BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nasze przywitanie
Autor Wiadomość
Eburo 

Wiek: 30
Dołączyła: 18 Paź 2015
Posty: 2
Skąd: Opole
Wysłany: 2015-12-27, 17:57   Nasze przywitanie

Dzień dobry! :kwiatek:

Już od jakiegoś czas czytam różne tematy na forum i w końcu dojrzałam do tego, by się przywitać!

Do początku tego roku byłam przez dziesięć lat właścicielką kotki-znajdy, która swój pierwszy dom musiała opuścić, ponieważ mieszkający tam kocur zbytnio ją atakował. Mała na szczęście trafiła do mnie, a ja zapewniałam jej przez lata dom i miłość, a ona odwdzięczała się tym samym :-) . Niestety. Nie byłam wtedy wystarczająco poinformowana i, aż strach się przyznać, ufałam wszelkim whiskasom i innym okropieństwom. Na domiar złego nikt nigdy nie poinformował mnie, że kotki, które nie będą mieć młodych, powinny być sterylizowane ze względu na zdrowie. Po wielu próbach uratowania mojej najukochańszej kotki byliśmy zmuszeni pożegnać się z nią po dziesięciu latach. Nowotwór wygrał.


Na początku października całkowicie przypadkiem usłyszałam od kolegi, że kocica porzuciła u niego w piwnicy maleństwa. Gdy je znaleźli miały około czterech tygodni, a po mamie ślad zaginął. Potrzebowały nowej.

Stęskniona za futrem, do którego można by się przytulić postanowiłam na nowo zostać kocią mamą. Ale tym razem taką prawdziwą, trochę zbyt nadopiekuńczą. Nie chcąc popełniać błędów z przeszłości, znalazłam wasze forum i zaczęłam się zaczytywać chcąc przygotować się na przyjście moich dwóch "córeczek".

Tym razem tylko dobre puszki, mamy też za sobą już dwie mieszanki BARFowe, żeby je przyzwyczaić. Na razie nie mam wystarczającej odwagi, by wziąć całe żywienie w swoje ręce. Czytam już forum trzeci miesiąc, a wiem, że nic nie wiem ;-) . Mam nadzieję, że z waszą pomocą przyjdzie mi to łatwiej i odpowiecie na moje ewentualne wątpliwości :) .

Oto moje maluchy (już prawie 4 miesięczne) - Regina i Yoruichi, ale zanim zaczniecie się śmiać z ich imion powiem, że nikt ich nie używa, zdrabniane są na Gina i Jori. No chyba, że broją, wtedy (jak na mamę przystało) mówię stanowczo i nie używam zdrobnień :mrgreen:





Ja sama jestem 22 letnią studentką informatyki z Opola, zakochaną w grach komputerowych, której największym marzeniem jest skończenie swojej własnej książki fantastycznej ;) .

Mam nadzieję, że się nie rozpisałam za bardzo. Ale taka jestem trochę wylewna. Dziękuję wszystkim, którzy się nie poddali i wytrwali! :-)
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2015-12-27, 21:31   

Eburo :kwiatek:
Witamy Was bardzo serdecznie na Forum. Koteczki piękne obydwie :love: jak zresztą wszystkie tutaj :mrgreen: Czarnuszka urokliwa a bura podobna do mojego Rafajela :-D
Czytaj forum, zbieraj informacje nie taki Barf straszny jak go malują :twisted:
ani sie spostrzeżesz jak opanujesz wszystkie tajniki. Trzymamy kciuki :kciuk: :kciuk:
 
 
gerda 


Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1576
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2015-12-28, 10:08   

Śliczne uszatki :mrgreen: jedna piękniejsza od drugiej :mrgreen: Miały dzięki Tobie szczęście w nieszczęściu :kwiatek: Może zwrócisz się do Hebe o kalkulator - będzie łatwiej przygotować dla nich zbilansowane posiłki :kwiatek: Witamy :macha:
 
 
Dragana 


Barfuje od: 08.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 14 Lip 2015
Posty: 680
Wysłany: 2016-01-02, 18:01   

Dzień dobry :mrgreen:
Na początku chyba wszystko wydaje się strasznie skomplikowane, potem jest już lepiej. Nie poddawaj się w poszukiwaniu wiedzy :-)
Fajne kicie, ja też mam buraska i czarnego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne