BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Warszawa - dyskusja o BARFnym zaopatrzeniu
Autor Wiadomość
situnia 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 18.10.2013
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 813
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-01-31, 13:45   

nero, stoisz na Jana Pawła przodem do wejścia do Hali, po prawej stronie jest brama, wejdź przez nią, idx prosto aż dojdziesz do pierwszych straganów taki na wprost jet z jajami - wisi nawet tam taki wielki obły kawał styropianu pomalowany na biało i żółto - w jajko :mrgreen:
_________________

To jak traktujesz koty decyduje o twoim miejscu w niebie. - Robert A. Heinlein
 
 
nero 

Barfuje od: 2014
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 37
Dołączyła: 18 Wrz 2014
Posty: 60
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2015-01-31, 14:43   

Dzięki, jak tak to trafię :D
 
 
Guciek 
BARFny Hodowca


Dołączyła: 17 Lut 2015
Posty: 17
Skąd: Bialobrzegi
Wysłany: 2015-04-02, 14:42   

Poszukuje osoby, ktora ma wstep do Makro i moglaby mi kupic za zwrotem kosztow wolowine II kat :-) Albo ktos, kto kupuje na bazarku tania wolowine. U mnie na targu za miesko maja ceny od 20zl/kg w gore, a skrawki to jedynie czysty tluszcz, bez mieska :-( Bo ja niestety zeby zdazyc na bazarek to musialbym chyba o 4 z domu wyjezdzac :-( A co jakis czas bywam u weterynarza na Ursynowie (ul Zamiany), nastepna wizyte mam na 14 kwietnia.
_________________
http://tollery.eu
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-04-02, 15:02   

Guciek napisał/a:
Poszukuje osoby, która ma wstep do Makro i mogłaby mi kupić za zwrotem kosztów wołowinę II kat :-) Albo ktoś, kto kupuje na bazarku tania wołowinę. U mnie na targu za mięsko maja ceny od 20zl/kg w gore, a skrawki to jedynie czysty tłuszcz, bez mięska :-( Bo ja niestety żeby zdążyć na bazarek to musiałbym chyba o 4 z domu wyjeżdżać
Mieszkam na Ochocie, zakupy mięsne robię pod Hala Mirowską - mam tam kilka bud. z tego co pamiętam ceny kształtują się np. antrykot z kostką 12 zł./kg. szponder z kostką 10 zł/kg. Najczęściej robię zakupy raz w miesiącu. Albo w sobotę albo wtorek/czwartek (jak uda się mi urlop wziąć). Wstaję o 5, żeby koło/po 6 być i kupić to co chcę. Nie mam za bardzo gdzie tego przechować - więc gdybyś coś chciała - musiałabyś tego samego dnia ode mnie odebrać.
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
Guciek 
BARFny Hodowca


Dołączyła: 17 Lut 2015
Posty: 17
Skąd: Bialobrzegi
Wysłany: 2015-04-02, 15:55   

Z sobotami to roznie bywa, weterynarza za to zawsze sobie umawiam na wtorki. Bede miec na uwadze, na poczatek jakies 5-6kg mieska bym potrzebowala.

Generalnie: w zamian za pomoc moge zaoferowac zakup dla kogos (jesli akurat beda dostepne) porcje rosolowe z kaczki - u mnie w lokalnym sklepie sa po 3,99zl/kg i jest tam korpus, szyjki i skrzydla.
_________________
http://tollery.eu
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-04-03, 06:31   

Guciek napisał/a:
Z sobotami to różnie bywa, weterynarza za to zawsze sobie umawiam na wtorki. Będę mieć na uwadze, na początek jakieś 5-6kg mięska bym potrzebowała.
W najbliższym czasie - jutro jadę na bazar, może jeszcze coś będzie przed świętami, i 09.04.2015r (czwartek) będę robić dla kotów jedzonko. Następny wypad pod Halę planuję kwiecień/maj bardziej maj.
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
Hessa 

Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 12
Wysłany: 2015-04-05, 15:54   

Guciek, też bywam na hali, mogę coś kupić, tyle że moja zamrażarka jest na Bielanach, całkiem po drugiej stronie miasta niż weterynarz.

A czy moglibyście napisać gdzie najlepiej kupować wołowinę na hali mirowskiej, jak to aktualnie wygląda jeśli chodzi o numery budek? Kupuję zawsze w jednej, jakoś tak się złożyło, ale może jest gdzieś tam jakaś fajniejsza budka o której nie wiem?
 
 
Guciek 
BARFny Hodowca


Dołączyła: 17 Lut 2015
Posty: 17
Skąd: Bialobrzegi
Wysłany: 2015-04-05, 17:09   

Dzieki za pomoc - umowilam sie z jedna z uzytkowniczek na razie na 10kg, wiec na chwilke bede miala zapas :-)
_________________
http://tollery.eu
 
 
Nyks 


Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 27
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-04-21, 20:51   

Czy ktoś ze stałych bywalców Hali Mirowskiej orientuje się może, w której budce mają możliwość zmielenia mięsa?
 
 
Apocatequil
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-21, 23:28   

W "Chirurgii drobiu" :)
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-04-27, 13:10   

Nyks napisał/a:
Czy ktoś ze stałych bywalców Hali Mirowskiej orientuje się może, w której budce mają możliwość zmielenia mięsa?
najlepiej spytać w interesującej Cię budzie. Z tego co się orientuję, to drób można zmielić (ale też nie wszystko zmielą) np. w budce 10 czy 45a (jak dobrze pamiętam). Tam gdzie kupuję wołowe - nie ma maszynek i trzeba kupić w kawałku.
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
znikam 

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-05-12, 19:30   

szukam miejsca, w którym mogłabym zakupić baraninę i (bardzo ważne!) podroby baranie lub jagnięce. widzę, że sporo osób poleca Halę Mirowską. lepiej jechać tam jutro czy w czwartek? (już się zorientowałam, że lepiej rano niż za późno :lol: )
 
 
situnia 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 18.10.2013
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 813
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-05-13, 09:18   

Zdarzają sie podroby jagnięce, na pewno codziennie można kupić wątróbkę :-)
_________________

To jak traktujesz koty decyduje o twoim miejscu w niebie. - Robert A. Heinlein
 
 
Meghan (mph) 

Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 06 Gru 2014
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-06-13, 12:35   

Tufitka napisał/a:
zakupy mięsne robię pod Hala Mirowską - mam tam kilka bud.

Tufitka*, mogłabyś podpowiedzieć numery tych sprawdzonych? Mam do Hali naprawdę blisko, ale naczytałam się w sieci o oszustach tam (a i samej udało mi się naciąć), więc każda rada będzie mile widziana.

* lub każda inna osoba, która mogłaby/chciałaby pomóc
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2015-06-14, 09:19   

Buda 114. Sprawdzona. Mielą również.
W wielu budach są oszuści (niestety nacięlam się) więc teraz trzymam sie tylko kilku. Baranie i jagnięce podroby są równiez w jednej budzie..numeru nie pamiętam.
Sprzedaje facet z żoną.
Jest na końcu pewnego sprawdzonego odcinka (uczciwi sprzedawcy).
  Zaproszone osoby: 2
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne