BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Naturalne suplementy i sposoby na wzmocnienie stawów
Autor Wiadomość
Koralik1 

Dołączyła: 19 Paź 2019
Posty: 3
Wysłany: 2022-03-19, 21:05   

Mam dorosłego psa 5 lat i również postanowiłam zadbać o jego stawy i kości kupując mu przysmak, w którym jest 50% naturalnego kolagenu https://empireshop.pl/przysmaki-dla-psa/empire-flexacare-kolagenowy-suplement-przysmak-dla-psa-120g--50-swiezy-naturalny-kolagen. Mój pupil je uwielbia, a ponieważ są niskokaloryczne mogę podawać mu je niezależnie od podawania karmy bez obaw wprowadzenia go w nadwagę.
 
 
redlugi 

Dołączyła: 23 Sty 2020
Posty: 92
Wysłany: 2022-03-20, 04:34   

Koralik1 napisał/a:
Mam dorosłego psa 5 lat i również postanowiłam zadbać o jego stawy i kości kupując mu przysmak, w którym jest 50% naturalnego kolagenu https://empireshop.pl/przysmaki-dla-psa/empire-flexacare-kolagenowy-suplement-przysmak-dla-psa-120g--50-swiezy-naturalny-kolagen. Mój pupil je uwielbia, a ponieważ są niskokaloryczne mogę podawać mu je niezależnie od podawania karmy bez obaw wprowadzenia go w nadwagę.


UWAGA! To jest pseudo-post, reklama.
A co do samego opisu produktu na stronie - poziom: żal. Im dłużej się czyta tym większe zniesmaczenie




PS. Rzadko tu na forum się odzywam, ale bardzo wiele czytam i ogromnie cenię wiedzę tutaj zgromadzoną. Dlatego też nie mogłam pozwolić, aby takie śmieci się tu pojawiły bez odpowiedniego komentarza.
 
 
Pieszczoch 

Barfuje od: Od teraz
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 22 Gru 2016
Posty: 644
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2022-03-20, 09:28   

redlugi,zgadzam się z tobą w 100%. :shock:
 
 
MaineCoon_BARF 

Dołączyła: 02 Lip 2021
Posty: 63
Wysłany: 2022-05-26, 19:04   

Czy posiadacie wiedzę czy można stosować "tarczycę bajkalską" u kota? Chodzi właśnie o regenerację po operacji ortopedycznej. Jej właściwości wydają się być "w punkt" tego co potrzebne mojej kotce, ale nie wiem czy jest to bezpieczna roślina dla kota.

informacje o samej roślinie


Udało mi się znaleźć preparat z przeznaczeniem dla psów i kotów, który zawiera w swoim składzie produkty przemiany tarczycy bajkalskiej (sam preparat mnie nie interesuje, tylko to, że jest to jakaś poszlaka, że można tarczycę bajkalską stosować u kotów)
 
 
aina 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 13 Paź 2016
Posty: 327
Wysłany: 2022-06-02, 01:52   

pierwszy raz słyszę o tarczycy bajkalsiej . Jako produkt dla zwierząt domowych znalazłam Tarczycę bajkalską ekstrakt 10:1 tabletki Podkowa . Tabletka na 30 - 60 kg , więc kot jakby nie wiodący odbiorca
 
 
MaineCoon_BARF 

Dołączyła: 02 Lip 2021
Posty: 63
Wysłany: 2022-06-02, 14:37   

aina napisał/a:
pierwszy raz słyszę o tarczycy bajkalsiej . Jako produkt dla zwierząt domowych znalazłam Tarczycę bajkalską ekstrakt 10:1 tabletki Podkowa . Tabletka na 30 - 60 kg , więc kot jakby nie wiodący odbiorca


Dzięki za ten trop! Wnioskuję, więc, że można kotu bezpiecznie podać taki ekstrakt.
 
 
Pieszczoch 

Barfuje od: Od teraz
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 22 Gru 2016
Posty: 644
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2022-08-25, 07:30   

Podawałam mojemu Liskowi tarczycę bajkalską ok.5 lat temu,i bardzo króciutko,bo chyba ze trzy
lub 4 tygodnie.Tylko u nas ona była stosowana celem wzmocnienia systemu immunologicznego.
 
 
Pieszczoch 

Barfuje od: Od teraz
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 22 Gru 2016
Posty: 644
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2023-02-24, 14:31   

Mieszanka ziołowa wspomagająca w chorobach zwyrodnieniowych stawów;

kora wierzby-20 g
liść melisy lekarskiej-10 g
ziele wrzosu-20 g
kwiat lipy-30 g
kwiat wiązówki błotnej-70 g

Wywar z łyżki ziół na szkl.wrzątku.
Podawać po 3 łyżki naparu 3 x dziennie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne