BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Barfne początki
Autor Wiadomość
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-10-15, 11:32   

tutaj masz o oleju kokosowym
http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=1180
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-10-15, 11:48   

a może ten? http://sklep.zlotopolskie...lej-lniany.html
roślinny jest, to nie wskazany dla kotów :?:
zawiera ok. 60% kwasów tłuszczowych z grupy omega 3.
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
kociamama 


Dołączyła: 14 Paź 2014
Posty: 11
Wysłany: 2015-03-23, 09:38   

Witamy po przerwie. Chcemy pochwalić się kolejnym sukcesem :) Kot jest zdrowy ! :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura:
Nie ma sączących ran , strupków , drapie się rzadko, biegunek brak. Cieszymy się ogromnie bo teraz Sabbath jest z powrotem szczęśliwym i zdrowym kotem. Wyeliminowaliśmy wołowinę a zaczęliśmy kupować kurczaki i je mielić w domu , przemywaliśmy ranki . Po 2 tygodniach przestał rozdrapywać strupki , rany goiły się :shock: W tej chwili sierść odrosła , jest błyszcząca jak kiedyś :) Mamy jedno pytanie czy na mieszance z miesa kurczaka, Fellini , marchewki i jajek możemy trzymać kotka cały czas czy włączać inne mięsa ?
 
 
scarletmara 


Barfuje od: 01.11.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 1419
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2015-03-23, 10:20   

jeśli to są zwykłe sklepowe kurczaki to ja bym jednak trochę urozmaicała tą dietkę innymi gatunkami mięs. Może kaczka, gęś, indyk ? A od święta chociaż jakaś perliczka, przepiórka czy królik ? Nie wiem, na które kotek jest uczulony a na które nie. Ale jakby chociaż na dwa z powyższych nie był uczulony i zaakceptował to bym zastępowała tego kurczaka na ile się da.
Ewentualnie jeśli kurczak ma być jednak bazą to bym się starała o jakiegoś wiejskiego feed grass albo chociaż wolnowybiegowego a najlepiej by było całe tuszki ze wszystkimi podrobami a nie tylko serca i żołądki. Ja moim kurczaki to tak pół na pół serwuję raz zwykłe sklepowe raz wolnowybiegowe + te inne mięska, które wymieniłam powyżej. Ale jakbym mogła cały czas karmić kurakiem grass feed to bym wtedy większość diety na nim oparła śmiało inne mięska i podroby dając od czasu do czasu.

Co do Felini to dziewczyny pewnie będą zdania zeby zastapić go choćby Easy Barfem a najlepiej naturalnymi suplami ale po przejściach twojego kotka to ja bym chyba się z tym wstrzymała jeśli na Felini jest dobrze bo do naturalnych supli czasem cieżko kota przekonać i mija dużo czasu zanim uda się przemycić pierwszą w pełni zbilansowaną mieszankę, wiec ja bym z takimi rewolucjami poczekała. No chyba, że stać Cię na Easy Barf, który jest lepszy ale też o wiele droższy.

I trzymam kciuki zeby koteczkowi zdrowie nadal dopisywało :kciuk:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne