BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Maks i Mufka :)
Autor Wiadomość
Saga 

Barfuje od: 07.2016
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 03 Sie 2016
Posty: 1489
Wysłany: 2017-03-15, 22:42   

Aaa, no to Ci nie wskoczą :-)

Przypomniało mi się coś ;-) . Mufka wykombinował jak dostać się na półkę segmentu, bo tam tyle przydaśków leży ciekawych dla niej :-D . Półka z podłogi była absolutnie nie osiągalna. Ale obok segmentu stało krzesło, więc mała kombinatorka wymyśliła, ze jak wejdzie na oparcie, na sam czubek to dostanie się na półkę. I tak robiła. Trzeba było krzesło odsunąć od segmentu. No to wpadła na pomysł, że z rozbiegu ze stołu wskoczy na krzesło - ze tak powiem - rozbuja je, i ono się wtedy przechyli na segment, na tę niedostępną półkę. No i oczywiście skutecznie z tego pomysłu korzystała, półka z przydaśkami była już jej :mrgreen: . Kradziejka mała wyciągała różne błyskotki np. spinacze biurowe i uciekała, chowała sobie na później w różnych dziwnych miejscach. Krzesło już stoi tak, że nie uda jej się żaden numer :-D
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-16, 11:05   

Zmyślna mała, przynajmniej miała co robić, tyle fajnej zabawy jej zabrałaś. :mrgreen:
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
Saga 

Barfuje od: 07.2016
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 03 Sie 2016
Posty: 1489
Wysłany: 2017-03-16, 16:06   

Pomysłowość Mufki jest nieograniczona :-) . Po akcji z drzwiami czekam na kolejne wybryki 8-) . To jest serial pt. "Ciąg dalszy nastąpi" :mrgreen: . O dziwo już zostawiła w spokoju stół z komputerem i półkami w koło niego, uznała, ze to już nudne jest ;-) . I całe szczęście bo już miałam dość chowania drobiazgów, spinaczy biurowych itp.
 
 
Basiek 

Barfuje od: 2014
Udział BARFa: 50-75%
Pomogła: 4 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 14 Cze 2016
Posty: 421
Skąd: Konin
Wysłany: 2017-03-17, 00:03   

Jestem ciekawa, co Mufka jeszcze wymyśli, bo że wymyśli jestem pewna. To bystra dziewczynka. :mrgreen: Ma nieograniczoną wyobraźnię. :mrgreen:
Saga, czasem się mówi, że zwierzątka upodabniają się do właścicieli. :-P Czyżbyś była inspiracją dla Mufki? :mrgreen:
 
 
Saga 

Barfuje od: 07.2016
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 03 Sie 2016
Posty: 1489
Wysłany: 2017-03-17, 00:34   

Basiek, już mi nic nie mów :-? , dziś naprawdę mało zawału nie dostałam :hair: . Ta mała... pinda teraz kombinuje czy da radę skoczyć z drzwi na kanapę :shock: . Ona jest szczuplutka, bardzo zwinna i lekka, więc ma więcej możliwości niż Maks. Robiła już dwie przymiarki do tego skoku, mało nie spadła w tył, za drzwi na półkę. Tam jest dość ciasno, więc trochę krzywdy może sobie zrobić :-/
Basiek napisał/a:
Saga, czasem się mówi, że zwierzątka upodabniają się do właścicieli. Czyżbyś była inspiracją dla Mufki?

No ktoś już mi to też mówił :mrgreen:

A dziś te moje dwa wariaty skończyły roczek :-) . Dałam im na zapowiedzi ;-) że jak od jutra nie zmądrzeją to nastąpi między nami szorstka przyjaźń 8-) ale coś nie wierzę, że zmądrzeją :roll: no dziś dały popis wariactwa, podwójnie. Zachowują się jakby miały tak z 7-8 miesięcy. Jedzą też podwójnie ;-) .
Znalazłam w domu wstążeczkę, zawiązałam Mufce na szyi ładną kokardkę i chciałam z okazji urodzin zrobić jej zdjęcie. Oczywiście mi zwiała z tą wstążeczką a Maks jak zobaczył ją w tej kokardce to mało nóg nie pogubił, zaczęły się ganiać :-) . Potem patrzę a on złapał ją za tę wstążkę, rozwiązał kokardkę i zaczął ją ciągnąć i prowadzać jak psa na smyczy. Myślałam, że padnę, nie chciał mi oddać tej wstążki za nic :-) . Ech...
 
 
Basiek 

Barfuje od: 2014
Udział BARFa: 50-75%
Pomogła: 4 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 14 Cze 2016
Posty: 421
Skąd: Konin
Wysłany: 2017-03-17, 20:38   

:hura: :hura: :hura: Ale się uśmiałam czytając o wyczynach Mufci i Maksia. Saga, trochę Ci zazdroszczę, kabaret masz za darmo. :mrgreen:
Oj tam, oj tam, trochę nie wierzę w tą szorstką przyjaźń. :-P Jak tu się gniewć na takie żywe sreberka. :love:
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Mufki i Maksia. :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
 
 
Saga 

Barfuje od: 07.2016
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 03 Sie 2016
Posty: 1489
Wysłany: 2017-03-17, 20:54   

Koty chyba do serca sobie wzięły moje wczorajsze przemówienie i coś dziwnie grzeczne są ;-) ale może nie należy chwalić dnia... a dziś deszczowo, więc może raczej przez to nie odbył się kolejny odcinek serialu "Właśnie leci kabarecik" :mrgreen:
 
 
Basiek 

Barfuje od: 2014
Udział BARFa: 50-75%
Pomogła: 4 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 14 Cze 2016
Posty: 421
Skąd: Konin
Wysłany: 2017-03-17, 22:35   

Saga, grzeczne są chwilowo, to jednak chyba pogoda. :-P Szalona radość życia nadal mieszka w małych rozrabiakach. :mrgreen:
 
 
Saga 

Barfuje od: 07.2016
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 03 Sie 2016
Posty: 1489
Wysłany: 2017-03-17, 22:59   

No to specjalnie dla Ciebie, Basiek, ;-) . Wieczorne zabawy Mufki na oknie - wieszanie się na klamkach okiennych i atakowanie firanki (przepraszam za słabą jakość zdjęć):


Ale porteczki ma fajne artystka, prawda? :-)
 
 
Basiek 

Barfuje od: 2014
Udział BARFa: 50-75%
Pomogła: 4 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 14 Cze 2016
Posty: 421
Skąd: Konin
Wysłany: 2017-03-17, 23:20   

Saga, dziękuję. :kwiatek:
Portaski fantazja, ale jak prezentuje swoją figurę. :love: :love: :love:
Mufka wygląda jakby była ubrana w strój gimnastyczki, to nie ma się co dziwić, że z niej taka akrobatka, skoro natura tak Mufkę pięknie wyposażyła :mrgreen:
Jaka zgrabna pupcia. :love:
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-19, 11:00   

Saga napisał/a:
Ta mała... pinda teraz kombinuje czy da radę skoczyć z drzwi na kanapę
Moja Migotka, czasem skacze z szafy na sofę. Pierwszy raz to mało serce mi nie wyskoczyło, siedzę sobie spokojnie na sofie a tu nagle "WUUUUUP" sofa stęknęła :banghead:
a ona zdziwiona stoi po skoku i się gapi na mnie z wyrazem "ale o co chodzi???"
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
Saga 

Barfuje od: 07.2016
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 03 Sie 2016
Posty: 1489
Wysłany: 2017-03-19, 18:33   

Tufitka napisał/a:
a ona zdziwiona stoi po skoku i się gapi na mnie z wyrazem "ale o co chodzi???"

Tak, ten niepowtarzalny błysk w kocim oku jest niesamowity :lol: .
Na szczęście moje 2 wariaty nie przetestowały jeszcze skoków na odległość z wysokości ;-)
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2017-03-19, 20:43   

A moje gadziny juz tak :evil:
Dragon skoczył z pieca na wersalkę przeskakując nad ławą....Serce to miałam w gardle... Ponad 7kg kota!! Odbił się z wersalki i wskoczył na szafę :mrgreen: I z tej szafy paradny patrzył na nas czy widzimy jaki utalentowany. Więc wszystko przed Tobą :love:
A Mufka baletnica :love:
 
 
przytoolanka
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-19, 20:54   

Kropek przeskakuje z ramion na ramiona drugiego stojącego człowieka. Nie wiadomo dlaczego, zwłaszcza gdy barfa kroimy ;-)
 
 
Saga 

Barfuje od: 07.2016
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 03 Sie 2016
Posty: 1489
Wysłany: 2017-03-19, 21:37   

shana55 napisał/a:
A Mufka baletnica :love:

Baletnica... dziś przed piątą rano miałam ochotę tę baletnicę na barfa przerobić :twisted:
przytoolanka napisał/a:
Kropek przeskakuje z ramion na ramiona drugiego stojącego człowieka.

To u mnie właśnie taka pomysłowa jest Mufka :-) . Wystarczy, że się przychylę a ona jest w pobliżu to wskakuje mi na plecy i się kładzie. Albo ma manierę klepania ludzi po... pośladkach :lol: i to nawet obcych, byle tylko ktoś stał tyłem w pobliżu mebla, na który może wskoczyć :-> . Opiera się wtedy przednimi łapkami o pośladki i jedną łapką klepie, świntucha mała :roll:

Maksowi zaczyna się kształtować ta fałda skórna, jeszcze trochę to przy skokach będzie wyglądał jak ta latająca wiewiórka :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne