BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rudy Roman wita się
Autor Wiadomość
whiteska 

Udział BARFa: 50-75%
Dołączyła: 10 Sie 2015
Posty: 13
Skąd: Opole
Wysłany: 2015-09-03, 18:47   Rudy Roman wita się

Witam wszystkich!
Trzy miesiące temu dostałam rudego dachowca, którego nazwałam Romek :)
Jest to mój pierwszy kot i mogę powiedzieć, że ostatnie 3 miesiące spędziłam na czytaniu o kotach, bo im więcej człowiek czyta, tym więcej chce wiedzieć ;)

Oczywiście chcę z Romkiem przejść na barfa, co zaczęłam już wdrażać. Obecnie jesteśmy na etapie 1/3 puszki i 2/3 barfa z easy barfem. Naturalne suple też już kupiłam, myślę, że kolejna mieszanka będzie już 100% barf, gdzie 50% supli to easy barf i 50% naturalne.

Kolega, który przywiózł mi kota twierdzi, że urodził się na początku kwietnia. Mnie wydaje się to wręcz niemożliwe, bo kot jest OGROMNY jak na swoje 5 miesięcy. Jednak wetka powiedziała, że głowę ma małą i wyleciał mu dopiero jeden kieł, więc wiek jest prawdopodobny. Obecnie waży 3,6 kilo (!) i wczoraj został wykastrowany.
Przy okazji zrobiłam mu wyniki krwi i okazało się, że ma podwyższoną kreatyninę - co jest bardzo dziwne, bo kota żywię dobrze a jest przecież bardzo młody... Wetka oglądając wyniki spytała jedynie, czy daję mu karmę dla kociąt a nie dla dorosłych, bo dla dorosłych na razie dawać nie wolno :-/ Przecież karm dla kociąt jest mnóstwo, jak ona może w ten sposób diagnozować przyczynę podwyższonej kreatyniny? Oczywiście powiedziałam, że daję dla kociąt, mimo, że nic takiego nie ma miejsca :lol: Kazała przyjść za miesiąc powtórzyć badania.

Poza tym kotek jest przekochany, przytulasek, trochę leniuszek, dużo śpi i ciumka. Bo zapomniałam wspomnieć o najbardziej charakterystycznej cesze Romka- każdego człekopodobnego, który zgadza się na głaskanie, kot wyciumkuje od stóp do głów. Udeptuje, mruczy i ssie jak matkę. Zachowuje się przy tym jak ćpun, który musi JUZ NATYCHMIAST pociumkać, mimo, że się go zwala, strąca i odgania (głównie w nocy). Wtedy czasem zadowala się kocykiem i tak zasypia. W ogóle zachowuje się trochę jak pies, strasznie łazi za mną, jak idę do kuchni to on idzie do kuchni, jak zamykam się w łazience to leży pod drzwiami, jak się czymś bawi, to tylko na moich kolanach lub stopach. Reaguje na imię i przybiega z donośnym, pytającym "frrrrr?"

Rozpisałam się trochę, ale od razu widać, że mam świra na punkcie tego potwora :D

Tutaj dwa zdjęcia Romusia, trochę przeterminowane :P



Pozdrawiam wszystkich zakoconych :love:
 
 
Lena06 


Barfuje od: 28.07.2014
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 1292
Wysłany: 2015-09-03, 19:21   

Drugie zdjęcie - mistrzostwo! :mrgreen:
Witamy ;-)
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2015-09-03, 21:34   

O rajuśku :love:
Witajcie, witajcie bardzo nam miło, że kolejny świr zawitał :twisted:
Jest tu nas świrów kotowych spora ilość więc jeszcze bardziej nam miło. :kwiatek:
Zdjęcia świetne prosimy o jeszcze.
 
 
gerda 


Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1576
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2015-09-03, 22:28   

Kotowąż :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne