BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Benito wita wszystkie barfne zwierzaki i ich panciów :)
Autor Wiadomość
Exedra 

Barfuje od: zaczynam :)
Dołączyła: 03 Maj 2016
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-05-04, 18:15   Benito wita wszystkie barfne zwierzaki i ich panciów :)

Benito jest 8 miesięcznym kocurem, który trafił do mnie z dnia na dzień po miesięcznym poszukiwaniu kota. Kot miał być czarny jak sumienie faszysty i to był warunek na zgodę bycia właścicielem kota. A zaczęło się niewinnie od opieki nad kotem znajomej co dwa miesiące. Pewnego dnia stwierdziłam, że będzie mi go bardzo brakowało jak wróci do swojej pani i sama chciałabym bardzo mieć kota. Po miesiącu poszukiwań zadzwoniła mama z informacją, że znalazła dwa koty w lesie, czarnego kocura i łaciatą koteczkę. Po telefonie w samochód i po kota. Tego samego dnia mały czarny diabeł z białymi wstawkami :) stał się moim światem :) Kiciuś miał koci katar i zapalenie jelit, wet określił wiek na 3 miesiące. W wieku 7 został wykastrowany i nosi jedynie wydmuszki :) Odkąd go mam mam dwa cienie, jest ze mną wszędzie, poza pracą. Jest kotkiem niewychodzącym ale planuję z czasem zabierać go na spacery. Na razie ma do swojej dyspozycji balkon. Z każdym dniem uczę się rozpoznawać właściwie jego zachowania, rozumieć kocią naturę a teraz z Waszą pomocą będę zgłębiać tajniki prawidłowego żywienia mojego kota. Kota karmię już coraz częściej surowym mięsem, które uwielbia ( wczoraj zamówiłam wszystkie suple :). Poza tym ma jeszcze suchą karmę Purizon i mokrą Catz Finefood, Feringa, Animonda, Power of nature, którą zaczął zakopywać stąd moja decyzja o przejściu na BARF. Na razie w oczekiwaniu na przesyłki studiuję tematy i informacje coby wiedzieć więcej. Cieszę się, że jesteśmy tutaj z Wami :) Pozdrawiamy serdecznie Benito i Ewa. :)
 
 
przytoolanka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-05, 10:57   

Exedra, witaj serdecznie ;-) Prosimy o fotki tego szczęśliwca ;-)
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2016-05-08, 17:27   

Exedra :kwiatek:
Witajcie na forum :twisted:
Czarne szczęście wiem coś o tym.... :love: Zdjęcia chcemy!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne