BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
dzień dobry :)
Autor Wiadomość
IzabelaW 


Barfuje od: IX.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 996
Skąd: Lublin
Wysłany: 2021-11-04, 18:55   

Ach, pełnoletnia to ja jestem aż zanadto, można powiedzieć, że kilkukrotnie :lol: Naprawiłaś, teraz widzę wszystkie - zdjęcia są przecudnie soczyste a koty fantastyczne. Rasy orientalne mają specyficzną urodę, w której ja zbytnio nie gustuję i która zarazem bardzo mnie rozczula. Takie piękne brzydale :-P :love:
 
 
małga 


Barfuje od: 11.2014
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 839
Skąd: znad morza/W-wa
Wysłany: 2021-11-05, 02:41   

:mrgreen: No wiem, szczególnie patrząc na nowonarodzone kocięta można mieć mieszane uczucia ;-) Ja tak postrzegam duże rasy kotów, piękne u kogoś :-D

Wszyscy dziękujemy za komplementy, będziemy się starać dalej :kwiatek:
_________________
Instrukcja Obsługi Wyszukiwarki THE TRUTH IS OUT THERE
 
 
Hebe 
Ekspert


Barfuje od: 01.2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1042
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-11-05, 07:27   

Ja kiedyś byłam sceptyczna do "łysoli" do czasu aż ich nie dotknęłam - one są takie misusie i mięciusie <3
_________________
Kalkulator barfnyswiat.org - czy to koci czy psi - nie zwalnia z myślenia, jest to tylko maszynka pomocnicza. Pamiętajcie o tym :) Masz jakieś pytanie - pytaj na forum barfnyswiat.org

Aplikacja BARFny Kalkulator Kot:
Android
iOS
 
 
Sierra 

Barfuje od: 01.12.2018
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 04 Gru 2018
Posty: 778
Wysłany: 2021-11-05, 09:27   

Nie dość, że milusie, mięciusie to chyba tylko syberyjczyki są bardziej miziaste, mrukate i ciaciate :love: . Patrząc na ten wyraz mordki to aż ciężko było mi uwierzyć, że koty mogą się aż tak do obcej osoby kleić!
 
 
IzabelaW 


Barfuje od: IX.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 996
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-09-23, 06:10   

małga, chwal się szybko, kto u Ciebie zamieszkał? (wywnioskowałam z tematu o karmach dla kociąt ;-) )
 
 
małga 


Barfuje od: 11.2014
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 839
Skąd: znad morza/W-wa
Wysłany: 2022-10-04, 02:36   

Iza, no przyznaję, przemyciłam na forum ukradkiem jej obecność :-) doceniam spostrzegawczość i tym bardziej mi miło, że pytasz :kiss:
Koteczka jest na fb https://www.facebook.com/...29263631&type=3 Decyzja była skutkiem całego miliona przemyśleń i to był chyba ten właściwy czas.
Ebisu będzie mieć zaraz 6 miesięcy. Przy seniorach jest torpedą i wulkanem energii, ale też potrafi być grzeczna i jest po prostu słodkim kocim dzieckiem :love:
Robi ogromną różnicę wprowadzenie malucha do oddziału geriatrycznego, a do młodzieży. Staruszki akceptują, jest lekkie ożywienie, ale jednak to ja się z nią bawię, jeśli nie ona sama. Muppet show, dosłownie, większość czasu w loży siedzi dwóch tetryków (czyt. na parapecie albo regale) z niesmakiem patrząc jak Zwierzak szaleje.
"Kot nie śpi to ja też nie" nie mam kiedy wrzucać zdjęć na bieżąco, w tym tygodniu postaram się dorzucić coś jeszcze z wakacji, a aktualne, chyba zimą ;-) stąd też przepraszam, że dopiero teraz odpisuję.
Dla mnie właśnie przypada ten jesienny czas wspomnień pożegnań, od pierwszego tutaj syjama, każde rozstanie. Ebisu jest cynamonowym orientem, nieprzypadkowo. A dla niej, następny to już będzie pies :-D
_________________
Instrukcja Obsługi Wyszukiwarki THE TRUTH IS OUT THERE
 
 
IzabelaW 


Barfuje od: IX.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 996
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-10-05, 17:23   

małga napisał/a:
Decyzja była skutkiem całego miliona przemyśleń i to był chyba ten właściwy czas.


Do pewnych rzeczy się dojrzewa i jeśli jakiś wewnętrzny głos mówi, że to pora, to trzeba go słuchać :-)
Ja decydując sie na 2 koty byłam święcie przekonana, że nie możemy mieć ich wiecej, mimo wyrzutów sumienia, jakie czułam po wzięciu Wooli od siostry (zrobiłam to wbrew własnym wewnętrznym zasadom). Do czasu, gdy wybuchła wojna u sąsiadów, tuż "za płotem" Wtedy nagle moje przekonanie, że 3 kotów mieć nie możemy, wydało mi sie jakimś bzdetem, błahostką ;-)

W zwiiązku (i bez związku) z tym pytam, czy nie myślałaś o 2 młodych szkrabach, by się wzajemnie dopełniały? :twisted:
W zamian za to pies Ci przyszedłdo głowy - to bardzo ciekawe :-) Proszę o rozwinięcie tematu, gdy będziesz dysponować chwilą.

Młoda cynamonowa jest cud miód malina, do schrupania w swojej orientalnej "brzydocie" (jak już wcześniej ustaliłyśmy :lol: ) :love:

Łączenie przebiegło bezproblemowo? Aż zazdroszczę, gdy widze na zdjęciach całą trójkę przytulającą się. Nie wiem, czy kiedykolwiek doczekam się tego widoku u siebie (Nastusia cały czas jest Alienem)


małga napisał/a:
Dla mnie właśnie przypada ten jesienny czas wspomnień pożegnań, od pierwszego tutaj syjama, każde rozstanie. Ebisu jest cynamonowym orientem, nieprzypadkowo.


Tu nic nie powiem, przytulę tylko :kiss:
 
 
apple 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 24 Lip 2013
Posty: 433
Skąd: warszawa
Wysłany: 2022-10-05, 18:04   

Małga,

Obejrzałam sobie zdjęcia - ta Twoja młoda jest cu-do-wna!
Zakochałam się :love:
Jakbym miała taką w domu to chyba nic bym nie robiła, tylko siedziała i się na nią gapiła :love:
 
 
małga 


Barfuje od: 11.2014
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 839
Skąd: znad morza/W-wa
Wysłany: 2022-10-05, 22:32   

Dziękuję. Miała być towarzyszką zabaw dla sfinksa, wydawało mi się, że mu brakuje biegania. Tymczasem 12 lat różnicy i okazało się, że nie wyrabia przy jej temperamencie :-) Pobiega minutę i chce leżeć.
Wszyscy moi znajomi mający niegdyś dużo kotów, wsiąkli w psy. Podobno to zupełnie inna energia.
Zdjęcia są właśnie od pierwszego dnia, chłopak się zakochał z miejsca, Pink po prostu ma w głębokim poważaniu, o ile ma spokój, a Ebisu czuje, że ze starszyzną się nie zaczyna. Jest ciekawska, ale inteligentna.
To źle zabrzmi, ale jakoś u nas kocie chłopaki zawsze byli mniej rozgarnięci niż dziewczyny ;-)
Zdjęcia sprzed 6 lat, trzy koty, cornish i sfinks koteczka najgrzeczniejsza na świecie oraz orient, cichy i delikatny jak one https://www.facebook.com/...777507492351697 kontrast do hultai https://www.facebook.com/...777507492351697 wiecznie coś do powiedzenia :-D
Z Ebisu nie ryzykuję wychodzenia, za dużo ekscytacji wszystkim na około, za mało jeszcze wzajemnego zaufania. Póki co, balkon jest ukochanym miejscem. Kot się gapi na ptaki, ja na kota :love:


Tu jeszcze jedno, gdy były razem https://www.facebook.com/...790537907715322 .
_________________
Instrukcja Obsługi Wyszukiwarki THE TRUTH IS OUT THERE
 
 
IzabelaW 


Barfuje od: IX.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 996
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-10-06, 05:48   

https://www.facebook.com/...777507492351697

Tak, tu bardzo widać, kto "rządzi" :-)

Nie obawiasz się, że pies za bardzo zburzy spokój Geriatrii?
 
 
małga 


Barfuje od: 11.2014
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 839
Skąd: znad morza/W-wa
Wysłany: 2022-10-12, 12:15   

Obiecane zdjęcia jeszcze z lata https://www.facebook.com/...98450309&type=3 Jest trochę większa, kolor oczu ciągle jeszcze jej się wybarwia, a chłody jesienne sprawiają, że więcej się przytula niż biega :-D
Balkon jest nadal obowiązkowy, owijam ją tylko kocem i pozwalam jeśli jest słońce. W tym roku, pierwszy raz w życiu, sfinks się przeziębił tak, że dostawał syrop na gardło. Przez kilka dni nie narzekał na świat na głos ;-)
Pies, to póki co pomysł, obawiam się, że zburzy wszystkich spokój za bardzo, Ebisu nas hartuje :mrgreen:
_________________
Instrukcja Obsługi Wyszukiwarki THE TRUTH IS OUT THERE
 
 
IzabelaW 


Barfuje od: IX.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 996
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-10-16, 06:10   

Te jej uszy WYMIATAJĄ po prostu :lol: Jest przesłodka :love:
 
 
Tiamina 

Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Sty 2022
Posty: 250
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-10-21, 20:59   

Jaka słodka uszata piękność :love:

Jakoś nigdy nie miałam okazji doknąć, pogłaskać nie futrzastego kota.
 
 
małga 


Barfuje od: 11.2014
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 839
Skąd: znad morza/W-wa
Wysłany: 2024-01-18, 15:57   

Udaje mi się wyrabiać coraz wolniejsze tempo życia ;-) robię się jeszcze wolniejsza w działaniu niż byłam, ale uznam to za pozytywną stronę :-D Są zdjęcia z wakacji i piszę coroczny raport tylko pół roku później niż zwykle :mrgreen:
Podkusiło nas, by się przeprowadzić w zimny klimat, za zimno na wylegiwanie się na balkonie, nie ma już prywatnego podwórka i stąd niestety mało okazji do zdjęć w bliskości natury. Sfinks, skończone 13, prawie nie wyłaził spod koca, ale rozkręcił się w zabawach z młodą, w sensie ona chce go zjeść, trzeba częściej uciekać. A serio, przypomniał sobie, że wygłupy też są fajne. Koteczka czarna skończyła 19 lat i jedynie się przechadza tzw z łóżka na kanapę, ale trzyma się. Wyniki krwi i kału u kotów są całkiem ok, co cieszy, biorąc pod uwagę problemy ze znalezieniem stacjonarnie sensownego mięsa żyjąc w mniejszym mieście, tu dziękuję za pomoc i możliwość korzystania z wysyłek. Ebisu już trochę dorosła, jest cudownym kotem, grzeczna i niegrzeczna równocześnie :love: moje spełnienie marzeń, pamiętając o wszystkich nieżyjących. Tyle u nas.
Zdjęcia https://www.facebook.com/...04593895&type=3 i nadzieja na ten rok 8-)
_________________
Instrukcja Obsługi Wyszukiwarki THE TRUTH IS OUT THERE
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne