BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witamy trójpak koci, dwupak psi
Autor Wiadomość
kobiasz 

Dołączyła: 07 Sty 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-01-10, 22:36   Witamy trójpak koci, dwupak psi

Witamy ,
trójpak koci czyli : Kicia najmłodsze nasz „dziecię” półroczna koteczka ze schroniska,
siła spokoju czyli Binks – znaleziony jako półżywy kociak podtopiony w jakimś smarze,
wariatka czyli Kora dzika kotka, chodzi swoimi drogami, czasami kogoś wyróżni i pozwala się pogłaskać.
Koty są wychodzące mieszkamy na wsi za domem mamy łąki i pola i łąki…. więc kociska same sobie komponują barf jak stołówka serwuje coś nieodpowiedniego to jest w tył zwrot i na pole.
Dwupak psi : Asoka znajda mieszanka beagle zapalony myśliwy na wszystko co się rusza,
… i nasza wisienka na torcie, czyli Bila – owczarek środkowoazjatycki, czteroletnia suka wysterylizowana, przebywająca wyłącznie na dworze, która stała się przyczynkiem moich wizyt i poszukiwać wiadomości żywieniowych na forum. Bila ma straszne uczulenie na suche karmy, do tej pory była karmiona gotowanym + surowe + to na co łaskawie zechce spojrzeć. Od dwóch miesięcy gotowanemu stanowczo powiedziała nie, a wiadomo Azjata jak mówi NIE to znaczy, że nie. Miska jest demonstracyjnie przynoszona na taras jedzenie z niej wywalone na deski i miskę pies ładnie odnosi na miejsce. Pozostał więc nam tylko Barf. I tu pojawia się problem po miesiącu karmienia surowizną zaczęła utykać na tylną łapę, nie jestem do końca pewna czy to przyczyna jedzenia, czy kolejne wyczyny kaskadersko-ucieczkowe. Zaczęłam suplementować Collaflex widać wyraźna poprawę. I tu zwracam się teraz z prośbą czy ktoś z Was barfuje z psem rasy pierwotnej, jak zbilansować dietę dla takiego psa . CAO raczej w swojej ojczyźnie nie widziały mięsa jak je sobie same nie upolowały, żywione są tam raczej bardzo skromnie plackami z otrąb.
Z góry dziękuję za wskazówki i porady.
Pozdrawiam
kobiasz/AnnaK.
 
 
Snedronningen 
Ekspert

Barfuje od: 06/2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 2811
Wysłany: 2015-01-11, 10:40   

Witaj na forum.
Co prawda nie CAO a pół kaukaza (drugie pół nie należy do mnie) ale karmione jest tak jak całość mojego rotta. Z tym, że nie jest to barf barf a bardziej Whole Prey. O czym możesz poczytać tu: http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=1798 i tu: http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=2673

I nie zapomnij wstawić zdjęć zarówno kotów jak i psów.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne