BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Perełki przygoda z BARFem
Autor Wiadomość
Reinette 


Barfuje od: I 2014
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 32
Dołączyła: 28 Gru 2013
Posty: 109
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-05-17, 18:40   

Rodzinka nam się powiększyła :-)

Poszłam do Factory. A potem do Kakadu popatrzeć na zwierzaczki. I w jednym małym akwarium były dwa chomisie dżungarskie, goniły się po klatce, jeden drugiego gryzł i bił łapkami :( Ten bity próbował się bronić, uciekał, aż wpadł do miski z wodą i się utopił... :hair: :-( :-(

Zawołałam faceta, on wyciągnął martwego chomisia, po czym nalał wody do miski i znowu ją tam wstawił! Powiedziałam mu, że chyba jest niepoważny,że chomikom nie daje się wody w misce tylko w poidełku, że jakim prawem trzymają więcej niż 1 chomisia w akwarium? A ten kretyn powiedział, że "noooo, on go zagryzł bo taka hierarchia, to jest sklep i nie mamy miejsca na każdego chomika osobno". Oczywiście płakałam całą drogę, Rafał też, ale wtedy sobie przypomniałam - przecież mam wolne akwarium!

No i tym sposobem, po konsultacji z Rafałem stwierdziłam: chomisiów nie wolno trzymać razem, bo się pozagryzają. Zwłaszcza dżungarki. I co zrobiłam? Poszłam do Filemona (nie do Kakadu!) i zobaczyłam, że mają tam dwa chomisie w jednym akwarium. No to jednego uratowałam, bo będą w ten sposób bezpieczniejsze.

Wiem, że nawet jeśli tego wzięłam, to w poniedziałek z tamtym co został może zamieszkać kolejny, ale przynajmniej dla tego maluszka cały świat się zmieni.
Zamieszkał w akwarium, w domku Śnieżka (Śnieżek awansował i dostał nowy domek), ma kołowrotek, poidełko, miseczki 2 i duuuużo trotek. Jeszcze nie wiem, jak go nazwiemy, ale ważne że jest bezpieczny :hura: :-)

A oto i maluszek:




_________________
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2014-05-17, 19:48   

Reinette, wzruszająca ta historia :kiss: .
Jakie imię dostanie chomiś ?
  Zaproszone osoby: 2
 
Reinette 


Barfuje od: I 2014
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 32
Dołączyła: 28 Gru 2013
Posty: 109
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-05-17, 20:10   

Ustaliliśmy, że ze względu na kolor futerka zostanie Popiołkiem :-) ;-)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne