BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wreszcie w Powitalni!
Autor Wiadomość
zenia 
BARFny Hodowca


Udział BARFa: 25-50%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 1134
Wysłany: 2013-12-29, 22:50   

dopiero trafiłam na watek Leo
i juz zakochałam sie po uszy :love: :kwiatek:
moja miłosc równa z milościa do Skippiego :mrgreen:

Dizzy
on jest supper
naprawde oczu nie mozna oderwać
 
 
dizzy52 


Barfuje od: 20.08.2013.
Dołączyła: 21 Gru 2013
Posty: 68
Wysłany: 2013-12-31, 00:44   

Dziękuję wszystkim za miłe słowa w stosunku do mojego kota. Właśnie rozrabia jak szalony. :-)
_________________
dizzy52
 
 
Mgławica 


Barfuje od: 1.02.2014
Udział BARFa: 25-50%
Dołączyła: 17 Sty 2014
Posty: 119
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2014-01-24, 12:50   

cudny kociak - kiedyś marzyłam o takim ale jak dobrze wczytałam się w opisy rasy to stwierdziłam, że jednak to nie jest kot dla mnie.. wiec zostaje mi tylko podziwiać :love:
_________________
"czytam, słucham.. i powoli raczkuję w barfie.."
 
 
Komanka 


Barfuje od: 03.11.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 663
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-01-24, 21:54   

Jak to się stało, że przeoczyłam ten wątek powitalny?? Ależ cudny kot, jakie umaszczenie! :love: Jego zwariowane pomysły godne cyrkowca zdobyły moje serce ! Dziki kot w miejskiej dżungli :mrgreen:
 
 
dizzy52 


Barfuje od: 20.08.2013.
Dołączyła: 21 Gru 2013
Posty: 68
Wysłany: 2014-01-28, 01:52   

Mgławica napisał/a:
cudny kociak - kiedyś marzyłam o takim ale jak dobrze wczytałam się w opisy rasy to stwierdziłam, że jednak to nie jest kot dla mnie.. wiec zostaje mi tylko podziwiać :love:

Temperamencik to on ma, co pokazuje w każdej chwili wolnej od spania. Wariat z niego zupełny, oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa. I jaki kochany... To taki kot, który ma dużo psiego zachowania, o czym już wcześniej pisałam. Prowokuje do zabawy, nawołuje, sam przynosi zabawkę, która kładzie tuż obok ręki, żeby się z nim bawić. Uwielbia, kiedy go ganiam, a on ucieka z kita zadarta do gory mało pazurów nie gubiac po podłodze. I jak potrafi pokazać to swoje kocie uczucie. Fakt, ze czasami tez wkurzy, ale muszę przyznać, że jak na kota psoci bardzo mało, a naprawdę długo zostaje sam w domu - co dzień prawie 11 godzin. Wyjatek, kiedy coś nabroi. No bo w końcu ile może spać. Ale za to jego radość nie ma granic, kiedy mnie wita. Całuje mnie tak po kociemu, delikatnie przygryzajac mi brodę, nos, czy policzek, albo po prostu liże mnie po twarzy czy ręku, jak pies. Oczywiście mam od niego te pieszczoty, kiedy już go wezmę na rękach, bo najpierw łasi się jak głupi, albo wręcz dopomina się, żeby go wziać na ręce stajac na dwóch łapkach, a dwiema przednimi opierajac sie o mnie i proszaco miauczy, zeby go wziac. No i tak go miziam, dopóki Leo nie ma dość. Za każdym razem, kiedy tylko zaczynam go głaskać, on natychmiast zaczyna mruczeć. Skonczył rok, a ciagle ssie moje palce. Jest po prostu rozkoszny. Z tym moim wariaciuńciem dom naprawdę tętni życiem. Nie sposób się z nim nudzić i gdybym miała wybierać, wybrałabym właśnie tę rasę. Mój kot jest naprawdę bardzo przyjacielski. Nigdy na mnie nie prychnał czy probówał drapnać albo ugryźć, bo był zły czy ja mu dokuczałam. A czasami go specjalnie testowałam, czy zachowa się wobec mnie agresywnie. Nigdy!! Jak miał dość, po prostu odchodził. Czasami warczy, pokazujac swoje niezadowolenie. Nie lubi obcinania pazurów i jeden raz mu to zrobiłam, kiedy nie spał. Tak warczał, że bałam się, że w końcu mnie ugryzie. Ale nie. Bulgotał tylko głośno i nic poza tym. Strasznie nie lubi, kiedy go wycieram po harcach w wodzie, czy kapieli. Wtedy też warczy. Mam do niego zupełne zaufanie. Wiem, że nie zrobi mi krzywdy. I tak to wzajemnie się wychowujemy: ja jego, a on mnie :)
Poza tym mój kot biega za mna jak pies. On koniecznie musi być w tym samym pomieszczeniu, gdzie ja. Nawet jak śpi, a ja wyjdę z pokoju, w którym razem jesteśmy, on zaraz biegnie za mna i znowu gdzieś tam się na nowo układa do snu, w tym pomieszczeniu, gdzie jestem. Czasami się wkurza i miauczy, jakby chciał mi powiedzieć: przestań już tak biegać! Nie widzisz, ze chcę spać?! Nawet mój maż wielokrotnie to stwierdza, że kot mnie nie odstępuje i chodzi za mna jak piesek. Cóż, akurat to mnie sobie wybrał jako tę ukochana osobę, a nie męża. Maż musi przed nim czuć troszkę respektu, bo jemu nie pozwala na wiele rzeczy, które toleruje u mnie, np. jak Leo śpi i maż czasami specjalnie go obudzi - zdarza się, że kot chce go dziabnać. Mężowi też nie okazuje takiego przywiazania i nie pozwala mu na takie czułości, tzn. nie ma mizianek, nie pozwala mu się wziać na ręce. Wyjatek, jak czasami da mu się pogłaskać albo sam mu wskoczy na kolana. Zabawy, a i owszem. Do pierwszej krwi. Oczywiście mojego męża, bo on kotu na to pozwala. Ja, kiedy Leo był mały i mnie zadrapał, od razu przerywałam zabawę. Teraz kot bawiac się ze mna, nawet nie wystawia pazurków, tylko łapie moja dłon samymi łapkami, albo przytrzymuje bardzo delekatnie zabkami. To po prostu mój kot i koniec. :love:

[ Komentarz dodany przez: Sandra: 2014-01-30, 13:03 ]
Ostatnie 2 posty przeniosłam do;
http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=551

Zapraszam dizzy52 do różnych wątków, a mamy ich wiele :-D
_________________
dizzy52
 
 
gerda 


Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1576
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2014-12-08, 23:29   

Co słychać u pięknego Leo :kwiatek:
 
 
Magdezja 


Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 48
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-12-09, 19:00   

dizzy52, Piękny kotek :love: Gratulacje i słowa pełnego uznania :kwiatek:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne