BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Hello
Autor Wiadomość
AleksandraLM 

Dołączyła: 19 Sie 2015
Posty: 6
Wysłany: 2015-08-22, 01:39   Hello

Czesc wszystkim, nowa jestem. Barfowac nie barfuje ale podczytuje, koty dostaja/dostawaly albo Orijena lub Power of Nature, a jak jeszcze mieszkalismy w Stanach to rowniez Innove Evo oraz Core - mieszalam.
Kotow bylo 5 - rosyjskich niebieskich ale teraz mam tylko trzy bo rozstalam sie z mezem i dwa mu zostawilam. Suchozerna (i jadajaca co poniektore, co bardziej syfne puszki koteczke) oraz koteczka lubiacego miesko, swieze. Najlepiej z talerza ludzia. Jedynym sposobem uchronienia wlasnego steka bylo przegwozdzenie go widelcem do talerza jak kotecek ciagnal go w swoja strone... Cholera, tesknie za tym slodkim dupkiem, byl to cudownie zsocjalizowany rusek... Dziewczyny nie sa i nigdy nie byly tak towarzyskie.
W tej chwili mieszkam w UK w wynajmowanym mieszkaniu wiec 5 ni cholery miec nie moglam. 3 jakos przejda (a ze dla laika ruskie wygladaja tak samo, to dopoki nie pokaza sie wsie razem to moj poprzedni landlord tudziez oprzedstawiciele agencji nieruchomosci nie musial skapowac ze jest ich wiecej niz 1, a one sie przewaznie chowaly jak ktos obcy do domu wchodzil), aktualna wlascicielka mieszkania wie ze sa 3... Ale znalezienie mieszkania w UK gdzie wlasciciel zgodzi sie nawet na jednego zwierza nie jest latwa.

Wiec mam 3 rusalki.
Jedna wlasnie lezy mi nakolanach i to by robila przez caly bozy dzien...
 
 
vesela krava 
Ekspert


Barfuje od: 10/2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 08 Gru 2011
Posty: 952
Skąd: Francja
Wysłany: 2015-08-22, 08:34   

A to zes sie duzo napodrozowala po swiecie :-) Mam nadzieje, ze koty sie jednak przelamia, barf wymaga tez ogromnej motywacji u ludzia.

Nawet jak one wszystkie identyczne, to chetnie zobaczymy zdjecia ;-)
 
 
AleksandraLM 

Dołączyła: 19 Sie 2015
Posty: 6
Wysłany: 2015-08-22, 17:05   

Jak wroce z pracy. Wklejanie linkow i czegokolwiek Z komorki idzie mi slabo.
 
 
AleksandraLM 

Dołączyła: 19 Sie 2015
Posty: 6
Wysłany: 2015-08-22, 22:47   

- to najgrubsza - Klusia... okraglutka od kociectwa. Ta Nutella w tlo to byla slabosc malza - potrafil taka wciagnac na jedno posiedzenie przed tv.
A to Lala, nasza pierwsza koteczka, Klusia jest jej pol siostra. Lala jest mama trojki ponizej. I mieszka w tej chwili z malzem.
- Bubu, moje kochane kocie sloneczko. Niestety nie za mna tylko z malzem.
- mala Sephrenia, najdrobniejsza i najszczuplejsza. I jednoczesnie najglosniesza, halasliwie domagajaca sie swoich praw (jak np, odkrecenie wody w kranie bo ksiezniczka zyczy sie napic)
- I Siuan, moja slodka dziewczynka, ktora nieustajaco by lezala u mnie na kolankach.
 
 
Ewik72 

Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 388
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-08-23, 08:37   

Hej :kwiatek: piękne rusałki! To chyba trudna decyzja była z zostawieniem kotów. Nie wyobrażam sobie nawet... Też mam dwa rosyjskie, chlopak i dziewczynka, są rodzeństwem. Trzymam kciuki za sprawne przejscie na barfa :kciuk:
 
 
gerda 


Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1576
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2015-08-23, 19:53   

Piękne koty :mrgreen: a nutella zawiera olej palmowy :evil:
 
 
sliver_87 

Barfuje od: XI.2010
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 395
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2015-08-23, 20:28   

Cudowne Rusałeczki :) :love:
witamy i wytrwałości życzymy :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne