BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Cześć :)
Autor Wiadomość
Cavarathiel 

Barfuje od: zaczynam
Dołączyła: 26 Sie 2016
Posty: 1
Wysłany: 2017-10-02, 21:40   Cześć :)

Mam na imię Ola. Od zawsze żyłam w towarzystwie zwierząt, jednak niestety dopiero niedawno zaczęłam czytać i dowiadywać się co dla nich najlepsze. Zmiany zaczęłam od walki o wywalenie chrupków w domu rodzinnym (niestety nawet gdy udało się przekonać mamę, to kot się nie dał, 18 lat przyzwyczajenia zwyciężyło. Potem ze względu na chorobę kochanego staruszka walka została zawieszona)
Teraz na swoim postanowiłam, że przygotuję się na własnego kota i przygarnę jakąś biedę by był jak najbardziej szczęśliwy. Jak wiadomo kiedy ma się plany to wszystko idzie zupełnie inaczej ;P Dostałam informacje o porzuconych kotach. Zostały znalezione na działkach gdy miały około cztery tygodnie, ich mama podobno nie pojawiała się od dwóch tygodni, dlatego zdecydowałam się interweniować i zgarnąć towarzystwo do siebie. Początkowo miałam znaleźć im dobre domy...jednak wiadomo, żaden dom nie jest tak dobry jak mój :mrgreen:
Koty pomimo iż dalej nieco nieufne skradły moje serce. Ciągle próbujemy się dogadać i walczymy o zaufanie. Kotki pomimo początkowej nieufności co do mięsa zaczęły szaleć za surowym kurczakiem, właśnie dlatego wylądowałam tutaj :) Jestem pełna nadziei i entuzjazmu, wierzę, że i nam uda się przejść na coś tak wspaniałego jak BARF.



 
 
Anilina 

Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 24 razy
Dołączyła: 20 Lip 2017
Posty: 995
Wysłany: 2017-10-03, 11:17   

Olu, witamy serdecznie na Forum :kwiatek:
Cudowne Twoje kociaki. Też mam słabość do typowych, polskich dachowców/działkowców. Szacunek dla Ciebie za postawę. Jeszcze maluchy nie wiedzą, jakie szczęście je w życiu spotkało. A że nieufne, cóż, dodatkowy urok. Tym większa satysfakcja, gdy podejdą, dadzą się posmyrać pod bródką, otrą się o nogę. Takie codzienne zwycięstwa.
Życzę powodzenia na BARFnej drodze życia całej gromadce!
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2017-10-04, 01:25   

Przepiękne buraski :love:
Barf to najlepsze co możesz im dać i niech się Wam darzy wszystko co najlepsze.
Ktoś mądry powiedział, że dostajemy od losu nie takie zwierze co nam się podoba tylko takie jakiego potrzebujemy. :kiss: Nie rozdzielaj maluszków jak możesz zatrzymaj wszystkie, odpłacą się miłością bezwzględną :hura: :kciuk: :kciuk:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne