowe futra tak mają :evil: Tak bardzo chciałabym mojego kremowego wystawić - jest dobry w typie, ale niestety musimy odczekać aż mu kłaki odrosną bo dredy musiałam powycinać :oops: Moja Bianeczka ma super futro, gdyby nie to, że przy sztucznym świetle wygląda na pożółknięte to nie musiałabym jej mordować kąpielą :roll: A poza tym wtrynia mięcho, aż jej się uszy trzęsą :mrgreen: Dzisiaj wyrobiłam gadzinom paszporty, jeszcze tylko zostało zaświadczenie od weta (po angielsku), że Bianeczka słyszy. Muszę się wreszcie z nią wybrać do Olsztyna i zrobić atest słuchu (do Wrocławia niestety trochę za daleko...)
Za życzenia podziękujemy po powrocie ;-)
 
 
 
hipoteza 


Barfuje od: 07/2011
Udział BARFa: 50-75%
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 226
Skąd: Legnica
Wysłany: 2012-03-05, 02:30   

aurinko napisał/a:
My jedziemy do Wałbrzycha, ale tylko z mamusią, dzieciaki zostają w domu


Może uda mi się tę Twoją mamusię zobaczyć na żywo :) Wybieram się na wystawę w niedzielę, aż nie mogę się doczekać tylu cudownych zwierząt w jednym miejscu. Nie bardzo wiem jak to wygląda na wystawach - czy wszystkie koty są na wystawie przez dwa dni, czy jest to zorganizowane jakoś inaczej?
_________________
Mam kota na gorącym dachu mojej głowy...
 
 
aurinko 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 05/2010
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 168
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-03-05, 12:26   

Koty są różnie :) Niektóre tylko w sobotę, niektóre tylko w niedzielę, a niektóre przez dwa dni :-)

My jesteśmy tylko w niedzielę i podejrzewam że łatwo będzie nas znaleźć, białych MCO na wystawie jest bardzo mało :lol:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sandra 2013-11-08, 18:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bianka 4 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 12/2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1067
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-05, 14:43   

Teraz już spokojnie mogę podziękować za życzenia :mrgreen:
Angus zrobił IC, Bianeczka zdobyła dwa certyfikaty, musimy się postarać o trzeci ;-) Atmosfera bardzo miła, chociaż organizacja średnia - bardzo mało miejsca zarówno w części dla wystawców jak i na ringu, koty wkurzone, nigdy nie widziałam mojej Bianki w takim stanie, były momenty, że nie mogłam jej opanować :roll: W oba dni byliśmy oceniani przez francuskich sędziów. Przyznam, że bardzo to lubię, bo jak mogą rozmawiać w swoim języku, to fajnie i dokładnie tłumaczą co jest dobrze, a co niekoniecznie, a w końcu o to mi chodzi, żeby się uczyć (wystawiam koty dopiero od roku i w dodatku niezbyt często).
Teraz ja potrzymam kciuki za Wałbrzych :-D
 
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2012-03-05, 14:57   

Bianko :kwiatek: gratulacje dla Ciebie i kotów.
  Zaproszone osoby: 2
 
Bianka 4 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 12/2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1067
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-05, 15:13   

Dziękuję bardzo :-D
Miałam też przejścia z Angusem, ale to w hotelu... cholernik sikał wszędzie, a ja latałam za nim z preparatem rozkładającym kocie "perfumy", a jak wychodziłam z pokoju to darł pyszczydło nieziemsko, jakby go ktoś ze skóry obdzierał.... koszmar :roll:
 
 
 
eleria 


Barfuje od: 2009
Udział BARFa: 75-90%
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 61
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-05, 17:00   

Gratulacje dla kociastych Bianko :-D a jeśli chodzi o trudne futra polecam Jeroba - przede wszystkim odżywkę Creme Rinse i spray texture, po długich poszukiwaniach nie znalazłam nic co by lepiej działało ;-)

aurinko trzymam kciuki za kociaste w Wałbrzychu :-)
 
 
Bianka 4 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 12/2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1067
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-05, 19:01   

eleria napisał/a:
Gratulacje dla kociastych Bianko :-D a jeśli chodzi o trudne futra polecam Jeroba - przede wszystkim odżywkę Creme Rinse i spray texture, po długich poszukiwaniach nie znalazłam nic co by lepiej działało ;-)

aurinko trzymam kciuki za kociaste w Wałbrzychu :-)

Eleria, dzięki za gratulacje (przekażę kociastym ;-) ) i za rady. Do tej pory używałam pasty i szamponu Goop, szamponu i spray'u Texture i z tej samej serii szamponu odpowiedniego do koloru. Zaraz poszukam w necie tę odżywkę, o której piszesz. Tak się złożyło, że mam same trudne futra: niebieskie, kremowe, szylkretę niebiesko-kremową i białaskę, ale u niej chociaż struktura futra jest łatwiejsza do pielęgnacji :roll: Wiecie co, jakby ktoś mi powiedział, rok temu, że ma więcej kosmetyków i droższe dla kotów niż dla siebie, to był bez wahania stwierdziła, że jest wariatem, a teraz.... wystarczy wejść do mojej łazienki... :faja:
Jeszcze mam pytanie czy można gdzieś u nas to zakupić?
 
 
 
eleria 


Barfuje od: 2009
Udział BARFa: 75-90%
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 61
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-05, 21:00   

Bianka 4 napisał/a:
Wiecie co, jakby ktoś mi powiedział, rok temu, że ma więcej kosmetyków i droższe dla kotów niż dla siebie, to był bez wahania stwierdziła, że jest wariatem, a teraz.... wystarczy wejść do mojej łazienki... :faja:
Jeszcze mam pytanie czy można gdzieś u nas to zakupić?

Mam dokładnie tak samo z tymi kosmetykami :roll: ;-) a co do Jeroba - zajrzyj na www właścicielki Tornada z tego wątku :lol:

Ja przetestowałam na Fenrisie masę różnych samponów - on niby po "kolorze" powinien mieć łatwe futro - tymczasem jak mi się w wieku 5 miesięcy znorweżył (kryza), a potem zpersił (puch na puchu), tak walczę u niego z puchem i lokami do dzisiaj :-?
Spray texture wcześniej miałam inny i w sumie uznałam, że te spraye to pic na wodę , bo nie było po nim żadnego efektu, może po za lekkim antystatycznym :-( z dużymi wątpliwościami namówiona przez znajomą, która widział mco przygotowane Jerobem w Rosji podłączyłam się pod jej zamówienie i kupiłam sobie właśnie spray texture m.in i nagle okazło się, ze takie spraye jednak coś robią :shock: uratowąłam tym raz futro Fenrisia jak mi w hotelu spod łóżka wyciągnął na czarnym futrze tumany kurzy i był siwy :-x ogon tez mu robi fajne pufff jak pod włos spryskać i jest taki jedwabisty :love:
Potem już jak kosmetyki można było kupić w PL dokupiłam sobie odzywkę i to była moja druga miłość - kupiłam już druga butelkę i pozostane jej wierna, bo dzięki niej Fenriś po kapieli beż żadnych dodatkowych sprayow wygląda cudownie jak jego siostra (która ma futro przy którym nic kompletnie nie trzeba robić). No i efekt utrzymuje się długo, bo mój poprzedni szmapon texture (anju) po pierwsze nie dawał takiego efektu błyszczącego, wypastowanego wręcz kota, a po drugie kot wyprany w czwartek w niedzielę wyglądał już jak nie kąpany :-/ Teraz mogłabym się pokusić nawet o wyjazd na wystawę tydzień po tygodniu bez konieczności prania kota drugi raz 8-)

aurinko nie zabijaj za ot :oops:
 
 
aurinko 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 05/2010
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 168
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-03-12, 07:20   

Plan wykonany, ostatni polski certyfikat na IC mamy :mrgreen:
_________________
 
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2012-03-12, 09:02   

Gratuluje !! Bardzo chciałam tam byc ale niestety sterylka Kisiel pokrzyzowala nam plany ;( Jeszcze raz gratuluje!
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne