BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Tyson wita i mówi o sobie..
Autor Wiadomość
małga 


Barfuje od: 11.2014
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 839
Skąd: znad morza/W-wa
Wysłany: 2018-07-23, 17:38   

widzę, że jednak już wiesz https://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=7305 ;-)
zdaje się, że potrzebujesz czasu na ułożenie sobie tego wszystkiego a kot potrzebuje czasu na przestawienie się, nie szalej, spróbuj wytrzymać dwa tygodnie na mięsie bez panikowania i zobaczysz, że było warto.
_________________
Instrukcja Obsługi Wyszukiwarki THE TRUTH IS OUT THERE
 
 
Czytczyt 

Barfuje od: 08.2018
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lip 2018
Posty: 52
Skąd: Katowice
Wysłany: 2018-07-23, 17:45   

Tak, teraz już wiem :) dopiero dzisiaj mnie uświadomiono, że Feringa zawiera mniej więcej tyle podróbów co Animonda i to prawdopodobnie tego mój kot nie toleruje. A myślałam, że jakoś znacząco się różnią. Spędziłam tu 3 dni, czytając wszystko i coraz bardziej odechciewa mi się barfa, bo szukanie mięcha pochłania na początku masę czasu i energii. Ale co zrobić. :) narazie chcę dokończyć suche, zanim zbiorę wszystko i kupię jakieś mięso, poza witaminą E, w drodze już wszystkie suple.
 
 
małga 


Barfuje od: 11.2014
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 839
Skąd: znad morza/W-wa
Wysłany: 2018-07-23, 18:19   

odechce Ci się, gdy już zaczniesz to robić, ogarnąć co z czym i jak, szukać, kupować, mielić, mieszać, porcjować, starać się... a kot Ci powie, że ma to w głębokim poważaniu... :mrgreen: są tu na to nawet dedykowane tematy, czasem a nawet często ręce opadają, ale po kilku miesiącach czy latach dostrzega się, że było warto.

Większość, która obecnie barfuje, czytała tygodniami zanim zaczęła w ogóle wyjaśniać wątpliwości. Zorientowanie się w temacie a nabycie praktyki/doświadczenia to zupełnie różny i długi proces.
_________________
Instrukcja Obsługi Wyszukiwarki THE TRUTH IS OUT THERE
 
 
Saga 

Barfuje od: 07.2016
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 03 Sie 2016
Posty: 1489
Wysłany: 2018-07-23, 21:29   

Feringa to lepsza wersja Animondy. To nie jest zła karma, według mnie lepsza od Animondy, czasem jest tak, że koty nie lubią Animondy a wolą Feringę, lub odwrotnie. Ale trudno mówić o Ferindze, ze jest cudowna. Niemniej 100 razy lepsza od suchej karmy ;-)
Czytczyt napisał/a:
Spędziłam tu 3 dni, czytając wszystko i coraz bardziej odechciewa mi się barfa

No nie żartuj :-) 3 dni i już masz dość? Ja po połowie roku czytania i wertowania forum stwierdziłam, że chyba wychodzę na prostą i wiem o co chodzi, na co zwrócić uwagę, nauczyłam się mięs itp. ;-) . Jeszcze wszystko przed Tobą :-D
małga napisał/a:
odechce Ci się, gdy już zaczniesz to robić, ogarnąć co z czym i jak, szukać, kupować, mielić, mieszać, porcjować, starać się... a kot Ci powie, że ma to w głębokim poważaniu... :mrgreen:

Dokładnie :mrgreen: po 2 latach barfowania właśnie przechodzę ten etap ;-) . Różnie bywało, raz lepiej, raz gorzej ale tak jak jest w tej chwili jeszcze nie było :-( . Niestety, teoria sobie, praktyka z kotami sobie ;-) .
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2018-07-24, 03:00   

Dziewczyny :kwiatek:
Ale żadna z nas z Barfa nie zrezygnuje niestety.
Raz że zwierzaki zdrowe, dwa koszty mniejsze, trzy satysfakcja że coś się wie.
Tak więc trzymamy kciuki, nos do góry i do dzieła :twisted: :kciuk: :food:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne