BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
BARF w Bydgoszczy i okolicy
Autor Wiadomość
Fayolka 

Barfuje od: 26.09.2014
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 34
Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 60
Skąd: Bydgoszcz/Wroc
Wysłany: 2015-06-05, 02:46   

Rakshasa, o, Miedzyń! I to okolice Lidla- dość często tam bywam :) Tutaj Błonie, jakby co :mrgreen:
My się w mięso dla kota i dla siebie zaopatrujemy w Delikatesach przy ul. Ludwika Waryńskiego- jest tam stoisko mięsne. Mięcho świeże i całkiem tanie, niestety wybór niewielki (głównie drób i wieprzowina, a z podrobów to wątroba, serca i żołądki), ale na nasze skromne potrzeby wystarcza. Czasem chodziliśmy do Reala (od niedawna Auchan), ale przestaliśmy po tym jak nam kot rzygnął po wątrobie z tegoż sklepu (i to na 100% wina wątroby, bo był paw po podaniu jej odrobinki podczas krojenia do mieszanki). Może nie Real winny, a po prostu kotu nie podeszła wołowa wątroba (do tej pory dostawała drobiową), ale się zraziłam. Podobnie mam z Biedronką- już nie kupuję tam mięsa nawet dla nas na obiad. Teraz czaję się na Makro, już upolowałam sąsiada z kartą- warto do bydgoskiego Makro po mięso jechać?
 
 
prymek 

Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 154
Wysłany: 2016-03-20, 19:02   

witam,
jak chce sie mielic i porcjowac to warto - sam tak zaczynalem :)
ale aktualnie kupuje tu:https://barf.bydgoszcz.pl/
 
 
riverd 

Dołączyła: 03 Gru 2015
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-04-13, 10:27   

Jesteśmy z Fordonu, moja Shih-tzu preferuje mielonki tak więc głównie zaopatruję się w gotowego Primexa, właśnie z barf.bydgoszcz. Nie podchodzą jej jednak podroby z primexu - te kupuję w makro. Jeśli ktoś ma kartę polecam. Można dostać nerki cielęce, serca wołowe, wątroby wołowe, indycze, kurze. Korpusy kacze, wołowinę kl.IV, kości cielęce - worek 3kg, wołowe kości, łapki kurze. To z tych tańszych. Jeśli ktoś chce wydać więcej kasy to ma do wyboru królika, kaczkę, jagnięcinę
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne