BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witamy!
Autor Wiadomość
Marcja 

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Lut 2015
Posty: 8
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-02-25, 19:08   Witamy!

Witamy serdecznie z moim kocurkiem Attonkiem :-) .
Dopiero zaczynamy naszą przygodę z BARFną dietą i jesteśmy na etapie przyzwyczajania do jedzenia mięska, ryb i podrobów, przy czym bardziej przyzwyczajam się ja do szykowania tego typu posiłków, bo Atton na widok/zapach surowizny szaleje ze szczęścia :-) .
Moje futrzaste szczęście od małego przejawiało tendencję do nietolerancji rozmaitych karm. Aktualnie ma 5 lat, jest cudownym pręgowanym przedstawicielem rasy dachowej, przepraszam, europejskiej. Przy adopcji opiekun tymczasowy z fundacji poinformował mnie, że Atton ma bardzo wrażliwy układ trawienny. Od chwili adopcji dużo czasu spędziliśmy walcząc z dolegliwościami kociego brzuszka i ostatecznie razem z weterynarzem podjęliśmy decyzję, że BARF będzie najlepszą dietą. Bardzo mnie to cieszy, bo sama nie cierpię chemii w żarciu. Liczę również po cichu na spadek wagi. Dlatego z pełnym przekonaniem startujemy z BARFem i będziemy wdzięczni za każdą wskazówkę, jaką uzyskamy dzięki forum.
 
 
Lusia 


Barfuje od: 08.2011
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 23 Wrz 2011
Posty: 80
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-02-25, 20:44   

Witaj
Czekamy na zdjęcia Attona i trzeba pozazdrościć tak mądrego weta. :kwiatek: Rzadko się zdarza, że polecają Barfa.
 
 
dagnes 
Administrator


Barfuje od: 2008
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 4838
Wysłany: 2015-02-25, 21:18   

Marcja napisał/a:
ostatecznie razem z weterynarzem podjęliśmy decyzję, że BARF będzie najlepszą dietą.

Myślę, że wszyscy na Forum są ciekawi, gdzie zanalazłaś takiego fajnego weterynarza. Napisz coś o nim i podaj namiary w dziale o weterynarzach :kwiatek: :
http://www.barfnyswiat.org/viewforum.php?f=55

Rozgość się na Forum i czytaj po kolei o kocim BARFie (warto od początku robić sobie notatki, by sie nie pogubić, bo sporo informacji tu już jest ;-) ).
_________________
Aby dotrzeć do źródła, musisz iść pod prąd
 
 
situnia 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 18.10.2013
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 813
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-02-26, 08:12   

Witaj :kwiatek: I koniecznie pokaż nam swojego kotka! ;-)
_________________

To jak traktujesz koty decyduje o twoim miejscu w niebie. - Robert A. Heinlein
 
 
Marcja 

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Lut 2015
Posty: 8
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-02-26, 13:41   

Bardzo dziękujemy za ciepłe powitanie :-) . Info o naszym weterynarzu na pewno znajdzie się w odpowiednim dziale, bo to człowiek, który zasługuje na najlepsze słowa. Poleca BARF, bo sam wychodzi z założenia, że jedzenie tak ludzkie, jak i zwierzowe powinno być jak najbardziej zbliżone do naturalnego i wolnego od chemii.
Zdjęciami Attonka chętnie się pochwalę, ale proszę o cierpliwość, bo muszę rozpracować sposób ich wstawiania na forum, widziałam gdzieś w "Powitaniach" ściągę ;-) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne