BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kilogramy i centymetry, czyli o sylwetkach i doborze odzieży
Autor Wiadomość
Nina_Brzeg 


Barfuje od: 10.2013r
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 33
Dołączyła: 26 Wrz 2013
Posty: 862
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2015-02-26, 13:30   

Co do zdjęć - warto też zwrócić uwagę na wewnętrzną metkę (o ile jest ale akurat w moich wszystkich były), ona wiele mówi o stopniu zużycia.

Na allegro wiele osób sprzedaje naprawdę dobre, drogie staniki za bezcen - jestem niemal pewna, że nie są świadome, ile mogłyby na tym zarobić. Ja kupiłam dwie nowiutkie La Senzy (identyczne, tylko kolor różny, w odstępie czasu i od dwóch sprzedawców) za 15zł i 20zł - to obecnie moje ulubione staniki, choć już dość mocno sfatygowane.
_________________
Ze mną Brzeskie Koty Mięsożerne: Mefisto, Mia, Manga, Bambo, Nyks, Hades i Gizmo. [*] Maura [*][*Mocca[*]
Tymczaski: Krówka, Odra i Bruno.
Fundacja Brzeskie Koty
 
 
scarletmara 


Barfuje od: 01.11.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 1419
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2015-02-26, 14:09   

Tez myślę, ze stan wewnętrznej metki to najlepszy wyznacznik bo z tych metek sie bardzo szybko ścierają napisy. Juz po 1 praniu praktycznie nie widać jaki to rozmiar ani nic. Ja dlatego sobie od razu po zakupie w notesie zapisuje jakiej marki, jaki model w jakim rozmiarze mam bo inaczej tobym nawet nie wiedziała jaki rozmiar noszę bo z metki od razu wszystko znika jeszcze zanim zdążę sprawdzić czy dany model mi pasuje.
 
 
vesela krava 
Ekspert


Barfuje od: 10/2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 08 Gru 2011
Posty: 952
Skąd: Francja
Wysłany: 2015-02-26, 14:29   

Staniki nieistniejacej juz brytyjskiej La Senzy chodza bardzo tanio, bo chyba przed zlikwidowaniem marki byly przeceniane juz u producenta. Tez mam jedna za jakies 15 zl, nowa z metka, cena to bylo po prostu przeliczenie z £, ktore byly na metce, wiec to raczej nie wynika z nieswiadomosci ale raczej uczciwosci ludzi :-)

Stan wewnetrznej metki pokaze wlasnie, ze stanik zostal np. raz zalozony i wyprany, co absolutnie nie dyskwalifikuje go, przynajmniej w moim uznaniu, z zakupu :-) Natomiast brak wew metki moze swiadczyc o tym, ze obwod byl skracany, co czesto powoduje problemy z fiszbinami, ktore nie zawsze sa dostosowane do "nowego" rozmiaru.
 
 
Iowa 


Barfuje od: 6.12.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 21 Lis 2011
Posty: 372
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-02-26, 15:54   

Co do metek, to moja najukochańsza Panache Verona bardzo długo trzymała nadruk ;-) Ines, wydaje mi się, że naprawdę lepiej byłoby po prostu przymierzyć różne modele, znaleźć pasujący, zapamiętać rozmiar (i kolor), a potem go poszukać taniej.
_________________
...inexplicable catness...
 
 
gerda 


Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1576
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2015-03-23, 19:59   

Ech, staników to ja bez mierzenia nie mogę zamówić, a zmierzyć nie mam gdzie (za daleko) :-(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne