BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dzień dobry!!
Autor Wiadomość
sedles 

Dołączył: 01 Wrz 2016
Posty: 11
Skąd: Puławy
Wysłany: 2016-09-03, 09:27   

Kotka ma na imię Tosia, śpiochy ma cały czas. Zaczyna się powoli oswajać, już nie chowa się po kątach. Wrócił jej również apetyt, wczoraj zjadła puszkę mokrej karmy 200 gram z kurczakiem gotowanym. Dzisiaj zamierzam dać jej karmę z wołowiną gotowaną a od jutra zacznę wprowadzać surowe mięso. Co to tranu to myślałem żeby kupić w aptece, algi natomiast kupie normalnie nie jest to jakiś wielki koszt a z tego co wyczytałem na forum można je bardzo długo przechowywać. Mam jeszcze pytanie co to kalkulatora, pisałem do użytkownika Hebe o dostęp ale nie dostałem żadnej odpowiedzi. Co mam robić ?
 
 
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2016-09-03, 14:29   

sedles napisał/a:
Kotka ma na imię Tosia, śpiochy ma cały czas.

Ooooo, to u mnie zamieszkuje niejaki sierżant Tosiek :mrgreen: Kudłata, pręgowana bestia, bardzo inteligentna ale wyjątkowo złośliwa i wredna :twisted: Mam nadzieję, że to na końcu zdania nie ma nic wspólnego z imieniem :mrgreen:

sedles napisał/a:
Co to tranu to myślałem żeby kupić w aptece, algi natomiast kupie normalnie nie jest to jakiś wielki koszt a z tego co wyczytałem na forum można je bardzo długo przechowywać.

Algi zamawiałam w Ekome na początku marca tego roku, termin ważności jest 11.2018 r. tak że faktycznie dosyć długi, no ale u mnie na 3 koty to zużyję przez 2 lata. Możesz spokojnie napisać do firmy i zapytać, jakie są terminy przydatności poszczególnych suplementów, ja tak robiłam bo zamawiałam większe ilości żeby zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Firma jest bardzo przyjaźnie nastawiona do klienta.

sedles napisał/a:
Mam jeszcze pytanie co to kalkulatora, pisałem do użytkownika Hebe o dostęp ale nie dostałem żadnej odpowiedzi. Co mam robić ?

A dawno do Hebe pisałeś ? Z tego co pamiętam (bo zamawiałam kalkulator 4 lata temu) to trzeba było wpłacić min. 5 zł. na którąś z wrocławskich fundacji dla kotów. Proponuję cierpliwie poczekać albo ściągnąć sobie któryś z darmowych kalkulatorów w jęz. niemieckim (linki są na forum). Ewentualnie tymczasowo przejrzeć wątek, w którym są przepisy i wykorzystać któryś do zrobienia kociego jadła :food:
Chociaż teraz tak jeszcze sięgam pamięcią i wydaje mi się, że 2 razy pisałam do Hebe o kalkulator :roll:
_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3009
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-05, 13:01   

sedles napisał/a:
Co to tranu to myślałem żeby kupić w aptece
tran dla zwierząt kupujemy np. w lunderland (można na alleg...).
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne