BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Futra Specjalnej Troski witają :)
Autor Wiadomość
K.Nikoniuk 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Gru 2014
Posty: 22
Wysłany: 2015-02-04, 12:11   Futra Specjalnej Troski witają :)

Cześć i czołem! Tak sobie podglądamy forum od jakiegoś czasu, kilka razy się udzieliliśmy, a zapomnieliśmy niestety o dobrych manierach i ładnym przywitaniu.
Zatem nadrabiamy zaległości i przywołujemy się do porządku!
Oficjalne dzień dobry składają Futra Specjalnej Troski czyli Alpha oraz Pierdolot z www.futraspecjalnejtroski.pl
Co o nas?
Team niepełnosprawnych psów,chcących udowodnić, że niepełnosprawność to stan umysłu a nie kalectwo. Alpha to owczarek szkocki długowłosy-2,5 roczna sunia urodzona z wadą genetyczną i niewykształconą do końca prawą przednią łapą.
Pierdolot- adoptowana z Palucha suczka,wiek 7lat 1 kwietnia ;) kompletnie niewidoma- urodziła się z niewykształconymi gałkami ocznymi. Mówi się,że nieszczęścia chodzą parami ;)
Co robimy na co dzień?
Ja jako fotograf staram się uwiecznić nasze eskapady,wojaże i bolączki dnia codziennego :)
A futra jak to futra- czerpią życie pełnymi garściami.
Temat psiej niepełnosprawności niestety głównie jest tematem tabu. Każdy widział psa na wózku,niewidomego czy kulejącego ale nie każdy wie "z czym to się je". Staramy się przełamać temat,dostarczać wszelkich informacji o psiej niepełnosprawności opartych na własnych doświadczeniach. I zaprzeczyć powszechnemu określeniu "o jaki biedny piesek".
Barfować dopiero zaczynamy,dlatego forum stało się naszą główną lekturą :) mamy nadzieję,że będziemy mogli dalej liczyć na wskazówki i dobre rady!


 
 
Foster 

Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-02-08, 14:34   

Witaj,
mam słabość do takich zwierzaków. Dobrze, że na was trafiły. Sama miałam niepełnosprawnego ruchowo kota i był wyjątkowo cudownym zwierzakiem.
pozdrawiam razem z Fosterkiem. :kwiatek:

A zdjęcia przecudne :love:
 
 
peruvianchic 


Barfuje od: 26.11.2014
Udział BARFa: 50-75%
Wiek: 41
Dołączyła: 21 Lis 2014
Posty: 29
Skąd: Lima
Wysłany: 2015-02-09, 19:37   

Witaj serdecznie! Dobrze, że są tacy ludzie jak wy, którzy pomagają takim zwierzakom, a w dodatku jeszcze szerzą wiedzę na ich temat- wiadomo, ludzie boją się tego, czego nie znają :-> Pięne zdjęcia :kwiatek:
 
 
K.Nikoniuk 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Gru 2014
Posty: 22
Wysłany: 2015-02-10, 00:14   

Nie taki diabeł straszny jak go malują ;) ja nie wyobrażam sobie mieć innego psa niż niepełnosprawnego :)) Dziękujemy za przywitanie! :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne