BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witamy
Autor Wiadomość
gnykus 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 12
Skąd: Sulęcin
Wysłany: 2016-01-08, 12:24   Witamy

Witam wszystkich serdecznie mam na imię Łukasz wraz moją żona Pauliną i Sokratesem 11 miesięcznym bulterierem. Zamierzam przejść z waszą pomocą na barfa gdyż pies jest alergikiem od 6 miesięcy jest na sterydach ostatnio nawet przy stale podawanej karmie zaczęło go wysypywać chcemy go ratować przechodząc na barf, wiem że to nie łatwe ale wraz z żoną chłoniemy wiedzę i jesteśmy dobrej myśli. Pies ma już odstawione sterydy czekamy 2 miesiące by móc zrobić badania na co jest uczulony wczoraj miał badanie krwi wyniki są idealne mocznik lekko podwyższony ale po piciu wody wypłucze i jakieś białka delikatnie podwyższone przez te sterydy ale po odstawieniu minie wątroba ok. Chłopak od 2 miesięcy nie przytył ani grama wydaje mi się że zbyt rygorystycznie trzymaliśmy się rozpiski i za mało dostawał jedzenia karma bardzo droga wiec powinna być dobra, od nie dawna zaczęliśmy mu sypać nieco więcej i się najada mam nadzieje że na barfie odbuduje swoją masę gdyż jego ojciec niejednokrotnie tytułowany champion dochodził do 40 kg a idealna jego waga to 36 kg i nasz powinien ważyć w tym wieku ponoć około 30 kg a od 2 miesięcy jego waga stroi na 25,5 kg rodzeństwo też troszkę cięższe od niego. Hmmm co jeszcze przyplątał mu się guz na ,, pięcie ,, bardzo się baliśmy ale był nie złośliwy został już zoperowany a po rance została tylko blizna. Sokrates jest więc po przejściach ale wierzę że za to na starość będzie silny i zdrowy. W głowie układa mi się plan jak się do tego wszystkiego zabrać głównie dzięki waszemu forum gdzie jest bardzo dużo informacji a o którym się dowiedziałem z jeszcze innego forum na którym jestem też zarejestrowany http://www.bulterier-forum.pl/ Jedno pytanie jeszcze przy układaniu diety dla bulla w wieku 11 miesięcy mam go traktować jak szczeniaka czy dorosłego? A teraz już foto



 
 
Lena06 


Barfuje od: 28.07.2014
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 1292
Wysłany: 2016-01-08, 21:05   

Witamy na forum :kwiatek:
 
 
Snedronningen 
Ekspert

Barfuje od: 06/2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 2811
Wysłany: 2016-01-08, 21:10   

Zawsze jak widzę białego bullteriera przypomina mi się bajka z dzieciństwa - Bałwanek Buli. Potem piosenka z tej bajki nie chce mi wyjść z głowy. Lubiłam te bajkę. I nie wiem czy przez nią ale bullki darzę jakąś dziwną sympatią.
Miło, że dołączyliście do forum.
 
 
 
gnykus 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 12
Skąd: Sulęcin
Wysłany: 2016-01-08, 21:47   

Dziękuję bardzo to miłe właśnie kończę układanie diety dla tego wesołego bałwanka i ufam że ktoś ją skomentuje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne