BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam wszystkich
Autor Wiadomość
mojekoty 

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Mar 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-05-02, 17:00   Witam wszystkich

Witam serdecznie wszystkich.
Od ponad miesiąca próbuję karmić moje kocie stadko barfem ale dotychczas korzystałam z gotowych przepisów, z wykorzystaniem naturalnych suplementów. Kilka moich kotów lubi mięso ale z barfem sprawa jest sporo trudniejsza... Dopóki dawałam mniej suplementów niż jest w przepisie to jakoś jadły. Teraz dodałam tyle ile trzeba i nie chcą - nawet te dwa najmłodsze, które jako jedyne dawały się do barfa przekonać. Chcę spróbować robić mieszanki z kalkulatorem ale najpierw muszę się wczytać w ogólne informacje na temat karmienia. Czytałam kilka lat temu. Pozdrawiam wszystkich. :)
_________________
Magda
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2016-05-02, 22:18   

mojekoty :kwiatek:
Witamy serdecznie na forum :mrgreen: Jesteście w dobrym miejscu, pełnym pożytecznej wiedzy. Niektóre koty potrzebują więcej czasu aby przyzwyczaić się do pełnej dawki suplementów. Dlatego polecamy sposób aby zaczynać od niewielkich ilości supli, zwiększając je powoli z tygodnia na tydzień tak, aż dojdzie się do ilości takiej jak potrzeba. Nie poddawaj się ani nie martw tylko zrób mieszankę z mniejszą ilością supli i zacznij jeszcze raz. :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne