BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
TC Premix
Autor Wiadomość
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2014-06-28, 11:13   

U mnie jadły, jak pisałam, TC Premix przez ponad pół roku i nie było potem żadnych problemów z przejściem na BARF ze wszystkimi suplementami (czyli drożdże, hemoglobina, tauryna, olej z łososia i wątroby dorsza, mączka ze skorupek, spirulina etc.).
Po prostu mieszanka z TC Premixem któregoś dnia się skończyła i następny posiłek to był 100% BARF - zeżarły bez marudzenia i ociągania się :mrgreen: Żadnych fochów :twisted:

Chociaż mając porównanie czyli dwa kociaki przez pół roku na TC Premix a trzeci od razu na BARF-ie powiem, że najmłodszy Tosiek będący na BARF-ie od małego jakoś szybciej przybiera na wadze i znacznie lepiej wygląda niż Skippi i Rico jak byli w jego wieku.
_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
 
 
Mia 


Barfuje od: Chciałabym
Udział BARFa: 25-50%
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Cze 2014
Posty: 15
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2014-06-28, 11:32   

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi , dodałam już ogłoszenie i pozistało mi chwilkę poczekać. Poczytałam o easy barf ale myślę, że dla spokoju mojego sumienia na początek wolę TCpremix, gdyż jest banalnie łatwy w obsłudze.
 
 
michalina36 


Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 01 Lis 2013
Posty: 296
Skąd: Bukowina
Wysłany: 2014-06-28, 11:44   

Mia
Warto rownież odwiedzić stronę producenta i poczytać o składzie TC P. żeby wiedzieć jak to sie ma do naturalnych suplementów(pojedynczych) czy FC. T u na forum też jest troche wymiany uwag na temat różnych form suplementacji. :kwiatek:
 
 
Mia 


Barfuje od: Chciałabym
Udział BARFa: 25-50%
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Cze 2014
Posty: 15
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2014-06-28, 11:55   

Poczytałam i dlatego właśnie wybrałam ten produkt. Zdaję sobie sprawę, że samodzielne, naturalne suplementy są najlepsze ale zdaję sobie też sprawę, że Harry to mega niejadek, a w tym miesiącu wydałam już na koty (w tym kupno Trevora) ponad 3,5 tys zł i tak jak powiedziałam nie chciałabym kupować czegoś co potem nie zostanie zjedzone :)
Ostatnio zmieniony przez Sandra 2014-06-28, 12:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne