BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam:)
Autor Wiadomość
m.ostrynska 


Dołączyła: 30 Kwi 2015
Posty: 19
Wysłany: 2015-05-22, 22:14   Witam:)

Opiekuję się piątką świrniętych kotów, każdy ma za sobą dość ciężką historię. Wszystkie sterylizowane i niewychodzące.
W kolejności pojawiania się u mnie -

Dziubel - znaleziony w bardzo złym stanie. Przekopany, zaropiały, za spuchniętym pyszczkiem. Choruje na PNN, od 3,5 roku walczymy o jego życie. Od grudnia prowadzimy na FB stronę Żyć z PNN opisując tą walkę. Kocham go całym sercem i gdyby to było możliwe, oddałabym mu własną nerkę.

Umka - miała pół roku, kiedy jakaś idiotka (wybaczcie) z premedytacją zamknęła ją w szczelinie za gęstą kratą, zostawiając na pewną śmierć. Nieufny oszołom, ale przychodzi tulić się zawsze, kiedy tylko zdarzy mi się uronić łzę.

Ubu - miał ok 5 tygodni, kiedy stał się częścią mojego stada. Prawdopodobnie odrzucony przez matkę. Kiedy skończył rok, z obu tylnych łapek zaczęły wypadać mu rzepki. Skończyło się operacją, ale niestety jedna z łapek nie wróciła już do pierwotnego stanu. Ale na trzech i pół łapie radzi sobie równie dobrze. Śpiewa serenady do okien, drzwi a nawet ściany.

Szylkreci - siostrzenica Umki;) Początkowo straszny wypłosz, aktualnie mrucząca poducha. Nikt nie chciał jej adoptować, więc trafiła do mnie jako rehabilitantka dla Ubu. Koci jamochłon (żarłok):)

Szczurek - miał dwa dni, kiedy jakiś pan znalazł go na jezdni i zaniósł do lecznicy na uśpienie. Miałam go "tylko" odchować i oddać w dobre ręce, ale nie dałam rady:) Furkoczące, ciumkające uszy rude cudo.

O nas, o mnie - śpiewam w chórze Opery Bałtyckiej. Większość wolnego czasu spędzam w warsztacie akcji społecznościowej "Zimą też może być ciepło", gdzie budujemy budki dla bezdomnych kotów z całej Polski.
 
 
gerda 


Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1576
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2015-05-23, 09:39   

Witamy szczęśliwe koteczki :kwiatek: i ich wspaniałą DUŻĄ :love: :love: Czekamy na zdjęcia :-D
 
 
Ewik72 

Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 388
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-05-23, 13:47   

Dziubki dla Dziubela i całej reszty kociej bandy :kiss: :kwiatek:
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2015-05-23, 15:49   

No i dobrze żeście tu przyszli :mrgreen: :love:
Witamy Was wszystkich bardzo serdecznie :kwiatek: Zdjęcia kociastych mile widziane.
 
 
vesela krava 
Ekspert


Barfuje od: 10/2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 08 Gru 2011
Posty: 952
Skąd: Francja
Wysłany: 2015-05-31, 14:22   

Zdjecia Dziubelka juz sobie obejrzalam na FB, bardzo chetnie zobacze reszte towarzystwa :-) Powodzenia w barfowaniu!
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-06-01, 08:07   

miau miau na forum taką wspaniałą, z wielkim serduchem opiekunkę kocich przypadków i jej podopiecznych. :kwiatek:

A zdjęcia na forum mile widziane - tutaj oswajacz http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=387
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne