BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Mopy trzy :)
Autor Wiadomość
Saga 

Barfuje od: 07.2016
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 03 Sie 2016
Posty: 1489
Wysłany: 2018-09-11, 12:09   

Drożdże to koty na ogół lubią (z małymi wyjątkami, jeśli koty są sprawne inaczej jak moje :mrgreen: ), ale z hemoglobiną to zaczynaj ostrożnie, bo różnie to bywa :-)
 
 
MatkaPasztetowa 

Dołączyła: 08 Wrz 2018
Posty: 10
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2018-09-11, 13:03   

Saga one są w ogóle inaczej. Na wiele różnych sposobów :twisted:
Żeby jeszcze wszystkie były inaczej tak samo, ale to by było za dobrze :lol:
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2018-09-11, 16:16   

Każdy kot inny jest... :mrgreen:
I w tym cały ich urok a że daja nam w d.... to juz inksza inkszość... :twisted: :beer:
 
 
Saga 

Barfuje od: 07.2016
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 03 Sie 2016
Posty: 1489
Wysłany: 2018-09-11, 17:41   

W każdym razie, tak czy siak, jeśli zachodzi podejrzenie, że koty są sprawne inaczej to lepiej na początek ostrożnie serwować suple ;-)
 
 
Komanka 


Barfuje od: 03.11.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 663
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-09-11, 21:41   

MatkaPasztetowa, witaj! Pochłonęłam Twój powitalny wpis niczym początek sensacyjnej powieści :-D Masz ty, kobieto, dar do barwnego opisywania swojego kociego stadka. Zakładaj czem prędzej wątek-pamiętnik w dziale Barfne życie i jedziesz :)

Piękne koty, Pasztetu skradł moje serce :)

A ku pokrzepieniu serc, uwierz mi, że da się kota-fanatycznego chrupkożercę przestawić na barfa i zrobić z niego barfera pełną gębą. Wiem, co piszę! To już odległa historia i nie pierwszy raz ją opisuję, ale mój starszy kot poza chrupkami świata nie widział, a wody najpierw pił mało, a potem w ogóle przestał pić i tak mu zostało do dziś (więc teraz zawsze dostaje barfa jako zupę), później zapisywałam w notesie, które mokre karmy raczył tknąć lub do nich choćby podejść, a które omijał szerokim łukiem i te zjadał pies :) Aż zrobiłam pierwszą minimieszankę z TC Premix. I stał się cud - kot zaskoczył od pierwszego kęsa! Da się? :love:

Takich historii znajdziesz na forum dużo, więc jak my nie zwariowaliśmy, to i Tobie nie grozi, co najwyżej przybędzie Ci nieco siwych włosów, zaczniesz zgrzytać zębami i powyrzucasz do śmieci trochę jedzenia. Ale potem to już z górki :)
 
 
MatkaPasztetowa 

Dołączyła: 08 Wrz 2018
Posty: 10
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2018-09-12, 11:35   

Komanka

Dzięki :) Mam bloga na Fejsie, więc ten tego...
Śmietnik zasiliłam już całkiem pokaźnie ;) I też miałam spis karm :twisted:

Aktualizacja

Na razie, niestety, wszechświat postanowił robić mi dowcip za dowcipem :evil: Najpierw w weekend, pod moją chwilową nieobecność, Pasztetu spuchła morda. Spuchła pięknie, równo, aż kolega zaczął mieć skośne oczka, więc wet. Główne podejrzenie: osa. Już mu się odpuchło, na szczęście.

Teraz mamy u Precla najpewniej poszczepienne kalici, bo gorączka z kulawizną. Do tego brak apetytu. Spędziliśmy wczoraj upojny wieczór u weta, wróciliśmy po 23. Dzisiaj powtórka, tylko o jakiejś bardziej normalnej godzinie. Żywię głęboką nadzieję, że choróbsko szybko pójdzie precz, bo mam huk roboty i na samą myśl o dożylnych kroplówkach robi mi się słabo.

Swoją drogą - to jest czarna komedia. Tydzień temu kontrola, nie licząc przekroczenia niektórych parametrów, wszystkie trzy (a raczej cztery, bo jeszcze kot rodzinny) koty jak pączki w maśle :evil: A potem spuchnięte ryje, gorączka i, co było najmniejszym problemem, kupa w portach i pół godziny wycinania urobku. W łazience. Przy takich wrzaskach, że powinnam to była nagrać i opylić jako nagranie do horroru.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne